Rent-to-vlastní domy: Jak celý proces funguje

V tradičním domů nákup, nabídka je přijata, kupující a prodávající se setkávají k výměně finančních prostředků a usadit konečné náklady, a na konci transakce, nemovitosti a její název mění ruce. Typicky, kupující použít hypotéku financovat převážnou část nákupu.

Ale někdy existuje alternativní způsob, jak koupit dům: dohodu o rent-to-vlastní, nazývané také možnost pronájem nebo leasing-to-vlastní. Když kupující podepsat tento druh smlouvy se dohodly na pronájmu domů po nastavenou dobu, než uplatnění opce na nákup nemovitosti, kdy nebo před vypršením nájemní smlouva.

Není to obyčejný způsob, jak koupit nemovitost, a výběr rent-to-vlastní vlastnostem je nepatrný ve srovnání s výběrem vlastností jsou k dispozici pouze k pronájmu nebo prodeji. Kromě toho, rent-to-vlastní smlouvy upřednostňují majitele / pronajímatel i nájemce může dát v nevýhodě.

Zde je návod, jak rent-to-vlastní práce, a když to může být dobrou volbou pro potenciální majitele domu.

Jak Rent-to-vlastní práce

V dohodě o rent-to-vlastní, potenciální kupující dostane se přestěhovat do domu hned. Zatímco mnoho států má svá vlastní pravidla, a žádné dvě rent-to-vlastní smlouvy jsou podobní, někdo v dohodě o rent-to-vlastní obvykle pronajímá nemovitosti po nastavenou dobu (obvykle jeden až tři roky), po kterém on nebo ona může koupit dům od prodávajícího. Není to tak jednoduché, jak platit nájemné po dobu tří let a pak koupi domu: Musí být splněny určité podmínky, v souladu se smlouvou.

Možnost Peníze: V dohodě o rent-to-vlastní, potenciální kupující zaplatí prodávajícímu jednorázový, obvykle nevratný možnost pronájmu poplatek nazvaný volba peněz, nebo možnost zvážit. Stejně jako u akciových opcí, to mu nebo jí dává příležitost ke koupi domu v budoucnosti. Je důležité si uvědomit, že některé smlouvy (leasing možnost smlouvy) poskytnout potenciální kupující právo, ale nikoli povinnost odkoupit po uplynutí doby pronájmu. Jestliže on nebo ona rozhodne, že koupi nemovitosti na konci leasingu, možnost jednoduše vyprší. V případě, že formulace je nákup na splátky, bez možnosti slovo, kupující by mohla být ze zákona povinen koupi nemovitosti na konci leasingu. Objasnění znění je jedním z mnoha důvodů Kupující by měl mít smlouvu prověřeni realitní právník před schválením k němu.

Velikost této možnosti je k jednání. Neexistuje žádný standardní sazba. To je typicky v rozmezí mezi 2,5% a 7% (3% je obyčejný) z kupní ceny. V některých (ale ne všech) smlouvy, všechny nebo některé z opčního peněz mohou být aplikovány na kupní cenu při uzavření transakce. To je cenná klauzule. Vezměme si, že v případě, že domov má kupní cenu ve výši $ 200000 a 7% možnost zvážení je, že kupující bude muset zaplatit $ 14000 dopředu. To je mnohem méně než $ 40.000 (velikost standardního 20% akontace) byste, aby v případě, včetně úplně.

Kupní cena: Kontakt bude určit, kdy a jak se kupní cena v domácím prostředí bude určena. V některých případech se kupující a prodávající se dohodly na kupní ceny při podpisu smlouvy – často stejné nebo vyšší, než je aktuální tržní hodnotou. V jiných situacích, kupující a prodávající se dohodly na stanovení ceny, pokud nájemní smlouva vyprší, vychází z tržní hodnoty v daném budoucím okamžiku. Mnoho kupujících raději “uzamknout” kupní cenu, pokud je to možné, a to zejména na trzích, kde ceny domů může docházet k nárůstu.

