Starbucks Sklad: Analýza 5 klíčových zákazníků

Starbucks Corporation (NASDAQ: SBUX) byla založena v Seattlu ve státě Washington, v roce 1971, Gordon Bowker, Jerry Baldwin a Zev Siegel. Která vznikla dne 4. listopadu 1985, klíčoví zákazníci této společnosti mají sídlo ve Spojených státech, Velké Británii, Taiwanu, Švédsku, Polsku, na Novém Zélandu, Mexiku, Itálii a dalších zemích. Kromě svých prodejnách, Starbucks prodává svou prémiovou kávu a čaj prostřednictvím mezinárodních distributorů, jako PepsiCo, Inc. (NYSE: PEP) Tingyi Kajmanské ostrovy holding Corp. (HKG: 0322.HK) a Keurig Green Mountain, Inc. (NASDAQ: GMCR), spolu s jídlem účtů služeb, jako je Sysco Corporation (NYSE: SYY) a US Foods Holdingu Corp.

PepsiCo

PepsiCo, Inc. a Starbucks mají dohodu pro marketing, prodej a distribuci Starbucks ready-to-drink (VTR) na přípravu kávy a energetických nápojů v Latinské Americe. V roce 1965, PepsiCo byla založena v Delaware fúzí mezi Pepsi-Cola a Frito-Lay, Inc. Pepsi-Cola byl vytvořen Caleb Bradham v pozdních 1890s. Frito-Lay, Inc. byla založena v roce 1961 přes sloučení Frito společnost, založená v roce 1932 Elmer Doolin a HW Lay Company, která byla založena ve stejném roce Herman W. Lay. Začleněny 13.listopadu 1986, PepsiCo je předním světovým výrobcem potravin a nápojů mezi společnostmi. portfolio 142,6 miliard $ firmy zahrnuje 22 značek, které generují více než $ 1 miliarda v ročních tržeb maloobchodu. Výrobky PepsiCo jsou prodávány ve více než 200 zemích a oblastech po celém světě.

Tingyi Kajmanské ostrovy holding Corp.

Tingyi Kajmanské ostrovy holding Corp. se sídlem v Tianjin, Čína, vyrábí a prodává produkty VTR Starbucks v celé Čínské lidové republiky (ČLR). Od roku 1992 51,8 miliard $ společnost a její dceřiné společnosti se specializuje na výrobu a distribuci instantní nudle, nápoje a instantní jídla po ČLR. Uvádět na trh pod názvem Mistr Kong, společnost je široce uznáván a respektován v Číně.

Sysco

Sysco Corporation a Starbucks mít dohodu, na jejímž Sysco výhradní práva na distribuci Starbucks zákazníkům mimo smluvně stravovacích služeb. Sysco byl založen Johnem Baugh v roce 1969. Se sídlem v Houstonu, Texasu, 25900000000 $ firma pomáhá provozovatelům potravinářských služeb v oblasti poskytování zákazníkům s odpověďmi na jídel konzumovaných mimo domov. Sysco prodává, prodává a distribuuje potravinářské výrobky do restaurací, zdravotnictví a školských zařízení, ubytovacích zařízeních a dalších místech, kde zákazníci jedí daleko od domova. Společnost pokračuje vyvíjí jako jídelní trendů a změn jídel alternativy. Sysco spolupracuje s přibližně 425.000 zákazníků ve 194 místech v celých Spojených státech, Bahamy, Kanada a Irsko.

US Foods holding Corp.

US Foods Corp. holding zajít na kávu Starbucks prostřednictvím svých klientských společností. US Foods je předním distributorem stravovací nezávislý a multi-jednotky restaurace, zdravotnictví a pohostinství subjekty, vládní a vzdělávací instituce. Dceřiná společnost distribuuje vybavení osobní hygieny, Hotelové vybavení, úklidové potřeby, textil a další pro ubytovacím průmyslu. Společnost má centrálu ve městě Rosemont, Illinois, Cílem společnosti je transformovat na servisní průmyslu potravin tím, že poskytuje vynikající řešení potravinové zákazníkům. US Foods nabízí více než 350.000 produktů ve více než 60 místech po celé zemi.

Keurig Green Mountain

Keurig Zelená hora, Inc. prodává společnost Starbucks ‘kávu přes nabídky K-Cup balení Keurig je. Keurig byla založena v roce 1981, Dick Sweeney, jako kavárna v Waitsfield, Vermont. Společnost má centrálu v Waterbury, Vermont, společnost vytváří a prodává single-cup Nápojová technika spolu s gurmán kávy, čaje, horké kakao a studených nápojů v jediné porci balení. Unikátní na výrobu nápojů systém byl vytvořen prostřednictvím inovativních technologií a strategických partnerství. Keurig trhy více než 80 značek a 575 nápojových odrůd. Společnost je vlastněna JAB Holding Company, evropské spotřebního zboží konglomerátu.

Sečteno a podtrženo.

Starbucks na celém světě odvolání umocňuje svými mezinárodními vlivy. Partnerství s klíčovými zákazníky z různých zemí pomáhá káva obří poskytují relaxační sociálního prostředí s různými nabídkami jídel a nápojů. Starbucks zůstává nejvyšší konkurentem v kávovém průmyslu, protože se postará o všechny chutě a zájmy.