Rozpočet-Friendly Letní zábava

Dělat věci jako rodina se stává obtížnější, jako je velikost vaší rodiny zvyšuje. Dokonce i večeře a film pro mírně velká rodinná může dát díru v rozpočtu, pokud peníze je napjatý. To se může stát více dilema v létě, kdy děti mají přebytek čas na jejich rukách. Za léta, se podíváme na rodinné aktivity, které jsou příjemné a cenově dostupné.

Viz: Rozpočtování 101

Letní tábor

Jako rodiče ne vždy dovolit luxus zůstat doma s dětmi po celé léto, takže letní tábory jsou snadný způsob, aby se ujistil děti jsou v bezpečném prostředí a zároveň pokračovat v tom, co je potřeba udělat. Všechny druhy letních táborech jsou nabízeny, – finanční tábory, počítačové tábory, hudební tábory, geologie tábory. Obecně však platí, letní tábory jsou nákladným řešením. Tábory vyžadují budovy, personál, pojištění a různé režijní náklady, které vedou k podstatným poplatků.

Jak ušetřit peníze na táboře: Doba trvání tábora diktuje většinu nákladů. Namísto posílání své dítě na táboře po dobu pěti nebo více po sobě jdoucích dnů, to je obvykle levnější míchat kratší dvou- nebo třídenní tábory po celé léto.
Rozhodnout se pro denní tábory tom autobusu děti. To bude snížit náklady na stravu, ubytování a platební zaměstnanců na plný úvazek – což znamená, že tyto poplatky nebudou převedeny na vás.
Mnoho tábory nabízejí stipendia a platební plány pro rodiny, které jsou způsobilé; stojí za to ptát.
Často můžete získat slevy za registraci brzy, zvláště pokud vaše dítě chce jít do stejného tábora každý rok. Pokud vaše dítě se těší letošní tábor, zvažte obnovuje.
V případě, že Kemp nabízí dárkové certifikáty, oni by mohli být ideální narozeniny nebo svátek přítomný nápad pro příbuzného hledá dárek pro vaše dítě.

muzeí

Muzea se staly mnohem více přátelský k dětem v posledních desetiletích. Rakety, dinosauři a interaktivní výstavy mají nastartovaly představivost mnoha dětí a zároveň dává jejich rodiče příležitost k odpočinku jejich nohy a dívat se na ně. Pokud vaše dítě má zvláštní zájem, zvažte možnost stát se členem orgánu, jak ušetřit peníze na vstupném. Také bude členství publikace vám informace o nových atrakcí a případných letních programů uvedených na muzeem.

Jak ušetřit peníze na návštěvy muzeí: Uvažujme včetně rodinného členství ušetřit na nákladech opakované přijetí.
Online vyhledávání kuponů.
Vyhnout se nákladným výlety na obchod s dárkovým zbožím. Ať je to jasné před tím, než začne cesta, že obchod s dárkovým zbožím je zakázáno – i jen dívat.
Vydejte se na free-to-the-veřejnost dnů. Tyto události se obvykle vyskytují jednou nebo dvakrát za sezónu, kdy se vystavuje se snaží povzbudit vyšší návštěvnost tím, že nabízí zlevněné, dva za cenu jednoho nebo dokonce vstup zdarma.

Sport

Organizované a rekreační ligy jsou všude v létě. Organizované sportovní přijít s poplatky, časovými závazky a dalších souvisejících nákladů, ale rekreační ligy jsou někdy provozují komunitních center a veřejných školách a jsou za rozumnou cenu. Ještě lepší je, můžete najít jiný rodič ochoten obchodovat s vámi tím, že vaše dítě k událostem, které vám může ušetřit čas i peníze. Výpisy u svého komunitního centra nebo v místní knihovně by měl být schopen bod, který jste ve správném směru.

