Studentská půjčka dluhu: Které státy a školy Cost nejvíce / nejméně

Přibližně 43 milionů Američanů dluží studentské půjčky dluh v celkovém objemu 1,3 bilionu $ kolektivně. Kolik jednotliví studenti skončí kvůli však výrazně liší. Stát a jednotlivec škola student navštěvuje může mít obrovský rozdíl, podle nového hloubkovou analýzu situace studentské půjčky v USA od LendEDU, on-line trhu pro studentské úvěry a studentské půjčky refinancovat.

S využitím dat finanční podpoře Peterson, že sestavil rozsáhlou zprávu, že údaje, které státy mají nejvyšší a nejnižší průměrné studentské půjčky dluh a která čtyřletých školy jsou nejvíce a nejméně pravděpodobně opustí grady zadluženým.

Průzkum je založen na studenty, kteří oba začali na jejich vysokou školu jako první-time studenty a absolventy z něj s bakalářským titulem. Školní úroveň průměrného studenta dluhu za Dlužníkem je kumulativní hlavní vypůjčené prostřednictvím jakýchkoli úvěrových programů za poslední absolvování bakalářského třídy …Federální Perkins, federální Stafford dotované i nedotované, institucionální, státní, soukromé půjčky, že instituce si je vědoma, atd., Říká Alex Coleman, ředitel LendEDU je pro rozvoj podnikání.

Zde je pohled na nejvýznamnějších závěrů této studie. (Více viz Vše o studentské půjčky).

Studentská půjčka dluhu: The Big Picture

K tomu, aby věci v perspektivě, výzkumný tým LendEDU vypadala některé z širších trendů ovlivňujících dlužníků. Konkrétně poukázal na to následující: Šest z 10 absolventů měl studentský dluh v roce 2015. To je mezi studenty na obou čtyřletých nezisková veřejných vysokých škol a soukromých vysokých škol a univerzit. (Pro více, viz bod 5 nejdražší soukromých vysokých škol).
Průměrná dlužník ve třídě 2015 měl studentské půjčky dluh ve výši $ 28400. Průměrná grad Celková měl $ 16.033 ve studentském dluhu.
Studenti soukromých školách měly v průměru ve výši $ 31710 v úvěrového dluhu, zatímco studenti na veřejných vysokých školách v průměru $ 26.872 úvěrů.
Mezi školách, kde studenti měli nejvyšší částku úvěru dluhu, 82% bylo soukromé instituce.
Ve školách, kde grady měli nejmenší množství úvěru dluhu, 51% bylo veřejné.

Tak jak to, že v porovnání s 2014? Podle Institutu pro College Access & Success (TICAS), 69% seniorů, kteří absolvovali z veřejných a neziskových vysokých škol v roce 2014 měl studentské půjčky dluh. Poměřován údajů obsažených ve zprávě LendEDU, zdá se, že počet studentů, kteří financují své vzdělání může mít mírně mezi roky 2014 a 2015 poklesl. TICAS, který také používá data z Peterson, dát průměrnou zátěž studenta dluh na 28.950 $ za dlužníka v roce 2014. To je o něco vyšší než počty LendEDU hlášených pro rok 2015, ale ukazuje se, že studentské půjčky dluh je víceméně drží stabilní. (Pro více, vidět odpuštění dluhů: uniknout vaší studentské půjčky).

Jeden překvapivým zjištěním stojí za zmínku, je mezera mezi dlužníky na soukromých školách a těch, kteří se účastní veřejných vysokých škol a univerzit. College Board uvádí průměrné roční náklady na školné a poplatky u čtyřletých soukromých vysokých škol na $ 32.410. Pro srovnání, průměrný roční školné na čtyřletých veřejné vysoké školy pro out-of-stavu studentů přijde na $ 23.890.

S takovým velkým rozdílem nákladů, zdá se logické očekávat, že dlužníci na soukromých školách by pro podstatně větší dluh. Skutečnost, že je to méně než $ 5,000 rozdíl mezi soukromými a veřejnými školních dlužníků by mohlo znamenat, že soukromé vysoké školy nabízejí možnosti udělovat lépe stipendium nebo třeba na bázi, takže studenti potřebují půjčit méně peněz. Program finanční pomoc Princeton je vynikající (pokud je vzácné) příklad: V roce 2014-15, průměrný grant vztahuje 100% školného pro prváka, který je příjemcem finanční pomoci. (Více viz College úvěry:. Soukromé vs. Federal)

Studentské půjčky od státu: kdo má nejvíce / nejméně dluh?

