Real Estate zavírání

V procesu nákupu nemovitostí, uzavření obchodu je posledním krokem. Tato část poskytuje více informací o procesu zavírání.
Postup nákupu pro jakoukoliv vlastnost, ať už obytné nebo komerční, je stejný. Uděláte kontrolní seznam různých aspektů, jako je rozpočet, okolí, pojištění, začněte hledat, rozhodnout o majetku, informovat o ceně, uvidíme, jestli to zapadá do svého rozpočtu, zajistíme úvěr a hypotéku, učinit nabídku pult, a konečně když všechno je přijatelné, koupit nemovitost. Jakmile se rozhodnete koupit nemovitost, proces vypořádání začíná. Postup je uveden dále v textu.

Uzavření přijde minule v doma, proces nákupu, a je nejdůležitější součástí realitního obchodu. To začne, jakmile nabídce zakoupení či nabídky čítače, je přijat prodejci nemovitosti. Jakékoliv změny na poslední chvíli týkající se majetku jsou vyrobeny a konečné nabídky jsou akceptovány. Řada dokumentů, jako jsou smlouvy, doklad o titulu, hypotéky a pojištění, zprávy z domácí inspektor, jsou nutné pro tento proces. Můžete také zahrnovat zmocněnec pro stejný. Krok za krokem procesu zavírání je vysvětleno níže.

Vážný Peníze: Earnest peníze, je to, že peníze, které kupující zaplatí prodávajícímu. Platba seriózní peníze znamená, že kupující má zájem o koupi domu. Je-li prodávající obdrží tuto platbu, může zvážit domácí prodejní proces začal. Kupující může zaplatit v hotovosti nebo šekem.

Zkontrolujte Název: zavírání činidlo nebo název firmy je zvolen ověřit správný název objektu. Posuzují právní nárok prodávajícího na pozemek, zkontrolujte pro jakýkoli jiný zástavního práva k ní, a rovněž potvrdit, jestli všechny potřebné daně byly zaplaceny ze strany prodávajícího. Jakmile je titul vymazán, na poslední chvíli vyjednávání s nemovitostmi může být dokončena.

Zveřejnění: Kupující musí prohlédnout dům opět v posledních 24 hodinách, abyste zjistili, jestliže prodávající odešel z domu způsobem, který sliboval v kupní smlouvě. Kupující bude muset jmenovat domácí inspektor pro inspekčního procesu. Na základě jeho zprávy, pokud se kupující domnívá, že existují některé nevyřešené problémy, může zpozdit zavírání.

Posouzení: Každý kupující bude vyžadovat financování nemovitostí od věřitele. Věřitel bude provádět posouzení určit hodnotu objektu. Je-li věřitel spokojen, může urychlit zavírání.

Schválení úvěru: ocenění nemovitosti se stává důležité z pohledu věřitele. V případě, že věřitel je spokojený s majetkem, bude schvalovat výše úvěru, po kterém dochází k převodu společnost obdrží všechny dokumenty ze strany věřitele. Tyto dokumenty budou podepsány na zavírací den, který je nastaven podle názvu společnosti. Prodávající bude muset vyrovnat všechny minulé půjčky na dům předtím, než může kupující podepsat papíry. Účet úschovy je otevřen v tomto stadiu pro hladké finančních transakcí.

Pokladníka Kontrola: Kupující potřebuje dostat šek na částku bilance. Konečná částka se vypočítá po zvážení všech souvisejících poplatků a cena nemovitosti po konzultaci s firmou uzavírací agenta nebo titulu.

Zavření: Kupující podepisuje všechny důležité dokumenty, jako jsou půjčky papíry, název čin, a jiní. Prodávající buď podepíše jej všechny dříve nebo ve stejný den. To se liší podle států, ve kterých jsou transakce, které se konají.

Konečné Doteky: Poté, co jsou dokumenty podepsány stranami, je dalším krokem je záznam z této transakce ze strany kraje. Pak držení nemovitosti je formálně změnil od kupujícího prodávajícímu.

Závěrečný proces komerčních nemovitostí je stejný. Nicméně, tam jsou některé další prvky, které je třeba se podíval na. Komerční nemovitosti jsou investice do nemovitostí, a proto musí být postaráno bez chyb celý proces. Jako obchodní nemovitost je ve vlastnictví subjektů a zřídka jednotlivcem, všechny subjekty jsou pečlivě kontrolovány kvůli vysokému riziku odpovědnosti zapojených.
Formální escrow účet je otevřen vzhledem k velkému množství peněz zapojených.
Hlava je složitý, protože zde existuje organizace zabývající.
Doba péče je pevně stanoven, kde jsou všechny dokumenty a leasingy jsou dohodnuté mezi prodávajícím a kupujícím.
Na rozdíl od běžných dokumentů, existuje několik dalších dokumentů, které mají být podepsány a předán kupujících a prodávajících. Například, může kupující chtít stejný servisní organizace pro údržbu výtahů nebo stejnou úklidu zaměstnanců. Dokumenty vztahující se k těmto otázkám budou předány a podepsány.
Investice do nemovitostí je třeba zacházet velmi opatrně. Jmenovat právního zástupce pro správu nemovitostí po skončení procesu, takže nemusíte mít strach o problémy související s majetkem.