Scottrade: Jak dobrá Jeho důchodců Služby

Scottrade, která byla založena v roce 1980 a sídlí v St. Louis, nabízí širokou škálu finančních služeb a investičních možností. Pokud uvažujete o umístění vaší odchodu do důchodu majetek Scottrade, tady je to, co potřebujete vědět.

Nabídka produktů

Pro úspory na penzi, Scottrade nabízí tradiční IRAS, Roth IRAS a rolovací IRAs. U malých podnikatelů, Scottrade má SEP IRAS a jednoduché IRAS, stejně jako 401 (K) a Keogh plány, peníze na nákup plány, plány na zisku a penzijní plány. Scottrade vám pomůže převést vaše IRA od jiného poskytovatele nebo převrácení 401 (k) od bývalého zaměstnavatele. (Pro více, vidět můžete investovat do podílových fondů na Scottrade?)

investiční Selection

Zákazníci Scottrade může investovat do podílových fondů, fondů obchodovaných na burze (ETF), akcie, dluhopisy, depozitní certifikáty (CD), amerických depozitních certifikátů (NÚ) a možností. Scottrade nabízí přístup k více než 14.000 investičních fondů, včetně více než 2500 provize-free, bez transakčních poplatků fondů a více než 500 indexových fondů s nízkými náklady a nízké investiční minima. Scottrade rovněž nabízí přístup k téměř 1900 ETF a přístup k cílové datum fondů jiných společností. Scottrade nenabízí proprietární prostředky.

profesionální poradenství

Scottrade má více než 500 poboček celostátní pro zákazníky, kteří upřednostňují podporu v-osoba, plus pomoc prostřednictvím on-line chatu a po zavírací hodině zákaznický servis po telefonu. Můžete také získat zdarma přezkoumání portfolia který se dívá na své investice jako celek, ne jen ty, které mají v Scottrade.

Další individuální poradenství, mohou investoři využít službu Scottrade Investment Management Poradce přístup, který vás spojuje s nezávislým poradcem, který posoudí vaši finanční situaci a pomůže vám naplánovat pro odchod do důchodu. Další možností je orientační Řešení od Scottrade Investment Management, která nabízí profesionální správu portfolia na základě svých osobních cílů a tolerance rizika. Budete platit poplatek za tyto služby.

Individualizované investiční služby od Advisor přístup a navádění jsou poskytovány registrovaných investičních poradců, což znamená, že radu obdržíš musí být ve vašem nejlepším zájmu, nikoli poradce je. (Více viz etických standardů byste měli očekávat od finančních poradců). Všimněte si, že nový důvěrník pravidlo vyžaduje to ze všech těch, kteří poskytují poradenství pro odchod do důchodu (viz fiduciárním pravidlo: co to znamená pro investory).

Účet minima a investiční minima

Scottrade účty mají $ 2,500 požadavek minimální počáteční vklad pro-makléřských účtů, ale nic IRAs. Investiční minima pro jednotlivé fondy a ETF se liší podle jednotlivých fondů.

S tisíci investic z čeho vybírat, budete s největší pravděpodobností bude schopen najít finanční prostředky s minimy můžete spravovat. Například byste mohli investovat do Vanguard cílové datum fondů s $ 1000 minimální a $ 100 dalších investic. Minimální investice do jakéhokoliv podílového fondu bude vždy minimálně 100 $. Minimální investice na CD je $ 1,000.

4.1 Poplatky.

Neexistují žádné poplatky otevřít nebo udržovat účet Scottrade. On-line akcií a ETF obchoduje stálo 7 $ každý. Možnosti obchodovat za 7 $ a 1,25 $ za smlouvy. obchodů s dluhopisy jsou provize zdarma, ale podléhají značení nebo snížení ceny, protože Scottrade působí jako hlavní. Výjimka platí pro podnikové dluhopisy, které stojí $ 35 a $ 3 za vazbou na obchod.

No-load podílových fondů, které mají poplatek za transakci stojí $ 17 pro obchod; fondy zatížení nemají žádný poplatek za nákup a $ 17 poplatek k prodeji. Broker-assisted obchody a automatizované telefonní obchody mají $ 32 provize plus dva centy na akcii za akcie a opce; podílových fondů poplatek se pohybuje od $ 0 až $ 42 v závislosti na zatížení a transakčních poplatků fondu. NVF podílové fondy Scottrade mají krátkodobou odkupní poplatek ve výši $ 17 za peněžními prostředky méně než 90 dní.

Výdaje Poměry

Reputace

Studie Investor spokojenosti JD Power 2015 samořízené, který zkoumal více než 3700 investorů, kteří dělají investiční rozhodnutí bez pomoci osobního finančního poradce, dal vysoké hodnosti na Scottrade přes palubu. Makléřská obdržel pět z pěti na nabídku produktů a čtyři z pěti na celkové spokojenosti, užitečnost a snadnost přístupu k informacím o účtu, obchodní a poplatků a informační zdroje (výzkum, analýza a nástroje). To získal tři z pěti interakcí zákaznický servis.

Zatímco zprostředkování nepatří tak vysoká jako Charles Schwab & Co., Vanguard a Fidelity Investments v tomto průzkumu, stále má solidní pověst předchozích investorů.

Bezpečnost

Vaše s cennými papíry účet (akcie, dluhopisy, pokladniční cenné papíry, vkladové listy, podílové fondy peněžního trhu podílových fondů a některé další investice) s Scottrade jsou pokryty pro cenné papíry Investor Protection Corporation (SIPC), nezisková organizace, která se bude vztahovat na ztráty až do výše $ 500,000 v cenných papírů, včetně až do výše $ 250000 v hotovosti, v případě, že firma zbankrotuje, a váš majetek jít chybí. Scottrade také nese $ 100 milionů v dodatečné pokrytí, přičemž na zákazníka limitu 24.500.000 $, včetně $ 900.000 v hotovosti nárocích. Vkladové účty s Scottrade banky a otáčet aktiva bank jsou FDIC pojištěné.

Kromě toho, protože jakékoliv podílové listy fondů vlastníte jsou drženy třetí strany opatrovníka, ani Scottrade ani jeho věřitelé mohou převzít vlastnictví z nich v případě, že makléřská firma dostane do finančních problémů. Scottrade je členem finančního průmyslu Regulatory Authority (FINRA). (Více viz FINRA: Jak to Chrání investory.)

Pokud váš účet ztrácí peníze, protože pokles na trhu, nebo si dělat špatná rozhodnutí o investicích, že jste smůlu – je tam žádné pojištění pro to, bez ohledu na zprostředkování drží své peníze. (Více viz jsi můj Investice pojištěný proti ztrátě?)

Sečteno a podtrženo?

Scottrade má solidní pověst pro odchod do důchodu služeb a zákazníky, kteří chtějí koupit celou řadu investic prostřednictvím jediného účtu s nízkými provizí a poplatků obzvlášť ocení nabídku Scottrade je.

Se službami pro každého z sebeřízené investory, pro ty, kteří dávají přednost odborné vedení, bude většina lidí plánování pro odchod do důchodu najít to, co potřebují v tomto zprostředkování. (Více viz Online Portfolio Management, DIY nebo poplatek-založené finanční poradce? Který je pro vás)