The 7 nejinspirativnějších Maturitní projevy naší doby

Je to promoce sezóna, kdy kolej senioři po celém světě chodit po jevišti před hrdých očích svých rodin, protože obdrží kýžené diplomy. V pozdrav všem seniorům, kteří strávili posledních 4 (nebo 5) let šprtání pro finále zatímco žije na kofein a pan nudle, zde jsou některá slova moudrosti z některé z nejlepších začátku platnosti vystoupení v posledních letech.

Box legenda Muhammed Ali, svět je nejkratší báseň, (Harvard, 1975)

Nenapodobitelný, větší-než-život ikona, který zemřel v sobotu ráno doručena co bývalý Paris Review editor George Plimpton jednou popsal jako nejkratší báseň na světě: mi, že.

Academy Award Winner, Matt Damon, na bankéře (MIT, 2016)

Jason Bourne se vrátil do svého rodného města Cambridge, Ma. minulý týden dodávat rázné adresu, která zahrnovala tento editorialism o finanční krizi z roku 2007:
“Bylo to krádež, a ty to věděl. Byl to podvod, a vy to věděl. A víte co ještě? Víme, že jste to věděl. Tak jo, ty nějak dostal pryč s ním. Máte ten dům v Hamptons, že ostatní lidé platí po svých vlastních hypoték šel pod vodou. A vy může mít své peníze, ale nemáte náš respekt. A stejně tak víte, když jsme ujít na ulici a podívat se ti do očí, že to, co si myslíme. ”

Visionary ředitel Steven Spielberg, na charakteru (Harvard, 2016)

“Ve dvouhodinovém filmu, dostanete hrst znakových určující momenty, ale v reálném životě, budete čelit jim každý den. Život je jeden silný, dlouhý řetězec znaková definování okamžiků. ”

PayPal (PYPL) spoluzakladatel Peter Thiel, na rodinu a přátele (Hamilton College, 2016)

“Druhý klišé zní takto:” Žít každý den jako by to byly vaše poslední.”Nejlepší způsob, jak vzít to jako radu je dělat přesný opak. Žít každý den, jako kdybyste se žít věčně. To znamená, že v první řadě, že byste měli léčit lidi kolem sebe, jako kdyby i ony budou po velmi dlouhou dobu dopředu. Volby, které uděláte dnes tuto záležitost, protože jejich důsledky bude růst větší a větší. ”

Pozdní Apple, Inc. (AAPL) Generální ředitel Steve Jobs, na plynutí času a zůstat hladový (Stanford)

Tvůj čas je omezený, takže jím neplýtvej žitím životem někoho jiného. Nenechte se v pasti dogmatu – který žije s výsledky myšlení jiných lidí. Nedovol, aby cizí názory utopili tvůj vlastní vnitřní hlas. A co je nejdůležitější, měj odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Zůstaň hladový Zůstaň hloupý.

Americký prezident Barack Obama na hledají poznání (Rutgers, 2016)

“Skutečnosti, důkazy, důvod, logiky, chápání vědy – to jsou dobré věci. To jsou vlastnosti, které chcete u lidí dělat politiku. To jsou vlastnosti, které chcete i nadále pěstovat v sobě jako občané. To by mohlo zdát zřejmé. To je důvod, proč jsme ctít Bill Moyers nebo Dr. Burnell. (…) Třída 2016, nech mě být tak jasné, jak jen mohu být. V politice a v životě, ignorance není ctnost. Je to není v pohodě, že neví, o čem to mluvíte. To není to udržet skutečný, nebo říkat, jak to je. To není náročný politickou korektnost. To je prostě nevěděl, co mluvíš. A přesto jsme zmateni o tom. ”

Facebook (FB) COO Sheryl Sandberg, na odolnost (Berkeley, 2016)

“Sestavit odolnost v sobě. Když tragédie nebo zklamáním stávky, vězte, že budete mít možnost se dostat přes absolutně cokoliv. Slibuji, že ano. Jak se říká, máme více zranitelnější, než jsme si kdy mysleli, ale my jsme silnější, než jsme si kdy dokázali představit.

Vybudovat pružné organizace. Pokud někdo může udělat, je to možné, protože Berkeley je plná lidí, kteří chtějí učinit svět lepším místem. Nikdy přestat pracovat tak učinit – ať už je to zasedací místnost, která není reprezentativní nebo campus, že to není bezpečné. Tak mluv, a to zejména v institucích, jako je tento, které drží tak drahá. Můj oblíbený plakát na práci říká: “Nic na Facebooku je problém někoho jiného.” Když vidíte něco, co je rozbité, jít opravit.

Vybudovat pružné komunity. Zjistili jsme, naše lidství – naši vůli k životu a naši schopnost milovat – v našich připojení k sobě navzájem. Tam být pro vaši rodinu a přátele. A myslím osobně. Není to jen ve zprávě se srdcem emodži. ”

Sečteno a podtrženo?

Pro mnoho absolventů se 20 kroků nebo tak přes jeviště symbolizuje konečný průchod mezi mládí a dospělosti. Doufejme, že doporučení zde uvedené vám pomůže na vaší cestě k další kapitolu ve svém životě. Jeden konečný jedno: nikdy vzdát. Nikdy se nevzdávej. Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velké či malé, velké nebo drobnou – nikdy vzdát, s výjimkou přesvědčení cti a dobrém slova smyslu. – Winston Churchill