Proč Tech by měla Top poradci “must-Do List v roce 2017

Odvětví finančních služeb je ve středu transformační éry.

Mezi výzvy v souladu s měnící se regulace, komunikace se stávajícími i potenciálními klienty a apelovat na rostoucí počet mladých investorů, finanční odborníci jsou neustále ve střehu, protože hledají nové způsoby, jak rozlišovat sebe a zbývající relevantní. Jak jsme se blížit k začátku roku 2017 a finančních odborníků se začínají rozvíjet podnikatelské plány pro nadcházející rok je jedním z hlavních řešení, aby zvážila implementuje technologii zůstat před tímto vyvíjejícího odvětví.

Níže jsou uvedeny tři důvody, proč by měl finanční profesionálové integrovat technologie do podnikatelských snah v příštích 12 měsících. (Související čtení, viz: Jak zvýšit návratnost investic s finančními Software Planning).

Vytvořit větší transparentnosti

Jednou z největších změn někdy ovlivnit náš průmysl je ve skutečnosti dochází v průběhu několika příštích měsíců ve střetu zájmů pravidla z ministerstva práce (DOL). Set se projeví až v dubnu, tento nový důvěrník standardní nově definuje, jak fungují finanční profesionálové podnikání. V konečném důsledku finanční profesionálové budou muset poskytovat více holistický přístup k finančním plánováním a zajistit, aby investiční doporučení jsou v nejlepším zájmu klienta.

Vzhledem k tomu, tyto nové normy, zahrnutí finančních technologií prospívá poradce dvěma způsoby. Na jedné straně finanční technologie (f v tech) uchovává důkladné evidenci, zajišťující finanční profesionálové dát věrohodnou a odůvodněné doporučení pro své klienty. Na druhé straně, v případě, že portál klient je spekulativní, že umožní plné transparentnosti: plný přístup klienta k jejich finanční plán. S FINTECH, finanční profesionálové mohou dokumentovat komunikace, průběžné cíle, a real-time změny v plánu klienta. Technologie umožňuje otevřenější mentalita, která posiluje vztah klient-poradce, nechá se klient cítí v čele své finanční budoucnosti, a zefektivňuje pracovní postup poradce-všechny důležité vlastnosti, aby na plnění nových svěřenecké standardy stanovené podle Dol.

Poskytují konzistentní zkušenosti z Prospect Plan

Kromě komunikace a transparentnosti, které technologie nabízí stávající klienty, zahrnující finanční technologií do praxe umožňuje finančním profesionálům k posílení své knihy podnikání tím, že přitahuje novou sadu vyhlídky. Mnoho technologické platformy nabízejí vedení nástroje pro generování, které mohou přilákat a získat nové zákazníky. Tato technologie spolu s výzvou nabízet interaktivní plánování prostřednictvím klientského portálu, osloví mnohem větší publikum, včetně hmota bohatých klientů.

Protože tato technologie také nabízí další automatizované zkušenosti poskytující komunikace, stejně jako plán on-line, finanční profesionálové mohou obsluhovat potřeby většího bazénu zákazníka, stává efektivnější a ziskovější. Není žádným tajemstvím, že finanční profesionálové mají extrémně nabitý rozvrh a často spravovat více odpovědnosti. Finanční technologie zlepšuje a automatizuje back-office úkoly, komunikace klienta, a pokračoval perspektivu a dosah, všichni který umožňuje těmto odborníkům, aby se více organizované a efektivní. (Související čtení, viz: Jak Fintech Advances se zlepšuje Finance for All).

-Li zůstat konkurenceschopné s různou Demographics

Přibližně 64,2% z high-net-jednotlivci hodnoty očekávají, že jejich budoucí vztah správy majetku bude do značné míry nebo zcela digitální, podle nedávného průzkumu Capgemini Insights. Stejný průzkumu bylo zjištěno, že 47,6% investorů, kteří jsou věku 60 a více let předpokládají začlenění digitálního komponentu. Millennials a hmotnost blahobytný, ale raději technologie. Zatímco klienti baby boomu jsou atraktivní vzhledem k jejich komplexními potřebami plánování bohatství, Millennials vyroste těmto potřebám a stává stále více vyhledávaným demografické na finanční profesionály, kteří chtějí udržovat jejich AUM. Nemluvě o tom, ohromující postava z InvestmentNews ukazuje, že 66% z Millenials opustí finančním poradcem svých rodičů poté, co vlastní bohatství. Pár toto s blížícím se konkurence v podobě robo-poradců. Jako robo-poradci i nadále posilovat svou pozici na trhu, tradiční finanční profesionálové musí modernizovat své postupy, aby zajistily, že soutěží s robo-poradci a self-directed plánovacích nástrojů, zejména pokud Millennials stát, že zdědí 30 bilionů $ v bohatství v průběhu několika příštích desetiletí.

Zatímco průmysl síly i nadále napadat schopnost finančním odborníkem, aby zůstat ziskové, technologické pomůcky k překonání těchto překážek. Jak jsme začít přemýšlet o našich 2017 rezolucí, finanční profesionálové musí zvážit zavedení technologie jako strategie umístit své podnikání pro budoucí úspěch a zvýšit mezeru hodnotu mezi sebou a soutěže. (Související čtení, viz: FINTECH:. Proč Poradci by měli být všeobjímající It)

Anthony Stich je ředitel globálního marketingu Advicent, poskytovatel technologických řešení SaaS pro odvětví finančních služeb.