Nad rámec těchto detailů, zpráva LendEDU také se ponoří do které státy mají největší a nejmenší průměrné studentské půjčky dluh součty. Na horním konci máte Connecticut, kde je průměrný dlužník dluží $ 36.865 v roce 2015. Na spodním konci je Utah, kde je průměrný dluh studentské půjčky přišel na $ 18.722. Utah měl také nejnižší procento dlužníků kvůli studentské půjčky dluh na 39%. Celkově lze říci, studenti východních státech došlo k největšímu dluhu z půjčky a ty na západě, což je nejnižší.

Nicméně, to je South Dakota, který má nejvyšší podíl dlužníky s úvěru dluhu. Celkově 73% studentů navštěvujících South Dakota školy dlužil studentské půjčky. To může být proto, že tito studenti mají méně finančních prostředků a jsou s větší pravděpodobností půjčit. South Dakota zařadil 17 ve studii o výši dluhu. (Více viz 10 tipů pro správu studentské půjčky dluh).

5 největší – a nejnižší – STUDENT DLUHOVÉ STÁTY

Níže uvedená tabulka se porouchá prvních pět států, kde studenti mají největší a nejmenší dluh za dlužníka.

Nejvyšší Studentská půjčka dluhu

Nejnižší Studentská půjčka dluhu

1 Connecticut – $ 36,8651. Utah – $ 18772
2 Rhode Island – $ 35,1692. New Mexico – $ 20776
3 New Hampshire – $ 34,8103. Wyoming – $ 22.683
4 Pennsylvania – $ 34 5384. Kalifornie – $ 22.724
5District of Columbia – $ 31,9425. Arizona – $ 22.971

Zdroj: LendEDU. Čísla zaokrouhlena na nejbližší dolar.

Chcete-li se dozvědět více o průměrné studentské půjčky dluh ve všech 50 státech, pro interaktivní mapu klikněte zde.

Studentské půjčky od školy: Kde je dluhovou zátěž nejvyšším a nejnižším?

Ve druhé části své zprávě tým analyzoval LendEDU které mají školy zařadil nejlepší a nejhorší pro studentské půjčky dluhu. Výsledky vás mohou překvapit. Přichází na číslo jedna pro školy, jejichž dlužníci mají nejvyšší průměrný dluh studentské půjčky je Berklee College of Music v Bostonu. Průměrné zatížení dluh za dlužníka byl překvapivě vysoký 86.262 $ v roce 2015. Na druhém konci spektra, studenti Dalton State College v Dalton, Georgia., Pociťují nejmenší tlak z úvěrů. Průměrná dlužná částka za dlužníkem sem přišli jen $ 3,000.

Níže uvedená tabulka se porouchá pět nejlepších škol, kde studenti mají největší a nejmenší dluh.

Nejvyšší Studentská půjčka dluhu

Nejnižší Studentská půjčka dluhu

1 Berklee College of Music – $ 86,2621. Dalton State College – $ 3000
2 Molloy College – $ 62,7442. College of Ozarks – $ 5339
3 Everglades University, Sarasota na Floridě. – $ 59,6993. Davis College – $ 5360
4 Národní univerzita – $ 52,9864. Univerzita Arkansasu pro lékařské vědy – $ 7.000
5 Everglades University, Boca Raton, La. – $ 52,1665. Barclay College – $ 7.220

Zdroj: LendEDU.Figures zaokrouhleny na nejbližší dolar.

S výjimkou Dalton State College a University of Arkansas, všechny z nich jsou soukromé instituce; Rodiče by neměli automaticky předpokládat, že proto, že škola je soukromá to bude stát víc. Průzkum ukazuje, jak široký je rozsah mezi dlužníky na jedné soukromé škole ve srovnání s jiným.

Dalo by se předpokládat, že velikost je rozdíl, jak se pohybuje zápisu z více než 16.000 studenty na Národní univerzitě (s vícenásobnými školními areály v Kalifornii a jeden v Nevadě) na méně než 250 při Barclay College v Haviland, Kan. Berklee College, má však méně než 5000 zapsaných studentů, ale stále patří k nejvyšším úvěru dluhu, což naznačuje, že něco jiného než velikosti školy diktuje, kolik studentů půjčit. (Více viz horní 3 Alternativy k studentské půjčky).

Sečteno a podtrženo?

Studie LendEDU vrhá nové světlo na to, jak široce studentské půjčky dluh zatížení může lišit v závislosti na vysoké škole a umístění. S náklady na stupně čtyřleté očekávané udržet lezení, rodiče a studenti by měli dbát na finančních důsledcích jejich volby. Uložení do 529 plán může kompenzovat některé náklady, ale bez hotovostní rezervy by měla klesnout zpět na, budou studenti muset pečlivě zvažovat své možnosti financování, aby se ujistil, že jsou vedení úvěru dluh pod kontrolou.