Studentské půjčky: Nejlepší Majors na splácení dluhu College Fast

Studentské půjčky jsou formou finanční pomoci, které pomáhají studentům pokrytí nákladů na vysokého školství. Vláda poskytuje federální studentské půjčky na kvalifikační studenty v závislosti na potřebách. Banky a další finanční instituce také nabízet úvěrové založené na soukromé studentské půjčky produkty. Přibližně 70% studentů, kteří absolvují s studentské půjčky dluhu a obecně začínají splácet svůj dluh šest měsíců po dokončení studia. Ačkoli většina studentské půjčky věřitelé nabízejí různé splátkových kalendářů, mohou absolventi se snaží držet krok s měsíčními povinností studentské půjčky. V dubnu 2016, výzkum ukazuje, že vysokoškolští absolventi do 35 let stráví téměř jednu pětinu svých platů na studentské půjčky dluhu. V důsledku toho více než polovina vysokoškoláků s studentských půjček uvedli, že očekávají, že budou splácet studentské dluh v jejich 40s. Vysoké hladiny dluh za noví absolventi negativně schopnost má vliv na absolventy “koupit nebo pronajmout domy, kromě svých vlastních dětí vzdělání, nebo plán pro odchod do důchodu. Dobrou zprávou je, že trh práce se otočila pro absolventy vysokých škol. Jak prosince 2015, průměrný nástupní plat pro nové absolventy byl $ 50651, a nový kurz absolvent nezaměstnanosti byla 4,6%. Zde jsou tři velké společnosti, kde mohou vysokoškolští absolventi okamžitě začít vydělávat konkurenční mzdy a splácení studentské dluh rychleji.

Počítačová věda

V éře chytrých telefonů, cloud computing a internet věcí, to není překvapující, že poptávka po absolventech výpočetní techniky je vysoká. Jak 2016, noví absolventi mohou očekávat průměrné nástupní platy ve výši $ 66.800. Počítač věda pole má několik specializací oblastí s nepatrnými změnami v platu. Počítačový software inženýři stavět software, který pomůže vyřešit problémy pro průmysl, stejně jako pro lidi v každodenním životě. Náplň práce na této pozici patří rozvoj nových projektů od nuly nebo údržbu a aktualizaci stávajícího softwaru pro organizace. Střední roční plat pro počítačové softwarové inženýry je 95.510 $, a míra nezaměstnanosti pro tuto specialitu je 2,5%. Analýza počítačových systémů, kříženec subspecialty počítačové vědy, je dobrou volbou pro absolventy vysokých škol se zájmem o obchod a technologie. Počítačové systémy analytici v této oblasti výzkumu technologií a projektování systémů, které pomáhají organizační software a sítě běží efektivně a účinně. Střední roční plat pro analytiky počítačových systémů je 82.710 $, a míra nezaměstnanosti je 2,6%.

Účetnictví

Účetní připraví nebo kontrolovat finanční záznamy pro vládní a soukromé organizace. Dobrou zprávou pro absolventy s účetními stupňů je, že poptávka po účetních velkých společností v roce 2016 roste, a nástupní platy jsou projektovány stoupat. Najímání se má zvýšit o 13% až do roku 2022, a nástupní platy pro účetní by se měly zvýšit o 4,7%. Tyto prognózy jsou pokračováním čtyřletého trendem je. Celkově lze říci, účetnictví pracovních míst pro absolventy při velkých účetních firem zvýšily o 7% od roku 2012 do roku 2014. Pracovní příležitosti se očekává, že růst jako společnostem a podnikům doplňování prázdných pozic vytvořených vlnou baby boomu účetních přecházející do důchodu. Mnoho velkých společností a firem také naznačují, že jsou připraveni významně rozšířit své účetní týmy poprvé od velké krize. Výchozí rozsah plat pro účetní pro rok 2016 je 48.000 $ na 62.750 $, a míra nezaměstnanosti je 3,2%.

Ošetřovatelství

Poptávka po zdravotní sestry probíhá a měla stoupnout o 16,3% až 2026. Některé z faktorů, ve hře jsou zvyšující se počet lidí, na které se vztahuje zdravotního pojištění a rostoucí populace seniorů. Jak prosince 2015, jen asi jedna třetina, nebo 97,549, z 300.000 unikátních kojící otvory byly vyplněny. Ošetřovatelské nedostatek se očekává, že poroste, neboť sestry nad 50 let, kteří drželi na své zaměstnání během recese přiblížit se k odchodu do důchodu. Sestry mohou specializovat v různých oblastech a může pracovat v nemocnicích, rehabilitační péče, péče o seniory a ambulancích. Jak 2016, průměrný nástupní plat pro registrované zdravotní sestry byl 50.600 $.