Pronájem: Během doby trvání nájmu, potenciální kupující zaplatí prodávajícímu určitou částku nájemného, ​​obvykle každý měsíc. V mnoha smlouvách, procento z každé měsíční platby nájemného, ​​se nazývá nájemné úvěr, je aplikován na kupní ceny. Předpokládejme například, že smluvní státy, které kupující zaplatí 1200 $ každý měsíc k pronájmu, a to 25%, které budou připsány na nákup. V případě, že doba pronájmu činí tři roky, bude kupující získat nájemné úvěr $ 10,800 uplatnit k nákupu ($ 1,200 x 0,25 = $ 300; $ 300 x 36 měsíců = $ 10800). Factoring v těchto úvěrů často dělá měsíční platby o něco vyšší než “běžný” sazbou pro pravidelné aut. Pro kupujícího, oni se chovají jako dolů platby na majetku; pro prodávajícího, oni se chovají jako kompenzaci za to, že vzal majetek z trhu.

Údržba: V závislosti na podmínkách smlouvy, potenciální kupující může být odpovědný za zachování majetku a platit za jakékoliv opravy, majitelé domů sdružení poplatků, daní z majetku a pojištění. Vzhledem k tomu, že prodávající je zodpovědný za asociačních poplatků, daní a pojištění (je to stále jeho nebo její dům, po tom všem), prodávající může rozhodnout, že tyto náklady uhradit. Ani v tomto případě kupující stále potřebuje pojištění nájemce ke krytí ztrát do osobního vlastnictví a zabezpečit krytí odpovědnosti, pokud je někdo zraněn, zatímco v domácnosti nebo v případě, že kupující náhodou zraní někoho jiného.

Ujistěte se, že požadavky na údržbu a opravy jsou uvedeny ve smlouvě. Zachování vlastnost – sekání trávníku, hrabání listí a vyklízí okapů – je velmi odlišná od výměně poškozené střechy.

Koupi nemovitosti: V případě, že potenciální kupující rozhodne, že nebude koupi nemovitosti (nebo není schopen zajistit financování) na konci doby trvání leasingu, možnost zaniká. Kupující ztrácí veškeré finanční prostředky poskytnuté do té doby, včetně možnosti peněz a jakékoliv nájemné úvěru vydělal. V případě, že kupující nemůže koupit majetek, ale má zákonnou povinnost (jak je uvedeno ve smlouvě), může být zahájeno soudní řízení.

V případě, že kupující chce koupit nemovitost, on nebo ona obvykle platí pro financování (tj hypoték) a zaplatí prodávajícímu v plné výši. V souladu s podmínkami smlouvy, určité procento opční peněz a nájemné placené lze odečíst z kupní ceny. Transakce je dokončena na zavření, a kupující stává vlastník domu.

Jsou-li pronájmu s možností vlastní domy dobrý nápad?

Dohoda o rent-to-vlastní může být vynikající volbou pro lidi, kteří chtějí domů, ale kteří ještě mají nárok na hypotéku, nebo kteří nejsou zcela připraveni k závazku vlastnictví.

Například máte špatnou kreditní skóre – ten, který je nižší než 620, naprosté minimum někteří věřitelé budou přijímat – ale okolnosti, které vyčerpané, že skóre mají za sebou a vy jste neustále ji od té doby zlepšovat. Možná, že váš poměr dluhu k příjmům je příliš vysoká, ale ne o mnoho, a máte dostatek místa ve svém rozpočtu, aby se dodatečné platby a snížit svůj dluh výrazně v průběhu příštích několika let. Možná budete mít dobrou práci, nebo dostal jeden s podstatně lepší plat, ale vy jste tam nebyli dost dlouho na věřitele, aby zvážila to stabilní zdroj příjmů splatit hypotéku v dlouhodobém horizontu. Podobně, ty by mohly být úspěšně samostatně výdělečně činné, ale nemají dost dlouhou historii, aby se věřitelé pohodlné. Možná jste začali šetřit, ale ještě není nahromaděné dostatečně splnit obvyklé platby o 20% dolů na domov.

Pokud se kterýkoli z nich popsal svou situaci, pronájem vlastnit by mohl být dobrý nápad. Můžete uzamknout nemovitost vám líbí teď a možná i ušetřit krok nebo dva. Pak budete mít nějaký čas, obvykle za dva až tři roky, s cílem zlepšit své kreditní skóre, prodloužit svůj pracovní historii, zvýšit své úspory nebo dělat cokoliv jiného, ​​co potřebujete, aby si silnější hypotéky žadatel a. A v případě, že volba peněz nebo procento z pronájmu jde do kupní ceny, můžete také získat začít stavět nějaký kapitál.

