Rozdíl mezi zajištěné a nezajištěné kreditní karty

Kreditní karty, známá jako plastické peněz, se staly snadný a bezpečný způsob provádění transakcí. Nicméně, před podáním žádosti o jedné, musíte vědět o dva typy kreditních karet, které mohou využít pro. Tento tytfrn článek vysvětluje rozdíl mezi zajištěné a nezajištěné kreditní karty.
Pryč jsou dny, kdy jste museli nosit hotovost při nakupování oblečení, nábytek, a dokonce i potraviny. Se zavedením kreditních karet, nemusíte se starat o tom, že máte dostatečnou hotovost na nákup věcí, které se vám líbí. Mezi nejoblíbenější a autentických kreditní karty MasterCard, Visa, American Express, atd. Tyto karty jsou akceptovány ve většině obchodů a nákupních střediscích, jakož i malých místních obchodů, kde stačí, aby si své kreditní karty udeřil a podepsat návrh zákona, aby vaše platba. Ale mnozí nevědí, že kreditní karty jsou dvojího druhu-zajištěné a nezajištěné. Oba tyto kreditní karty vypadají stejně, ale tam je hodně rozdíl ve způsobu, jakým fungují. Podívejme se vyhodnotí rozdíl mezi těmito dvěma typy kreditních karet.

Zajištěné Kreditní karty
Zajištěné kreditní karty byly představeny mnohem později, než nezajištěné kreditní karty, a jsou náchylné k jednotlivcům se špatnou nebo žádnou kreditní historii. Chcete-li získat zabezpečené kreditní karty, musí se nastavit úvěrový limit pro sebe, a uložit jej do účtu získat kreditní kartu. Při použití zabezpečené kreditní karty, jeden může utratit peníze pouze v rámci tohoto úvěrového limitu a někdy 100% peněz přítomného v úvahu. Zajištěné kreditní karty jsou dobré pro lidi, kteří nemají pevnou kontrolu nad svými výdaji. Kromě toho lidé, kteří dostávají zabezpečené kreditní karty nemusíte se starat o vytváření dluhů pro sebe.

Nezajištěné Kreditní karty
Nezajištěné kreditní karty jsou určeny pro ty, kteří mají dobré či spravedlivé úvěrovou historií. Zatímco vydání nezajištěný kreditní karty, kreditní společnost kontroluje úvěrové záznamy, počet pracovních bankovních účtů, historii placených a zmeškaných účty atd žadatele. Podle těchto záznamů, žadatel by mít kreditní kartu s úvěrovým limitem. Osoba, jejíž úvěrová historie je velmi dobrá dostane kartu, která má vysoký úvěrový limit. S touto kreditní kartou v ruce, jeden může nést své měsíční výdaje jako platit různé účty, nakupování, atd, a později obdrží návrh zákona o celkových nákladech, které učinil v tomto měsíci. Tento návrh musí být zaplacen měsíčně, ale zákazník má výsadu platit peníze buď částečně nebo úplně každý měsíc.

Chcete-li získat nezajištěný kreditní karty, člověk nemusí uložit nějaké peníze, ale může muset zaplatit členský poplatek. Nicméně, pokud člověk není schopen splatit společnost na dlouhou dobu, existuje šance dluhu hromadí. Nezajištěné kreditní karty jsou dobré pro lidi, kteří mají kontrolu nad svými financemi a dostatek prostředků na zaplacení zpět to, co jim vzali od společnosti.

Jakékoliv kreditní karty, ať už zajištěné nebo nezajištěné, je podobný ve vzhledu a je přijímána na všech místech. Navíc, oba jsou pohodlné způsoby utrácení peněz. Nicméně, finanční stav jedince, způsoby utrácení peněz, a platit ji zpět, by se určit, který z kreditních karet je lepší pro něj.