Retirement Travel: 5 Trips, které obstarávají pro důchodce

I když každý má místa, která mají rádi vracet znovu a znovu, to je také hezké jít někam nové a jiné. Lidé nad 50 let věku, kteří hledají čerstvé zážitky z cest může chtít, aby zvážila těchto pět cílů, které obstarávají starších zákazníků.

Prince Edward Island, Kanada

Prince Edward Island je jako Vineyard Marthy bez davů. Větrném ostrově severovýchodně od Maine má méně než 150.000 obyvatel a je zvlášť vhodný pro turisty, zejména důchodců. Pobřeží a rozlehlé pláže jsou chráněni vládou a nemají prakticky žádný vývoj na ně. Namísto toho jsou lemovány cyklostezek. Také Prince Edward Island je golfista sen, s více než 400 hracími poli se nacházejí na 45 minut jízdy od sebe navzájem. Nejlepší golfové hřiště patří Brudenell River a Crowbush Cove.

Ostrov je známý pro své plody moře, pozoruhodně humrů a ústřic, které mohou být často zakoupené od místních rybářských lodí a mola. Tyto zvlněné zelené kopce, červená zemin, kuriózní bed-and-snídaně a nedostatek davy dát Prince Edward Island snadnou a příjemnou atmosféru, že starší turisté těšit. A konečně, ostrov je cenově dostupný – zejména s příznivým směnným kurzem. A v noci na přímořské letovisko a 18 jamek golfu v Crowbush může být měl pro CAD $ 129,00 (US $ 99,50 s aktuálního kurzu).

Charleston, SC

Za historií a kouzlem, jen málo míst, můžete porovnávat s Charleston. Z Fort Sumter, kde začala občanská válka, do Drayton Hall plantáže a Aiken-Rhett House Museum, domov postavený v roce 1820, město oplývá historických památek. Charleston má také neobyčejně bohatá sbírka pozoruhodných kostelů, které stojí za návštěvu, v široké paletě architektonických stylů.

Pro důchodce, město nabízí mnoho různých způsobů, jak se dostat kolem a prohlížení památek – od pěší túry po městských trzích s přepravou projíždí historické čtvrti, autobusové zájezdy, výlety lodí kolem přístavu, a dokonce i ten, který jde do Fort Sumter. Pokud jste unavení z hraní turista, můžete zasáhnout odkazů na nedaleké high-end Kiawah Island Golf Resort nebo si odpočinout v jedné z pěti světových pláží v okolí. Snowbirds jízdy na jih na Floridu by bylo rozumné, aby přestal v Charlestonu.

Rýna Cruise, Švýcarsko a Německo

Toto není typický výletní. Projížďka lodí podél řeky Rýn, který protéká šesti zemí, včetně Švýcarska a Německa, je méně navštěvovaný a klidnější než Caribbean Cruise. Lodě obvykle nemají žádné více než 200 lidí, ačkoli mnoho lodě mají maximálně 100-person, a mají tendenci cestovat mnohem pozvolnější tempo.

Důvod, že berou svůj čas tak, že cestující může vzít v historických měst, hradů, tvrzí a vinice, které lemují břehy. Časté zastávky lidem umožní prozkoumat evropských měst, ochutnat místní kuchyni, pití vína a máčet v historii. Nejpopulárnější výlet podél Rýna jde od švýcarské Basileji, do Amsterdamu, Nizozemsko; osmidenní prohlídka (včetně všech jídel) stojí asi 2500 $.

Kanadské Rockies

Pokud plavby nejsou vaše věc, zvažte vlakovou cestu po kanadských Skalistých hor. Názory jsou velkolepé, a to zejména na konci září do poloviny října, kdy barevné podzimní listí je v plné záři. Rocky Mountaineer je nejznámější a populární vlak projíždějící kanadských Skalistých hor. Vítěz mnoha ocenění cestování, to obvykle trvá tři dny had přes pohoří. Cestou uvidíte zasněžené vrcholky, ledovce, nedotčené jezera a divokou zvěř včetně medvědů, losů, losů, polární lišky a jelenů.

Rocky Mountaineer také slibuje prvotřídní kuchyni, kde najdete Pacific Coast lososa a vína z Britské Kolumbie Okanagan Valley. K dispozici je noční zábavy, včetně živé vyprávění. Typická cesta vede od Vancouver, Britská Kolumbie, na západním pobřeží Kanady, na Rocky Mountain letovisku Banff, Alberta, ačkoli některé výlety odejít přímo z Seattle, Wash. Opět využít příznivého kurzu. Čtyřdenní, tři noci výlet stojí CAD $ 2,049.00 (US $ 1,589.03).

Lake Tahoe, Nev.

Nevada cestující obecně míří do Las Vegas (viz 5 Peníze úsporné Travel Tipy pro Las Vegas). Ale pokud jasná světla a řinčení hrací automaty nejsou pro vás, pak zváží míří do blízkého jezera Tahoe, která vede přes pohoří Sierra Nevada mezi Kalifornie a Nevada. Nádherné místo pro aktivní důchodce, Lake Tahoe nabízí jedny z nejlepších lyžování na světě během zimy a fantastické pěší turistiku i výlety na člunu po zbytek roku. Nebeský Mountain a Squaw Valley jsou největší lyžařská střediska v regionu a jsou skvělé pro rodinnou dovolenou s vnoučat.

Zatímco v zimě lyžování je hlavní turistickou atrakcí, lodičky, jízda na kajaku, potápění a jízda na horském kole si můžete vychutnat v létě, stejně jako pláže v blízkosti měst Tahoe City a South Lake Tahoe. Pokud stále doufají, že budou moci hazard, to je legální na straně Nevada jezera, s několika kasin a hotelů, které nabízejí hrací automaty a stolní hry.

Sečteno a podtrženo?

Každý ví, o Floridě a v Arizoně. Ale těchto pět destinace také zaměřit na důchodce; jeden by mohl fungovat perfektně pro další cestu. (Pro více, vidět odchod do důchodu cestovat: Dobrý a pro vás dobré a důchodců: ušetřit peníze na Long-Term Travel.)