Aby rent-to-vlastní práci, potenciální kupující musí být jisti, že budete připraveni provést nákup po uplynutí doby pronájmu nájemce. Dávejte si pozor, jak se dostat do toho, jestli je víc než 50/50 šance, budete se pohybovat, a ne kupovat. V opačném případě jste zaplatili volbu peníze – což by mohlo být podstatná – a mají také vyhozené peníze na nevratné pronájmu kreditů za 2 až 36 měsíců, se nic, co by stálo za to na konci. Není pravděpodobné, že budete mít pronajímatel / majitel souhlasit s vratnou pronájmu úvěrů a návratné opční poplatek, aby vám flexibilitu k pohybu.

Pokud je tu dobrá šance, rádoby kupci stále ještě nebudou moci, aby nárok na hypotéku nebo zajistit další financování v době, kdy vyprší nájemní smlouva, by měly namísto toho pokračovat pronájem (s “normálním” leasingu), stavební úvěr a spoření na akontace. Pak, když jsou připraveni, mohou si vybrat z každé domácnosti na trhu ve své cenové kategorii.

Nález Rent-to-vlastní domy

Četné realitní agregátory, jako je Realtor.com, Trulia.com a Zillow.com dělat to snadné – a zdarma – k hledání nemovitostí koupit nebo pronajmout. Pokud jste na trhu pro rent-to-vlastní domácnosti, nicméně, to může být trochu náročnější najít dostupné vlastnosti. Dvě místa k vyzkoušet, jsou HousingList a IRentToOwn. Obě tyto stránky mají rent-to-vlastní výpisy z celé země – stačí zadat požadované město a stát nebo poštovní směrovací číslo se zobrazí seznam dostupných vlastností. Na trzích s žádným aktuální dostupnosti se může objevit seznam realizovatelné a pro-nájemné domovů.

Být varován: Rent-to-vlastní webové stránky obvykle účtovat “členství” poplatek pro zobrazení žádné další informace kromě vnější fotografii a počet pokojů a lázní. HousingList, například účtuje malý poplatek za sedmidenní zkušební verzi, po kterém místě budete pravidelně účtovány měsíčně, pokud si zrušit (je třeba zadat údaje o kreditní kartě zaplatit za studii). IRentToOwn nebudou ani ti poplatku, dokud si nezaregistrujete, poskytovat oba e-mail a telefonní číslo.

Další možností je požádat prodejce v případě, že bude uvažovat o dohodu o rent-to-vlastní. To je zvláště užitečné, pokud jste našli svůj vysněný dům, ale prostě nemůže dělat finance zacvičit dosud. Mnoho prodejci jsou otevřeny těchto dohod, a to zejména v oblastech, kde domy tráví vyšší než průměrný počet dnů na trhu. Na těchto trzích, mnoho prodejců již přestěhovali do svých příštích domovů – třeba přemístit na novou práci – a čím delší je starý domácí sedí na trhu, tím je těžší splnit měsíční dluhových obligací na dvě hypotéky. Navíc, mnoho majitelů domů jsou pochybují, zda – a právem – o odchodu domů prázdný, a to zejména po delší dobu. Jako výsledek, tyto prodejci může považovat dohodu o rent-to-vlastní, i když je doma není uveden jako takové.

Můžete také zkusit pracovat s realitní agent v požadovaném vašem trhu. Agenti mohou mít výpisy pro rent-to-vlastní domovy, nebo může mít interní informace o prodejci, kteří mohou zvážit takové dohody.

Pronájem vs Vlastnit dům: Klady a zápory

Pokud vlastník má problémy prodej, rent-to-vlastní poskytuje alternativu k snížení cen na domovskou to, brát domů z trhu, nebo pronájem domů z dlouhodobě. Vzhledem k tomu, prodejní cena je stanovena ve smlouvě o nájmu s opcí, současný majitel domu ví přesně, co očekávat v případě, že prodej prochází. Pokud se na trhu během celou dobu trvání leasingu mírně klesá, prodejní cena je již uzamčen v, ale nájemce bude pravděpodobně i nadále zájem o koupi nemovitosti, protože nájemné úvěru – peníze, on nebo ona již dal k domu. Mezitím majitel dostane pomoci placení hypotéky, daně z majetku a pojištění. I nájemníci jsou s větší pravděpodobností starat o majetku na leasing opce, protože mají možnost jej koupit.

