renty vysvětlil

Renty jsou série nastaveného množství a frekvenci plateb vyplácených důchodcům. Vkládá se nový článek “vysvětlil renty”, pomůže vyřešit všechny vaše dotazy týkající se anuity.
Anuita je smlouva mezi osobou a pojišťovnou, která pomůže zajistit pravidelný příjem výměnou za pay jednorázového nebo investic uskutečněných v průběhu času pojišťovně. Pokud uvažujete investovat své peníze, aby se váš důchod v bezpečí finančně, pak anuita je nejlepší odchod do důchodu produkt. Tyto renty uvedené v tomto článku vám pomohou vytvořit lepší volbou pro zajištění své budoucnosti.

anuita Definition
Mnohé pojišťovny definovat rentu jako investiční typ, který zaručí platby konkrétní částky v určitých časových intervalech. Tato částka může být přijímán jako periodické podílu nebo paušální částky. Tak, anuita je pravidelný příjem, který se vyplácí po provedení jeden paušální částku. Toto je pouze poté, co jeden investuje do schválené, důchodového systému, který je osvobozeny od daně. Většina z rent jsou bez rizika a přijít se zárukou na celý život. Pojišťovny budou počítat něčí věku (muž nebo žena investor) a velikost penzijního fondu. Na dalších okolnostech založen, stejně jako své zdraví, budou rozhodovat, jak dlouho můžete i nadále dostávat částku anuity.

To znamená, že budete platit peníze za stanovenou dobu. Po dokončení poslední platby, začnete dostávat pravidelné platby po stanovenou dobu. Toto období je často po zbytek svého života. To je dobrá investice pro ty, kteří si myslí, sociálního zabezpečení z příjmů nebude stačit po odchodu do důchodu. Takže, až životech investora, on / ona bude dostávat měsíční platbu. V některých případech, po smrti investora, manžel obdržet částku. To závisí na typu anuity nákupu. Pokud vás zajímá, co v případě, že investor zemře před předpokládaným života. No, on / ona dostane méně peněz. Ale pokud žije delší nežli odhadovanou dobu životnosti, bude i nadále dostávat částku.

Druhy anuit
Existují různé druhy rent, které jsou užitečné pro různé typy investorů. Pokud víte, typy, pak porozumění renta bude pro vás jednodušší. Mezi nejčastější typy anuit jsou okamžité a odložené anuity.

okamžité anuity
Okamžité renty jsou určeny pro ty, kteří jsou připraveni zaplatit velkou sumu peněz předem. To vám pomůže přijímat platby se stanovenou mírou návratnosti každý měsíc. Ty již nebudou muset čekat roky, než začít přijímat platby.

Odložená anuity
Tyto renty jsou běžně používány, zejména zaměstnané třídě. Tady, jeden platí určité množství peněz na určitou dobu. Po uplynutí období dokončeno, začnou přijímání měsíční platby.

Druhy anuit Platba
Existují dva typy plateb pro rent: fixní splátky a variabilní anuity. Přečtěte si o to porozumět fixní a variabilní anuity je vysvětleno níže, aby pochopení renty pro vás jednodušší.

Pevné anuity vysvětlil
Pevná anuita je stanovena platba, která vyhlašuje společnost každoročně. Princip je zaručena firmou, a to nikdy nemůže klesat. Zájem je přidán do vašich vkladů každý rok, pojišťovnou. Anuita je specifický termín vybrán. Delší termín, vyšší úroky která má být zaplacena. Zájem je odložené daně, dokud není stažen z účtu. Pouze 10% zůstatku může být zrušeno ročně. Kapitulace poplatky nebo abstinenční sankce mají být zaplaceny, pokud existuje více než 10% přerušení za rok. Mnohé firmy nabízejí počáteční rychlostí jeden rok, které se mění každý rok. Další možnosti jsou k dispozici s několika společnostmi, jsou multi-letá záruka renty, které mají uzamčené-in sazbu po celou dobu.

Variabilní anuity vysvětlil
Variabilní anuity, neobdržíte zájem společnosti, ale to se investuje do podílových fondů. To vám může pomoci vydělat více peněz, nebo ztratit více z principu, v závislosti na podílového fondu vámi vybrané. Nejlepší volbou přes fixní a variabilní anuity je index anuita.

Akciové indexovaných anuity vysvětlil
Akciové indexovaných anuity zaplatí úrokovou sazbu v závislosti na výkonu společného nebo známého indexu, jako je SP500. Růst anuita je založen na míry participace indexu nebo na akciovém trhu je vázána na. Tímto způsobem, nikdy ztratit své princip. To pomáhá zaručit vám s pevnou rentu, která má potenciál vydělávat zisk jako variabilní anuity.

Životní pojištění renty vejdou do různých typů, jako bezprostřední renty a odložené anuity. Život renty hodí pro zopakována osobě jsou bezprostřední anuity. Okamžité anuity dát jim stálý proud příjmů, které jsou spolehlivé. Je-li mladší člověk je volba životního pojištění důchodu, pak by měl samozřejmě rozhodnout pro odložené anuity. To je nejčastější volbou, protože peníze jsou tax-free, dokud není zrušen.

The Good a Bad O anuity
Stejně jako každé jiné investice, tam jsou výhody a nevýhody anuit. Nejlukrativnější a výhodné místo anuity je daňová výhoda je možné získat od investování do této investice. Pouze vznikající z renty jsou zdaněny. Většina investorů mají s nízkými příjmy během svého odchodu do důchodu. Tak, oni jsou zdaněny nižší sazbou. Také neexistuje žádný limit na množství peněz, když jeden investuje. Další výhodou tohoto plánu je zaručena anuity příjmů. To znamená, že investoři nemusejí bát vzestupy a pády na trhu. Budou mít zaručenou míru návratnosti, a to navzdory vývoji na trhu v případě anuity.

Příchod do nevýhody při výběru rentu, postarat se pochopit poplatky související s ním. Tam jsou obecně roční poplatky, které mají být zaplaceny. Také byste měli vědět všechno o těžkých nákladů předávání, které jsou vloženy, když výběr peněz v určité lhůtě po otevření. Měli byste se ujistit, že jste se rozhodli pro záruky, které se přidávají k rentu po dobu 5 až 10 let. To proto, že Bůh chraň, pokud zemřete den se zobrazí důchodu, po předání své těžce vydělané důchodu, vaše realitní trpí pádný ztrátu a pojišťovna přichází vydělá velký zisk! Tak, aby se ujistil, že vaše rodina alespoň vydělá důchodu, měli byste se rozhodnout pro záruku. Udržujte své osobní situace na paměti, a aby se vaše možnosti otevřené. Porovnejte funkce renty nabízené různými společnostmi, před volbou ten, který vyhovuje vašim požadavkům. Nikdo nemůže předpovědět budoucnost a index trhu, a tím ujistěte se, že jste až s vaší přítomnosti a zajištěny vaší budoucnosti, z jakéhokoliv nepředvídaného kalamity.

Renty jsou vhodné pro investory, kteří nemají rádi brát riziko se svými penězi. Chcete-li držet toho, co máte, a pak jít na plánu anuitní. Ti, kteří hledají vyšší zisky nebo významné změny v jejich investicí, měli by zkusit jinou investiční plán. Renty vysvětlil odborník vám pomůže pochopit vaše volby lépe. Ujistěte se, že udělat důkladný výzkum před investováním.