Telefon Rozhovor Otázky

Příprava pro telefonické rozhovoru a přemýšlel, jaké otázky budete dotázáni? No … pak jste na správném místě. Prostřednictvím tohoto tytfrn článku budete poznávat několik otázek a také některé tipy pro vás následovat. Čti dál…
Telefonické rozhovory jsou preferovány v těchto dnech většina organizací na shortlist kandidáty na osobním pohovoru. Je důležitou součástí procesu hledání zaměstnání. Otázky se neliší od otázek během osobních pohovorů. dobře připravit v předstihu o tom, co budete mluvit ohledně své dovednosti sady, zkušenosti, pozadí, očekávání atd, pomocí tipů uvedených níže.

Otázky a odpovědi

V každém rozhovoru, tam jsou některé otázky, které si náborář bude ptát jako Jaké byly vaše výdělky v předchozím zaměstnání. – Dej aktuální údaje o svých příjmech, nafukování čísla skončí ve vaší kandidatuře být diskvalifikován, protože zaměstnavatel bude přesvědčte se o vašich příjmech prostřednictvím výplatních páskách.
Řekněte nám něco o jakékoliv náročné situaci, že jste se setkal, a jak jste s ní zacházet? – Ty by měly být konkrétní o tom. Můžete informovat náborář o problému a jak jej vyřešit. Například kvůli některým otázkám v požadavcích klienta, projekt byl asi dostat odloženo. Jako projektový manažer, jsem motivován svůj tým pracovat přesčas po dobu jednoho týdne tuto lhůtu dodržet.
Jaké byly vaše role a odpovědnosti? – Můžete zmínit o své úloze a úkolech, které se týkají popisu práce na reklamu. To zvýší vaše šance na získání vybrán pro danou pozici.
Proč hledáte pro změnu? – Tady je důležitý tip pro vás. Nikdy mluvit nic pomlouvat o své předchozí společnosti. To bude jen dělat věci nejhorší pro vás. Nikdy neříkej, že kompenzace byla velmi nízká nebo profil úkolem bylo hrozné. Dalo by se jednoduše říci, že hledáte náročnější role. Nebo hledal jsem příležitost v této oblasti.
Na rozdíl od otázky typu “proč máte zájem o tuto pozici” a “Co víte o nás”, je zaměstnavatel zeptá “jak dlouho máte v plánu spolupracovat s námi?10:40:54 Zaměstnavatel chce soudit dobu, po kterou bude pracovat pro jejich společnost. Mnoho lidí má tendenci změnit zaměstnání právě kvůli sazeb nabízených v kompenzaci. Přesvědčit zaměstnavatele, že jste hledali dlouhodobé kariéry s organizací a čekáte vzájemný růst z tohoto zaměstnání.
Zaměstnavatel vás dále zeptá, o platových očekávání. Vždy být realističtí o platových očekávání. Můžete výzkum trochu o platy nabízené pro danou pozici ve vaší oblasti a přijít s realistickou postavu. Na vaše zkušenosti a dovednosti založené, můžete vyjednávat o platu výlet.
Otázky pro zaměstnavatele

Existuje několik věcí, které by měly být informovány, o své budoucího zaměstnavatele. Jedná se o několik otázek, možná budete chtít požádat svého zaměstnavatele. Smím vědět o odpovědnosti trochu víc?
Jaká je síla v mém týmu / oddělení?
Jak rychle jsem očekával jsem se připojil, když jsem nabídl práci?
Jaká je frekvence cestování očekávat?
Mohu přemístit do budoucna?
Co je kritériem pro postup?
Něco, co byste chtěli vědět o mně?
Zde je několik tipů, které můžete použít k přípravě sami. Držet tužku nebo pero a papír s sebou spolu se svým životopisem k zapisování poznámek. Je to lepší, když máte práci otevření detaily s vámi stejně.
Podobně jako u osobního tváří v tvář pohovor, můžete si představit sám sebe a začít trochu rozhovor jen proto, aby si pohodlí. Netřeba říkat, že budete dodržovat etiketu tím, že začne s pozdravem náborář.
Trochu úsměv vás, když mluví po telefonu s náborář pomoci. S úsměvem hlas dělá hodně rozdíl. To ukazuje, vaše nadšení a dává trochu představu o vašem postoji.
Musíte přesvědčit své náborář že jste nejlepším kandidátem pro tuto pozici tím, že mluví o svých schopnostech a zkušenostech.
Jednou z výhod je, že si můžete připravit poznámky k rozhovoru, nicméně, váš zaměstnavatel by neměl pocit, že jste čtení z poznámek. Zabránilo rozptýlení a soustředit se na to, co náborář se ptá.
Pokud jste měl připravit na telefonický rozhovor, pak tipy a rady uvedené v tomto článku by měla držet vás v dobrém užitku.