Hlavním důvodem, proč dohoda o rent-to-vlastní apeluje na kupující je finanční jeden, samozřejmě – není potřeba přijít s podstatným akontace nebo nárok na hypotéku. Kupující také nemusí obávat okamžitě přijít s penězi na majetkové daně, soukromé pojištění hypoték či pojištění domácnosti (i když by měli nést pojištění nájemcovu, jak je uvedeno výše). Navíc tím, že podepíše smlouvu teď, kupující zamkne v pořizovací ceně, což znamená žádné starosti s rostoucími cenami domů. (Mějte na paměti, že v rychle posilující trh s nemovitostmi, důvtipný majitel by pravděpodobně chtít přidat klauzuli ve smlouvě, která umožňuje za cenu domů se zvýšila, a to zejména v případě, že pronájem je již několik let.) A konečně, tím, že žije v domácnosti zásobníku před rozhodnutím o nákupu, kupující má tu výhodu, že po delší zkušební jízdu na domácí před skokem do hlavního finančního závazku.

A ta nevýhoda? Vzhledem k tomu, že je to méně časté, proces rent-to-vlastní není tak přísně regulována jako doma-nákup průmyslu nebo dokonce pronájmu průmyslu. Zatímco tento nedostatek regulace může být dobrá věc, v tom, že dává rádoby kupující a vlastníky větší volnost při sjednávání kupní opcí část jejich pracovní smlouvy (smlouva o nájmu a kupní smlouvy jsou stále předmětem všem obvyklým nemovitostí zákony), to může také usnadnit bezohlední majitelé využít nesofistikovaných kupujících. Je smutné, že rent-to-vlastní vesmír je prosycen dravých majitelů domů, kteří nemají v úmyslu vůbec prodávat svůj majetek, a kteří se právě snaží shromáždit výše tržního nájemného a nakonec dělat pryč s vaší volbou nevratné zálohy. Vlastník by mohla smlouvu zaniká, pokud kupující je pozdě na jedné platby, nebo vystěhovat kupujícímu za to, že dělá opravy. V jednom případě na Floridě, například, pronajímatel se stovkami vlastnosti sjednané smlouvy, které usnadňovaly vystěhování pro takové položky, – s oznámením pouhé tři dny.

Stručně řečeno, je tu málo, že to standardní v těchto právně závazných smluv, což je zvláště důležité, že přesně víte, co budete souhlasit s. Ve skutečnosti, ne všechny státy dovolí možností zapůjčení na rezidenčních nemovitostí, takže kupující by měl zajistit, aby i uzavírání tohoto druhu smlouvy je legální. I v případě, realitní makléř pomáhá s procesem, nebo si najmout realitní právník vysvětlit (a možná dokonce vyjednávat) smlouvu, pokud nemůžete pochopit, jak právní a finanční aspekty rent-to-vlastní, jste není vhodným kandidátem.

Pochopení rent-to-Vlastní smlouvy

Stejně jako jakékoliv smlouvy, vaše rent-to-vlastní smlouva musí uvést jméno nájemce-kupující (to jste vy) a pronajímatel prodejce a být opatřeny datem a podepsány oběma stranami. Pokud někdo kromě vás bude zabírat majetek, by mělo být, že osoba uvedená v nájemní smlouvě, taky. Smlouva by měla mít také právní popis nemovitosti: úplnou adresu a číslo balíku. Včetně číslo balíku pomáhá eliminovat jakékoli možné záměně o adresu. Můžete si to číslo z úřadu místního daň z nemovitosti hodnotitele, často tím, že prostě vzhlédl adresu, na internetových stránkách daňového hodnotitele.

