SEO Základy pro Advisor webové stránky

Sociální média a optimalizace pro vyhledávače (SEO) se staly mnohem důležitější než kdy jindy, protože spotřebitelé stále více hledět za inzerci v jejich hledání finančních poradců kterému mohou důvěřovat. LinkedIn Corp. a další sociální média sítě poskytují velký zdroj pro doporučení, ale SEO může pomoci poradci oslovit mnohem širší publikum tím, že vzdělávání veřejnosti a poskytnout skutečnou hodnotu pro ty, kteří začínají své hledání o radu.

V tomto článku se budeme se podívat na některé SEO základy, že poradci měli vzít v úvahu při budování a udržování jejich přítomnost na internetu. (Související čtení, viz: Top Digital Marketing Tipy pro finanční poradce).

Budování základny

Prvním krokem k vybudování SEO přívětivé webové přítomnost je volba systém pro správu obsahu (CMS) se správnými vlastnostmi. Nejlepším řešením pro většinu finančních poradců je shodou okolností také zdarma: WordPress. WordPress síly téměř polovina Technorati 100 nejlepších blogů spolu s více než 75 milionů dalších webových stránek, které se snadno z něj činí nejoblíbenější CMS na světě pro bloggery.

Při nastavování WordPress webové stránky Zde je několik tipů: Instalace SEO plug-inů, jako je Yoast SEO automaticky vytvářet stránky a příspěvky více SEO-přátelský. Kromě toho, že některé technické vylepšení, tyto plug-iny pomoc poradci napsat obsah, který obsahuje správná klíčová slova a fráze.
Aktivovat permalinks, které zahrnují název stránek a příspěvků k vytvoření adresy URL jako “yoursite.com/post-title-here” spíše než “yoursite.com/1/”. Tyto popisné adresy URL pomoci vyhledávačům lépe roztřídit obsah na stránce.
Vyplňte základní informace v WordPress nastavení včetně názvu internetových stránek, základní popis a dalších oborech. Často se tato nastavení jsou zapomenuty a standardní popisy jako “blog WordPress” se objeví ve výsledcích vyhledávání.
Při vysílání články, použijte Doporučené funkce Image přidat obrázek na každé pracovní místo, které se mohou objevit ve výsledcích vyhledávání, které jim pomohou vyniknout. Mnoho vyhledávačů ukazují přednostní zacházení na články s související média (jako obrazy). (Pro více informací viz: 7 Populární marketingové techniky pro malé firmy.)

Sitemaps a nástroje

Dalším krokem je zajistit, aby webové stránky finančním poradcem je správně indexovány pomocí vyhledávačů v průběhu času. Často je nejlepší způsob, jak zajistit, aby obsah je indexována je poskytnout co je známé jako mapu stránek nebo jediného souboru, který usnadňuje pro vyhledávače najít umístění obsahu v rámci celé webové stránky. Tyto mapy stránek může být individuálně předloženy různých vyhledávačů, aby byla zajištěna indexování.

Zde je návod, jak se dostat Sitemap místo pro Google: Instalace A Mapa serveru plug-in, který automaticky generuje XML soubor, který obsahuje veškerý obsah na webových stránkách a udržuje ji aktualizovat v průběhu času. Google XML Sitemaps je populární volbou, která automaticky vytvoří Sitemap.
Vytvořit účet webmastery Google, která umožňuje poradci, aby předložily své XML Sitemap, stejně jako indexování činnosti trať společnosti Google v průběhu času. (Více viz: Jak porazit Robo-poradců s online marketing.)

Výsledky sledování

Posledním krokem je sledovat výsledky SEO úsilí v průběhu času, aby bylo zajištěno jejich úspěch. I když existuje mnoho různých způsobů, jak pro sledování výkonu, skvělým výchozím bodem je využití Nástroje pro webmastery monitorovat za případné chyby při procházení, zjistit, kolik kusů obsahu jsou indexovány a identifikovat nejpopulárnější kusy obsahu. Tyto poznatky mohou pomoci při tvorbě nového obsahu a zajistit, aby vše běží bez problémů.

Poradci, kteří chtějí učinit další krok má několik potenciálních možností k jejich poznání: Klíčové slovo výzkum může pomoci identifikovat témata, které vytvářejí velký provoz vyhledávače s málo konkurentů-a sweet spot pro obsah marketingu.
vysoce kvalitní obsah pomáhá zajistit, aby čtenáři i nadále angažovat a potažmo přispívá ke zlepšení hodnocení vyhledávačů na toto téma.
Hodnocení příspěvků může být skvělý způsob, jak vybudovat kvalitní zpětné odkazy na související obsah na internetových stránkách poradce je.

Sečteno a podtrženo?

Optimalizace pro vyhledávače se stává stále důležitější v průběhu posledních několika let, protože spotřebitelé čím dál více očekávají kolem reklama na finanční poradce. Tím, že postup popsaný v tomto článku, poradci mohli začít na pravou nohu s jejich SEO úsilí. Základy bude trvat ještě dlouhou cestu při zvyšování vyhledávání žebříčku, ale ty, kteří chtějí vzít věci o krok dále může chtít podívat do témat, jako je výzkum klíčových slov a obsahu dlouholetou formuláře. (Související čtení, viz: LinkedIn: Jak Advisors ji použít k růstu).