Shop nabízí zdravotní pojištění pro malé firmy zaměstnance

Zdravotní pojištění je jedním z nejdůležitějších přínosů může zaměstnavatel pro zaměstnance. Díky zákona o cenově dostupnou péči (ACA), malé a střední podniky v některých státech nyní nabízejí Small Business Health Options Program (shop) Marketplace pro zaměstnance malých podniků. I když váš zaměstnavatel diktuje pravidla potřebná pro nárok na zdravotní pojištění, je dobré vědět, jak SHOP Marketplace funguje ve vašem stavu, a to zejména pokud pracujete v malé firmy.

SHOP Marketplace: Co to je a jak se zapsat

Tržiště SHOP je nástroj pro správu zdravotní péči, která někteří zaměstnavatelé využívají pomoci zabezpečit cenově dostupné zdravotní pojištění. Nemusíte SHOP pokrytí od svého zaměstnavatele, pokud se zobrazí pokrytí přes práci někoho jiného, ​​Medicare, odboru pro záležitosti veteránů, indického zdravotnictví, TRICARE nebo nějakého jiného poskytovatele kvalifikační zdravotní péče. V obchodě Program je zaměstnancům k dispozici na pro-zisku a neziskové organizace, tak dlouho, dokud zaměstnavatel zachovává určitý počet přepočtené počty zaměstnanců (FTE). Malé podniky s méně než 50 plných pracovních úvazků nejsou povinni nabízet zdravotní pojištění. SHOP zvyšuje schopnost malých podnikatelů “, nabízet cenově dostupné zdravotní péče možnosti pro zaměstnance.

Můžete zjistit, zda váš stát poskytuje OBCHOD tím, že jde do Healthcare.gov a výběru stav, ve kterém žijete. Pokud váš zaměstnavatel rozhodne nabídnout Marketplace shop, měli byste obdržet pozvánku s nabídkou, že můžete přijmout nebo odmítnout. Pokud váš zaměstnavatel poskytuje zdravotní pojištění přes obchod, odešle e-mailovou a / nebo písemnou dokumentaci říkat, jak se dozvědět více o svém plánu zdravotní péče a co očekávat. Tento e-mail nebo dopis obsahuje účastnický kód nebo nakupovat unikátním kódem. Tento kód je spojen se svým zaměstnavatelem, a obsahuje konkrétní nabídku pojištění, které zaměstnavatel poskytuje. Pokud nemůžete najít kód, nebo pokud jste ztratili kód, požádejte svého zaměstnavatele o pomoc.

Chcete-li použít OBCHOD unikátním kódem, volejte na prodejnu Marketplace call centra nebo reagují online. Dokonce i když se rozhodnete přijmout nebo odmítnout nabídku po telefonu, máte stále nutné vytvořit účet na Healthcare.gov. Pokud již máte účet, není třeba vytvářet další účet přijmout nebo odmítnout nabídku vašeho zaměstnavatele. Po vytvoření účtu můžete pokračovat v on-line, nebo volejte 1-800-706-7893. Call centrum je otevřeno od 9 hodin do 7 hodin EST; mít své SHOP unikátním kódem snadno přístupné před voláním.

Pochopení své pokrytí

Po přihlášení, podívejte se na stránky s názvem Kam chceš jít? a vyberte volbu návštěva zaměstnanců Marketplace z drop-down menu. Postupujte podle pokynů vyzve, aby se dozvědět více o pokrytí a přijmout nebo to popírají. Množství času budete muset reagovat na nabídku vydatnost závisí na svého zaměstnavatele.

Váš zaměstnavatel má mnoho možností při navrhování zaměstnaneckých opcí pojištění zdravotní péče, včetně lékařské a zubní plány. Máte-li rodinní příslušníci, musí přihlásit do stejného plánu jako vy. Stejně tak, pokud chcete, aby vaše rodinní příslušníci mít možnost SHOP tržiště zdravotní péče, musíte se zaregistrovat přes obchodě Marketplace stejně.

Zkontrolujte své možnosti pokrytí a klást otázky zaměstnavatele, pokud nechcete pochopit vaše pokrytí. Váš zaměstnavatel vás může také informovat, kdy se můžete zaregistrovat obnovit či změnit své pokrytí. Pokud vynecháte období zápisu, musíte počkat až do příštího období zápisu. V závislosti na stavu a výsady svého zaměstnavatele, někteří pokrytí nabízí více možností zdravotní péče, zatímco jiné nabízejí pouze jednu základní možnost. Nabídka obsahuje informace o nákladech na pokrytí obsažená v pojistném, výše spoluúčasti (pokud existuje) a jakákoli spoluúčast. (Viz také: Tipy na zdravotní pojištění Marketplace)