leasingové Ustanovení

Nájemní část smlouvy by měly obsahovat vše, co byste normálně najít v dohodě o pronájmu nemovitosti. Klíčové prvky zahrnují: počáteční a koncové datum období leasingu, zda tato lhůta může být prodloužena a za jakých podmínek
kolik nájemné je, když je to způsobeno, kde platba by měla být provedena a jaké typy plateb pronajímatel bude přijímat
případné poplatky za pozdní nájem nebo vrácených kontroly
výše jistoty, která by měla být plně vratné, pokud budete pohybovat venku a nebyly poškozeny vlastnost
zda a které jsou povoleny typy domácích mazlíčků
zda je povoleno kouřit
popis všech parkovacích míst a další vybavení
zda je možné pronajmout nemovitost, a pokud ano, za jakých okolností a podmínek
které nástroje nájemce je odpovědný za a které pronajímatel je odpovědný za
podmínky, které mohou vést k vystěhování, stejně jako počet dní budete muset vyřešit problém před vystěhování

Klíčový rozdíl mezi běžným nájmu a rent-to-vlastní leasingu je, že pod pravidelným nájemní smlouvy, pronajímatel bude platit i pro všechny opravy a zvládnout jakoukoliv běžnou údržbu. Dohoda o rent-to-vlastní by mohl dělat nájemce odpovědný za tyto položky, myšlenka je, že nájemce, který má v úmyslu koupit má dlouhodobý podíl na majetku a měl by zvládnout tyto úkoly. Další možností je, že pronajímatel nemusí žít v blízkosti a je to mnohem pohodlnější, aby nájemce odpovědný.

Nicméně, dokud se skutečně vlastnit majetek, nechcete být dávat peníze do toho, že jste možná nikdy dostat zpátky. V případě, že majitel nebude souhlasit zvládnout opravy a údržbu, mít na pozoru. Nanejvýš můžete souhlasit s přijetím těchto povinností a nákladů, pokud jsou přidány do pronájmu úvěru (které budeme diskutovat v další části). Jinými slovy, pokud budete trávit $ 1.000 mít nějaký opotřebovaný instalatérské nahrazen, prodávající vrátí, která $ 1,000 k vám na uzavření, pokud si koupíte místo. Ale riziko pro vás je nejnižší, pokud nechcete vyložit hotovost na tyto výdaje na prvním místě.

opční ustanovení

Ustanovení možnost může být nejsložitější – a dvousečný – část smlouvy o rent-to-vlastní. Jedná se o ustanovení, které mohou pronájem vlastnit majetek výhodnější pro vás než jen pronájem – nebo že může dělat to snadné pro prodávající shromažďovat dodatečné peněžní prostředky bez úmyslu někdy nechat si koupit.

Tato ustanovení by mělo být uvedeno: nájemné a jaká část představuje nájemné úvěr.
možnost kauce (za určitých dohod, můžete platit pouze doplňkové vklad nebo jen úvěr nájemné, ne obojí. Záleží jen na Vás a prodávajícím).
že máte výhradní právo na koupi domů na konci doby leasingu. To znamená, že prodávající nemůže nikomu jinému koupit nemovitost v období voleb (v podstatě, když jste pronájem nemovitosti). Ujistěte se, že tato doba je dostatečně dlouhá, aby vám šanci k nápravě za jakýchkoliv problémů, jako je špatnou kreditní nebo chybějící akontace, které učinily vám nemohou mít nárok na hypotéku právě teď. Osmnáct měsíců do dvou let je často rozumný časový rámec; Tři roky by mohly být ještě lepší. Smlouva by měla uvádět, jak Oznámení o mnoho dní jste povinni poskytnout prodávajícímu, které hodláte koupit, a na jakém místě vašeho předkupní právo zaniká. Možná budete chtít strukturovat smlouvu, takže si můžete koupit před uplynutím doby nájmu, pokud vaše finanční situace zlepší dřív.
že prodávající tvrdí majitelé domů pojištění, že on / ona zůstane v aktuálním stavu pomocí majetkových daní a že on / ona nebere žádný nový úvěr proti domu. Nechcete, aby prodávající, aby mohli dělat nic, který dává jiného subjektu právo na vlastnictví, protože pokud se tak stane, bude obtížné, ne-li nemožné, abyste si ji koupili.
jakékoliv jiné podmínky, kromě volby nekupovat, pod kterým jste propadá vklad a půjčit úvěr. To by mohlo zahrnovat vyklizení prostor, trashing vlastnost nebo neplacení nájemného, ​​jak bylo dohodnuto – v podstatě stejné věci, které by vám vystěhováni.

