Průměrného důchodu Úspory podle věku pro rok 2016

Jste pozadu spoření na důchod? Dokonce i když nevíte, co se počítá jako zezadu, budete pravděpodobně potřebovat, aby zvýšily své úsilí o vybudování vaše hnízdo vajec. 06. 2015 analýza Government Accountability Office konstatoval, že tento průměrný Američanů ve věku 55 až 64 let byl shromážděn v penzijních úspor asi 104.000 $. Zní to jako hodně? Ne, když si uvědomíte, že tato částka by se přeložit do $ 310 měsíční platby, pokud vaše peníze byly investovány do doživotní anuity.

Dokonce i když jste daleko od této věkové kategorii, ať to sloužit jako budíček. Vy nechcete přestat pracovat, aniž by dost peněz na živobytí. A co je lepší čas než na začátku nového roku, aby rezoluci, kterou se chystáte udělat lépe se svými úspory na penzi v tomto roce. Za prvé, pojďme zjistit, kde byste měli být v různých fázích života, a jednak vznáší některé návrhy, jak se tam dostat.

twentysomethings

Jsi brzy ve své kariéře a vaše výplata může být důkazem o této skutečnosti. Můžete mít také více než 30.000 $ v studentské půjčky dluhu, pokud jste průměrný absolvent, v závislosti na 2015 analýze Edvisors.com, webové stránky, která poskytuje údaje o nákladech a vysoké školy finanční pomoci. Musel platit mezi $ 100 a $ 300. platby studentské půjčky, spolu s platem entry-level, vysvětluje, proč se průměrná twentysomething má odhadovanou střední výši 16.000 $ socked pryč, podle průzkumu Transamerica Centra pro odchod do důchodu studií.

Důvodem nemusí být znepokojeni: Pravděpodobně máte více než 40 let, než odejdete do důchodu. To je spousta času, aby se schodek. Jedním z nejdůležitějších věcí dělat? Přispět k 401 (k) plán nebo 403 (b) plánovat váš zaměstnavatel nabízí; provést platbu dostatečně velký, aby si plný prospěch z odpovídajícího příspěvku společnosti. (Pro více informací viz Co je dobré 401 (k) Match?) Neodvracej volné peníze.

thirtysomethings

Je hezké být 30. Buďto jste dospělý s toutéž společností nebo jste získali dostatek zkušeností se dostat ven z těchto platových tříd entry-level. Ale život je nyní složitější. Ty by mohly být ženatý, mít několik dětí, a možná i domácí.

Vše od fotbalové kopačky do té nečekané opravy automobilů bude snadno vzít sousto ze svého platu. Kdo má peníze na spoření na stáří?

Tyto statistiky Zdá se, že to příliš najevo. Průměrná thirtysomething má asi 45.000 $ uložen. V závislosti na ročním platem byste měli být v pořádku. Podle Fidelity, správcovskou investiční firmy, měli byste mít o ekvivalent vašeho ročního platu uložen jako hnízda vejce. Pokud jste dělat $ 40000, to je to, co byste měli mít ve svých penzijních účtů.

Pokud tomu tak není, může jste neužil všechny volné peníze nabízené vaší společnosti ve své 401 (k) utkání. Zahájení nebo pokračovat v provádění těchto příspěvků 401 (k) plán až do maximální zápasu firmy; pokud je to možné, více šetřit. Ty mohou být i nadále platit na své studentské půjčky – pravděpodobně s vyšší platbu nyní – takže budete muset zpřísnit svůj rodinný rozpočet, aby se prostor pro další úspory.

Také nebuďte příliš konzervativní svými možnostmi investování. Jsi pořád dost mladý, aby všechny velké poklesy na trhu by se nemělo mít vliv na konečný kurz příliš drasticky: Ty portfolio má čas na zotavení. Dokonce i když děláte v pohodě se svými úsporami, se snaží více šetřit, protože statisticky, budete pravděpodobně zaostávat v pozdějších letech.

