Průměrné náklady na americkém Vánoce

Díkůvzdání přišel a odešel, a vánoční nákupní sezóna je nyní na nás. S několika málo týdnů až do Vánoc den, mnozí zákazníci se horečně snaží najít perfektní smysluplné dárky pro každého na jejich seznamu. Mezi nákupní šílenství Černý pátek a Cyber ​​pondělí do prodeje na poslední chvíli těsně před Vánoci, americký komercializace Vánoc hraje velmi velkou roli v tom, kolik průměrný Američan platí pro všechny ze svých prázdninových nákladů. Mezi dary, strany dovolené a dekorace, vánoční v Americe se zdá být stále víc a víc extravagantní. Zde je pohled na průměrnou cenou amerického Vánoce a pohled na důvod, proč náklady na dovolenou stále roste.

Američané tráví více na dárky v roce 2016

Podle studie provedené American Research Group, Inc., budou Američané budou utrácet více peněz na dary v roce 2016, než tomu bylo loni. V roce 2015 se průměrný Američan strávil $ 882 na vánoční dárky. V roce 2016 se očekává, že průměrný Američan stráví $ 929 na dárky pro přátele a blízké – překonal 900 $ poprvé od roku 2006. Mělo by být žádným překvapením, že průměrné náklady dárků je tak vysoká. S reklamou pro velké prodeje všude, tam je větší šance pro impulsní nakupuje a překročení výdajů.

Dramatický vzestup ve výdajích Vzhledem k tomu, recese 2008

V roce 2001 byla průměrná plánovaná výdaje byly 1052 $ – nejvyšší v historii. Po recesi v roce 2008, plánované vánoční nákupní klesl na $ 417 v roce 2009 – méně než polovinu toho, co lidé plánují strávit v tomto roce.

Stále větší počet lidí – nyní 55% – jsou v plánu na tom, alespoň některé z jejich dovolené nakupování on-line, a 61% z nich plánuje čekat na prodeje s cílem ušetřit peníze.

Sečteno a podtrženo?

Američané byli každý rok utrácet více na vánoční dárky od roku 2008 s výjimkou roku 2012, a přestože svátek výdaje stále ještě není zpátky na pre-recesi trend, zdá se do čela v tomto směru – možná díky snížení nezaměstnanosti, silnější růst a vyšší důvěra v ekonomice.