Nákup Ustanovení

Nákup část dohody o rent-to-vlastní je podobný pravidelné kupní smlouvy nemovitostí. Zákony váš stav může vyžadovat standardní smlouvu o kupních smluv s nemovitostmi. Ale i ve standardní smlouvy, je tu prostor pro vyjednávání sekce fill-in-the-prázdná.

Bude uvádět kupní cenu, která by měla být přiměřená vzhledem současné tržní hodnoty podobnými vlastnostmi. Prodávající chtít ocenit domácí 5% až 10% vyšší účet pro zhodnocení kurzu v průběhu nájmu. Ale mějte na paměti, že hodnota nemovitostí by také mohla snížit během této doby. Pokud k tomu dojde, a to nejen možná nechtějí platit cenu, kterou jste původně dohodnutý, ale banka se vám tak nemusí půjčit dost pro vás uzavřít dohodu. V této situaci, budete skončit nevykonává svou možnost koupit, a ztratíte možnost vklad a pronajmout úvěr, pokud vaše smlouva poskytuje alternativu.

Řekněme, že majetek je v hodnotě $ 200.000 v době, kdy jste vyhotovit smlouvu. Ty by mohly být schopni získat, aby prodávající souhlasit s prodat majetek za $ 210.000 a jeho odhadní hodnoty v okamžiku nákupu podle toho, která je nižší. Zda se zvyšuje na trhu či poklesu, cena bude spravedlivé a posouzení nebude bránit nákupem. Samozřejmě, že tyto podmínky jsou velmi příznivé pro vás, kupující, takže nebuďte překvapeni, pokud prodávající hranoly, obavy o převzetí ztráty na majetku nebo nebude schopen splatit svou hypotéku. Takže souhlasí s pevnou kupní ceny může být jediný způsob, jak jít.

Smlouva by měla výslovně uvést, které spotřebiče a příslušenství přijít s domem, pokud se rozhodnete koupit. Myslíte si myčku, ledničku, pračku a sušičku? A co zahradním nábytkem a všechny hrnkové rostliny? Nepředpokládejte nic; to hláskovat.

V ideálním případě koupě část smlouvy by měl také poskytnout vám nápravu v případě, že prodávající odstoupí. Vy jste odložil ekvivalent vážným peněžního vkladu v podobě svého opčního vkladu; mají smlouvy požadovat, aby prodejce nejen vrátit svou volbu vklad a půjčování úvěr, ale zaplatí vám dodatečnou částku, pokud on nebo ona nedodržuje dohodu, když jste připraveni k nákupu. Možná už nikdy sbírat peníze, ale to není na škodu vyzkoušet. A právě má ​​takové ustanovení ve smlouvě mohla působit jako odstrašující prostředek proti zapírání prodávajícího na dohodu.

Můžete také chtít uzavřít smlouvu, aby vám dát ven, a dát své peníze zpět, pokud název není jasné nebo pokud kontrola vlastnost ukazuje, že domov je ve špatném stavu. Jsou to typické pohotovostní doložky v kupní smlouvy realitní.

Pro ochranu, měli byste použít escrow služby. Tato neutrální třetí strana působí jako finanční zprostředkovatel mezi vámi a pronajímatelem. To bude držet svou volbu vklad a měsíční nájemné úvěry, dokud si koupit nemovitost, na kterém místě to bude vrácení peněz pro vás dát k vašim akontace a nákladů na uzavření. Je-li možnost nákupu vyprší a vy se rozhodnete nekupovat, bude escrow služby vrátit tyto částky pronajímateli. Bude také otočit peníze na správnou stranu v případě, že jeden z vás poruší svou část dohody způsobem, který nelze odstranit.