Fortysomethings

Jsi na vrcholu své kariéry. Jste zaplatili své dluhy a nyní, doufejme, že máte plat, který můžete být hrdí. S trochou štěstí, narazíte na konec těchto studentské půjčky platby někdy v tomto desetiletí uvolnění více peněz.

Ale děti jsou starší, dům je větší, budete muset vysázet peníze na auto nebo vzdělávání pro jednoho z dětí, a pokud jste upřímný, ty by mohly být fouká peníze v místech, které byste mohli udělat, aniž by.

Statisticky, většina Američanů jsou nebezpečně pozadu v tomto bodě, s odhadoval medián úspory ve výši až 63.000 $ – součet, který výrazně zaostává za konzervativních měřítek jednoho hnízda vejce prozatím trojnásobek své roční platy.

Pokud jste dělat $ 55000, měli byste mít zůstatek ve výši $ 165000 již naklonila.

Pokud se dostanete raise, dát všechny z těch peněz do důchodu. Pokud již máte platby studentské půjčky, které se dopouštějí tyto částky do důchodového spoření stejně.

Pokud jste ještě nemáte IRA, spustit jednu a zavázat finanční prostředky k ní do max jste povolenou ročně, a to zejména pokud vaše společnost možnosti penzijním plánem je méně než ideální.

Fiftysomethings

Nemáte pocit, starý, a ty nejsi, ale ty jsi jen asi 15 roků od klasického věku, ve kterém budete muset váš odchod do důchodu peníze na živobytí. Nicméně, skutečný život jde dál. Ty by mohly platit dětský školné, pomáhají s platbami automobilů, plynu a libovolný počet dalších výdajů. Dům stárne a potřebuje více upevnění nahoru, a možná i účty za lékařskou péči rostou. Odhadované medián úspory průměrného fiftysomething je asi 117.000 $ – příliš opatrné žádoucích čtyř-až-pětinásobek vašeho ročního platu. Pokud jste provedli $ 60000, měli byste mít 240.000 $ zachránil – minimálně.

Pokud jsou děti z domu, může to být čas, aby zvážila snižování stavů a ​​sběr ocenil hodnotu vašeho domova. Na druhou stranu, pokud máte firemní akciové opce nebo jiných aktiv, nezapomeňte vzít v úvahu ty, které v rámci svých důchodové fondy, a to iv případě, že nejsou sedět na účtu speciálně pro účely důchodu.

Vezměme si setkání s finanční plánovač, zejména ten, který se specializuje na odchod do důchodu, aby se věci v pořádku a vybojovat strategii pro vašeho portfolia.

Sixtysomethings

Nyní je, když začnete sklízet plody desetiletí spoření. Na nějakém místě, budete používat tyto peníze na podporu svého životního stylu. V době, kdy se dostanete 60, měli byste mít šestkrát vyšší plat uloženou – to je 360.000 $, pokud uděláte $ 60.000 ročně.

Bohužel, průměrný sixtysomething má odhadovaný medián ve výši $ 172.000 v bance. Zdaleka nestačí. V tuto chvíli je těžké ušetřit dost, aby se do deficitu. Místo toho, podívejte se na svého majetku. Co lze monetized na nějakém místě, aby pomohla udržet vás?

A nezapomeňte sociálního zabezpečení. Většina seniorů najít to být významným zdrojem měsíčního příjmu. V roce 2016 odhaduje průměrný měsíční přínos pro pracovník v důchodu je o 1341 $ za měsíc; vy může být více nebo méně. A také zvážit tyto tipy pro maximalizaci sociálního zabezpečení výplaty.

Sečteno a podtrženo?

Částka, kterou budete mít pro odchod do důchodu je vysoce individuální. Nicméně, tam jsou měřítka, můžete se pokusit zasáhnout v každém desetiletí svého života. Je to nikdy příliš brzy ve své kariéře dát plán dohromady – ale je to nikdy není pozdě začít, a to buď.