Správa Anuita Distribuce v důchodu

Pokud vlastníte rentu, který byl realizován za finanční po zdanění dolarů, existují strategie, které mohou pomoci zvládnout daně, jakmile začnete užívat distribuce. Daňové odložené anuity může být skvělý způsob, jak odložit zdanitelný příjem a růst své investice při práci. Nicméně, mnoho lidí se nepříjemně překvapit daňové důsledky, když začnete distribuce.

Zdanění odložené anuity

Odložená anuity mají dvě fáze: akumulaci a distribuci. Během programu akumulace fázi, žádné daně jsou splatné příjmy z kapitálového majetku nebo ze změn přidělení při přechodu podílových fondů v rámci anuity. Nicméně, odložené anuity mají velmi specifická pravidla o tom, jak jsou zisky zdaněny jednou majitel smlouva začne brát distribuce. Případný zisk ve smlouvě se rozdělí první a zdaňovány jako běžný příjem. Jakmile jsou všechny zisky byly distribuovány, příspěvky vlastníka na anuitní (základě nákladů) jsou pak vypláceny jako nezdanitelné návrat jistiny.

Bez plánování, rozvody z odložené anuity může způsobit problémy v oblasti daní pro mnoho lidí, kteří nahromaděné peníze, aby pomohl doplnit jejich příjem. Při odchodu do důchodu, jsou-li k dispozici menší množství srážek, jako jsou příspěvky kvalifikovaných plánu, další řádné výnosy z distribuce anuitní může způsobit až 85% z dávek sociálního zabezpečení, které mají být zahrnuty do zdanitelného příjmu, stejně jako spouštění vyšší státní a federální daně. (Viz také: vyhnout se dani sociálního zabezpečení Trap)

strategie

Existují však strategií, které mohou být použity k pomoci řídit tok dani a nezdanitelných distribucí z odložené anuity.

Annuitization je jednou z možností. O odložené anuity je annuitized podpisem přes jednorázově na pojišťovnu, která výměnou zaručuje měsíční platby za zbytek života pojištěného nebo dobu určitou, jako je například 10 nebo 20 let. Jeden-life-only volební poskytuje maximální příjem. Nicméně, pokud důchodce zemře předčasně, pojišťovna drží zbývající množství. Zvolení 10- nebo 20-leté výhru se poskytuje nižší příjem, ale pokud důchodce zemře předčasně, platby i nadále pojmenované příjemci na zbývající část zaručeného termínu. Kromě zaručený příjem, další výhodou annuitization je, že každá platba od pojišťovny je kombinací zdanitelného zisku a nezdaněné návratnost nákladů základu. To je známo jako poměr vyloučení. Například, 65-letý muž s $ 250.000 odložené anuity, který má $ 100,000 zisk, který volí 20-leté jistá výhra může mít poměr vyloučení 57%. To znamená, že 57% z každé platby bude daňově svobodný návrat jistiny, a 43% by se zdanitelný příjem.

Pokud nechcete, aby annuitize, ale chtějí začít brát pravidelné výplaty z odložené anuity, další možností je rozdělit uzavřenu smlouvu na dva (nebo více) smluv.Aby nedošlo k okamžité zdanění, měl by být tento převod provést podle § 1035 daňového kódu, který umožňuje bezcelní výměny mezi anuity. (Viz také: Co je tax-free 1035 Exchange?) Také se ujistěte, kontrolu jakýchkoliv předávání poplatků nebo omezení, které již existující či navrhované anuitní ukládá před provedením jakýchkoli změn. Některé smlouvy neumožňují odchozí částečné 1035 výměn.

Například, 65-letý důchodce s $ 300.000 odložené anuity, který má $ 100,000 zisku chce začít brát distribuce 2500 $ za měsíc. S jedním anuity, bylo by to trvat asi 40 měsíců zdanitelných distribucí pro důchodce dosáhne základ nákladů a začít přijímat nezdaňovaný příjem. Místo toho v případě, že důchodce rozdělil rentu, opouštět $ 150.000 v původní smlouvě a přenos $ 150,000 k nové smlouvě, měl by mít dvě anuity (A a B), které každý z nich má $ 50,000 zisku a 100.000 $ nákladového základu. Kdyby se pak začal brát 2500 $ za měsíc v distribucích anuitní A všechny zdanitelné zisky, že budou vyplaceny v asi 20 měsíců, spíše než 40 měsíců. Jakmile anuita začne dělat bez daně distribuci, by mohl snížit distribuce na 1250 $ za měsíc a začít brát 1250 $ za měsíc zdanitelných distribucí z anuitní B. Tato strategie by snížilo měsíční rozdělení zdanitelné anuitní od $ 2.500 na několik $ 1250 umožňuje důchodce, pro instance, začít brát $ 1250 z IRA aniž by se zvýšila jeho celkovou daňovou povinnost. Výsledkem by byla 3750 $ za měsíc příjmů pouze s $ 2.500 že zdanitelné.

Sečteno a podtrženo?

Tím, plánování dopředu a koordinovat načasování dani a bezcelních rozdělení důchodu, důchodci mají možnost spravovat své celkové daňové zatížení v důchodu. To může být obzvláště důležité, jakmile dosáhnou věku 70 ½ a musí začít brát roční minimální distribuce od jejich IRAS.