Jak ušetřit peníze na letních sportů: Rozhodnout se pro komunitní lig a drop-in sportů.
Vyberte si sport s nízkými náklady na vybavení, jako je fotbal nebo baseball, namísto fotbal nebo hokej válce.
Koupit kvalitní použitého vybavení, místo nové. Nezapomeňte, že Wayne Gretzky a mnoho dalších ikon dostali jejich začátek s použitou technikou.
Vyhnout se drahé značky.
Carpool zachránit plyn. Swap hlídání dětí pomáhat ostatním rodičům ven. Jsou-li krmit a při své dítě k fotbalu dnes nabízejí oplatit jiný čas pro své děti.
Návštěva feeder sportovní soustředění. Jedná se o soutěže držené sportovní tým krmit své příští rok tým. Tryouts jsou zdarma a děti mohou vyzvednout pro tým, oni by nemohli jinak vyzkoušeny. Dokonce i když nedělají tým, oni ještě dostat výcvik a praxi v jejich sportu volby po dobu několika dní.

Letní lekce a kurzy

S nedostatkem strukturovaného učení v létě, vaše dítě může stát nudit. To je důvod, proč mnozí rodiče rozhodnou pro zapsat své děti při výuce všech typů – plavání, malování, housle, matematiky a tak dále. Letní kurzy jsou nabízeny prostřednictvím doučování společnosti, tělocvičny, komunitních centrech, atd

Nicméně, náklady mohou být překážkou pro mnoho rodin, zejména těch s více dětmi. Jedním z řešení je hledat pro téměř profesionální učitele mezi místními vysokoškoláků. Dalo by se vypracovat dohodu, v níž učitel poskytuje hodinu nebo tak strukturované aktivity, ne nutně lekci, po nastavenou rychlostí. Nejlepší ze všeho je, můžete mít lekce k vám přicházejí spíše než pracovat drop-off a pick-up plány do nového dne.

Jak ušetřit na letních lekce a kurzy: Najmout vysokoškolský student namísto nákladné profesionální.
Obrátit na místního sdružení učitelů na seznamu výuky na volné noze, kteří mají svá léta off.
Zkontrolujte, zda vaše místní knihovnu a komunitní centrum pro výuku low-cost.
Spojte se s ostatními dětmi a rodinami, a dotazovat se zabývá skupiny.
Mnoho kostelů, obchodní sdružení a komunitní lig nabízejí zdarma kurzy pro členy.
Welcome center často nabízejí bezplatné jazykové a osobní finance kurzy pro přistěhovalce, které by mohly být přitažlivé pro starší děti. Mnohé z těchto kurzů jsou otevřeny pro kohokoliv podpořit zapojení komunity.

Denní výlety

Jedním z nejlevnějších způsobů, jak si užít léto je vzít své dítě na malém výletu. Váš stav (a možná i vaše město) pravděpodobně nabízí tištěných i on-line průvodců výpis mnoho zajímavých míst ve státě. Dalším zdrojem informací je vaše knihovna. Pokud byla svedl bitvu, fosilní objevena, nebo je něco jiného stojí za to vidět v této oblasti, vaše knihovnice bude pravděpodobně vědět o tom. Dojde-li k pobřeží nebo v kempu během několika hodin jízdy, kde žijete, bylo by to bylo plýtvání ji nevyužít.

Jak ušetřit peníze na výlety: Zabalte si vlastní oběd.
Carpool s jiným rodiče ušetřit na náklady na dopravu – nebo ještě lépe, se střídají.
Zeptejte se knihovníka, aby pomohla najít oblasti zájmu nebyla nalezena v průvodci cestovního ruchu.
Volně žijících živočichů a přírodních parků mají zájezdy, které se můžete zúčastnit zdarma nebo za malý poplatek.
Cesta na pláž je levnější a stejně velká zábava jako výlet na tobogánech či zábavního parku.

Viz: Cestovní tipy pro udržení vy a vaše peníze v bezpečí.

Sečteno a podtrženo?

I když je důležité, aby se ujistil, vaše dítě neprochází jeho nebo její život v přední části počítače nebo televizoru, nemusíte balit aktivitu na každou minutu každého dne. Děti potřebují čas, aby jen tak sedět nebo obsadit sami. Možná zjistíte, že váš extravagantní letním letovém řádu na druhém místě do dvora a zvětšovacím sklem nebo nějakou jinou jednoduchou činnost. S trochou představivosti a okem na kalendáři akcí, budete mít možnost, aby se ujistil, vaše dítě má velkou léto bez vyprázdnění peněženky. Pro více informací viz 10 věcí, které vaše rodina může dělat letos v létě za do $ 100 a léto: Čas pro výuku své děti o penězích.