Soudní spory Právník Job Description

Vznikl spor, nebo zkušební zástupce předkládá případ jménem buď žalobce nebo žalovaného u soudu práva. U některých legálních ‘vhled do role advokátky, pokračujte ve čtení dopředu.
Soudní spory právníci, označovaný také jako soudní právníci nebo advokáti zvládnout občanskoprávní případy a zastupovat žalobce a obžalované v oblasti občanského, stejně jako kriminální případy.

Popis práce

Pro zástupce, existuje celá řada věcí, podílejících se na manipulaci s typický případ.

Základním úkolem zkušební právníka je, že on nebo ona provádí předběžné vyšetřování, aby se ujistil, že existuje dostatečný důkaz pro podání žaloby. Naopak, v případě žalovaného, ​​že zkontroluje, zda jsou důkazy dostatečné k obraně toho jednotlivce.

Tento počáteční vyšetřování může zahrnovat hledání svědků, přičemž jejich prohlášení, dotazování klienta, shromažďování požadované doklady a zkoumání skutečností vedoucích k možnému případu. Kromě toho advokáti také zapojit do pre-soudní spory a zkušební jednáním o narovnání o řešení záležitostí, před soudní spor byl odpor podán.

Advokáti vypracovat řadu spisů a pohybů, za zastupování žalobce nebo obžalovaného. Typicky, předvolání a stížnosti jsou navrhovány podle právního zástupce žalobce pro zahájení žalobu. právník žalované odpovídá jeho jménem, ​​aby předvolání.

Tento úkol soudní spory zástupce se označuje jako objevu. Zde obvykle, aby zúčastněné strany v případě, výměna informací týkajících se případu. Tázací zájmena, výpovědi a několik dalších zařízení jsou využívány občanských advokáti pro získání životně důležité informace vztahující se k žalobě. To je důležité pro právníků, za účelem získání souvisejících informací, identifikaci problémů a formulování případ strategii.

Další důležitou věcí právník je zodpovědný za je předsoudní fáze, pro kterou právníci si udělal s objevem, týdny před soud. To je, když předprocesní setkání se stalo. V případě, kdy se usadil v přípravném řízení, pak právník nebude muset vidět soudní síň pro líčení.

Dokonce i pro přípravném řízení, které radí a radí svým klientům. Soudní spory právník také přichází s zkušební strategie založené na faktech a důkazech. Navrhování a argumentovat v přípravném řízení pohybů je také děláno jimi. Kroky směrem možného urovnání soudních sporů jsou přijata v této fázi.

To je místo, kde se testují dovednosti právní úpravě advokát je. Není-li tomu tak není usadil v přípravném řízení, právník musí pracovat celou cestu, aby předložila své argumenty, tak silně, jak jen může, před soudce. Cross-vyšetření, vyšetření, otevírání a zavírání výroky jsou velmi důležitou součástí procesu.

Kromě toho příležitostně, je advokát může urovnat případ v každém okamžiku v průběhu soudního sporu. A konečně, pokud výsledek procesu není uspokojivý, podle něj / ní, on nebo ona má právo se odvolat k vyššímu soudu.

Plat sporů Attorney

Zkušenosti jedince a jeho postavení na tom hodně, když přijde na platu. V průměru celostátní odměna za advokáta se pohybuje kolem 120.000 USD, počínaje od 61.000 USD. Toto množství může kolísat v závislosti na regionu, ve kterém, on nebo ona je praktikující. Například průměrný plat v severovýchodní Je USD 145.000, v jihovýchodní to je 120.000 dolarů, a na severozápadě, to je 110 tisíc USD.

Životopis ze sporů advokáta může obsahovat plat očekávání spojená s ním. Ale další nehmotné věci, které nelze dát tam jsou přání těch, kteří byli pomáhal mu. Celkově vzato, stejně jako mnoho dalších, tato práce je náročná až do morku kostí.