Potenciální úskalí pro kupující

Před podepsáním této smlouvy a zadání dohodu o rent-to-vlastní, potenciální kupující by měl: Zkontrolujte, zda kreditní zprávy prodávajícího. Podívejte se na případné varovné příznaky, že prodávající je ve finančních potížích, jako delikventní účty nebo velkým množstvím nesplaceného dluhu. Dokonce i po uspokojivém kontrola kreditu, potenciální kupující, který v současné době žije v domácnosti by měly i nadále věnovat pozornost případné varovné příznaky, které by naznačovaly, že prodávající je ve finanční tísni. Některé příklady zahrnují telefonní hovory z dluhových cenných sběratelů a podezřelých-vypadající oznámení, které jsou odesílány do domu.
Uvědomte si, že prodávající by mohl přijít o majetek v průběhu nájmu. To by mohlo nastat z mnoha důvodů, jako kdyby on nebo ona je schopna provést hypoteční splátky, daňový soud je umístěn na pozemku, on nebo ona prochází rozvodem, je žalován, a tak dále. V případě, že prodávající ztrácí majetek, potenciální kupující ztrácí možnost nákupu nemovitosti, ztrácí navíc zaplaceného nájemného a bude muset najít nové místo k životu.
Ujistěte se, že volba pronájem jasně říká, kdo je zodpovědný za různé typy údržby nebo oprav. Tato dohoda by měla rovněž určit druhy změn nebo zdokonalení (pokud existuje) potenciální kupující je povoleno, aby se k nemovitosti během doby leasingu.
Je nutné zadat smlouvu o nájmu s alternativou, nikoli smlouvy o koupi na leasing. Dřívější granty možnost koupit kdykoliv v průběhu nájmu, zatímco druhá vyžaduje zakoupení do konce nájemního období a má právní důsledky pro zálohování ven.
Dělat průzkum trhu a získat domácí inspekce a posouzení. To je, jak si můžete zajistit, že domácí kupní cena je spravedlivé před podpisem smlouvy.
Uvědomte si, že v případě, že prodávající je bezohledný, on nebo ona může odmítnout prodávat na konci doby leasingu možnost. To znamená, že všechny výše tržní nájemné peníze, které jste zaplatili, budou ztraceny. Prodávající může také pokusit odstoupit od smlouvy v případě, že trh s nemovitostmi se rychle ocenili a vlastnost výrazně zvyšuje hodnoty – nebo držet tě za více peněz. Samozřejmě, že žádná z těchto akcí je legální, ale v případě, že kupující nemá finanční prostředky na najmout právníka, tam nebude moc postih stinné prodejce.
Pochopte, že v případě poklesu na trhu, budete ještě muset platit vyšší stanovené ve smlouvě, která vlastní domov cenu. Nicméně, pokud je cena příliš vysoká, může nájemce jen tak odejít a internetový obchod pro jinou vlastnost. Nicméně, budete ztratí tu část nájemné, které by šly směrem k akontace, a proto je důležité, aby si to spočítejte potřebné ke zjištění, zda odcházel je tou nejlepší volbou.
Mluvit s hypoteční makléř, aby zjistili, co to bude trvat nárok na hypotéky v budoucnosti. Zatímco neschopnost získat finanční prostředky nebo dostatečné finanční prostředky, je přesně důvod, proč mnoho kupujících se rozhodnou k pronájmu na vlastní uspořádání, chcete, aby se ujistil, že to nic zásadního ve vaší kreditní historii, které by mohly zastavit od získání schválen v řadě. Pokud zjistíte, že budete stále nemohou mít nárok na hypotéku v době, kdy vyprší nájemní smlouva, smlouva o rent-to-vlastní mohl stát nákladný omyl.
Získat stav zprávy uvedené v názvu. To může pomoci kupující zjistit, jak dlouho prodávající vlastnil majetek. Čím déle prodávající vlastnil ji, tím více kapitálu a stability on nebo ona by měla vybudovala v něm.

Sečteno a podtrženo?

Stručně řečeno, i když začnete off pronájem nemovitosti, je to dobrý nápad provést stejnou hloubkovou kontrolu kdybyste byli koupi nemovitosti. Ti, kteří si mohou dovolit koupit domů tradičním způsobem, s použitím finančních prostředků, jsou pravděpodobně lépe tom. Ale pro ty, kteří potřebují získat čas – nebo je potřeba udržet své možnosti otevřené nebo jejich prostředky kapalina – pronájem vlastnit může být způsob, jak pobývat ve svém snu domů a zaplatit v plné výši za to později.