Správně předvídat Zásady cesta Fedu, Watch This

Federální rezervní systém (Fed) opustil politiku beze změny z minulého týdne, pokračující přístup “wait-and-see” vhodný pro dnešní globálních ekonomických, finančních a inflační podmínek.

Takže s Fedem na správné cestě pro teď, můžete se zeptat: Kdy centrální banka znovu zahájit proces normalizace sazeb? Přesně soudit cestu politice Fedu bude vyžadovat dohlédněte na dvou faktorech.

Domácí ekonomický “varovné příznaky”

Jinými slovy, sledovat zisky podniků, růstu a zaměstnanosti a inflace. Korporace v indexu S & P 500 se v procesu tisku svůj šestý po sobě jdoucí čtvrtletní zisk pokles. To má hluboké důsledky pro jízdu vpřed růstovým potenciálem kapitálových výdajů a pronájem. Ve skutečnosti jsem dlouho tvrdí, že budeme pravděpodobně vidět oslabení růstu zaměstnanosti ve druhé polovině roku, jak snížené příjmy mají tendenci se promítají do nižších mezd se zhruba šestiměsíčním zpožděním. Pokud k tomu dojde, Fed může mít obtížně zvyšování sazeb, a to zejména v případě, inflace zůstává slabý. V tomto scénáři, očekával bych, že ne více než jeden Fed sazby politika sazeb v tomto roce, protože síla na trhu práce bylo upozornit na nedávné ekonomické výkonnosti.

Podmínky v zahraničí, a to zejména v Číně

Klíče k jakékoliv Fed tah, sledovat americký dolar (USD), jako měřítko možného napětí v globálním finančním systému a finančních podmínek v Číně. Bylo by zavádějící pro Fed přehlížet mezinárodní ekonomický vývoj, rizik a finančních podmínek, jako kdyby americká ekonomika byla zcela imunní vůči narušení z vně svých hranic.

Takže, kromě obav o svých tradičních domácích úvah růstu na trhu práce a inflace, FED je pochopitelně zabývá riziky ze zahraničí. Je to patrné více holubičí jazyka nedávno přicházející z Fedu, který jasně účtuje o důležitosti dolaru v globálním rámci, namáhání, mezinárodních obchodních partnerů, stejně jako problémy, které čínská ekonomika čelí při svém přechodu. Viz níže uvedený graf, zkoumání jazyka v ekonomických vyhlídek vystoupení předsedy Fedu Janet Yellenová je.

Vzhledem k významu Číny do globálního růstu dynamická a země předchozího efektivního navázání na dolaru, to není překvapující, že posilování USD v roce 2014 a 2015 byl kladen velký tlak na rychlosti růstu Číny. Ve skutečnosti, síla dolaru byla klíčovým zlomová linie s důrazem na finančních trzích na konci roku 2015 a počátkem roku-2016.

Globální finanční situace stres zmírnil v posledních měsících kvůli mírnému stabilizaci v USD a pokračující agresivní politickou reakci ze strany zahraničních centrálních bank. Kromě toho oživení cen komodit svědčí o stabilizaci růstu v Číně a hodně z rozvíjejícího se světa. Při pohledu do budoucna Fed opatrnost, spolu s dalšími faktory, je pravděpodobné, že udržet dolar poměrně stabilní, nebo alespoň udržet ji z rostoucích nadměrně. To by šlo v určité vzdálenosti v souladu Čínu a rozvíjejících se trhů (EM) růst na lepším místě.

Pro tuto chvíli, tyto faktory naznačují, že Fed bude i nadále o přestávce v příštích několika měsících bude alespoň tempo rychlosti normalizace být pomalý a centrální banka bude pravděpodobně omezen na jednu, či dokonce neexistující, túry v tomto roce. Do té doby, správně předpovědět, kdy bude příští výlet se uskuteční, bude vyžadovat věnovat zvláštní pozornost globálních finančních podmínek spolu s domácími zlomových linií ekonomické.

Co je třeba hledat od Fedu

Je Fed na správné cestě?

Co Fed musí zvážit, než zvýšení sazeb

Investice zahrnuje rizika, včetně případné ztráty jistiny. Pevné rizika ze zisku úrokového a úvěrového rizika. Typicky, když úrokové sazby stoupají, tam je odpovídající pokles hodnoty dluhopisů. Úvěrové riziko představuje možnost, že emitent dluhopisu nebude moci provádět platby jistiny a úroků.