Tipy pro poradce přechod na životní styl praxe

Finanční poradci obvykle tráví své kariéry hromadí klientskou základnu a poté se těší plody své práce, jak se stávají více a více stanovena. Často rada pre-důchodců o tom, jak mají nejpohodlnější možný odchod do důchodu. Ale mnoho pre-důchodců dnes uvedly, že by chtěli pokračovat v práci při odchodu do důchodu, alespoň v nějaké funkci. To vyvolalo subkategoriích důchodu 1, odchod do důchodu a odchodu do důchodu 2 3, kde každá kategorie představuje postupně nižší úroveň práce a zodpovědnosti, ale ne tak docela plný odchod do důchodu ihned.

Ale mnoho finančních poradců sebou, kdo se blíží ke konci své kariéry, nebo jsou jen připravena snížit zpět, také muset přemýšlet o tom, jak by chtěli, aby přechod z vlastních postupů a více se zaměřit na jejich vlastní životní styl. (Pro více informací viz: tři stupně odchod do důchodu: jak na to Průvodce Plan pro ně).

Pokračující proces

Mnoho finančních poradců dnes očekávají, že budou “zemřít se svými botami na” nebo pokračovat v práci, dokud nejsou již není fyzicky schopen tak učinit. A tam byl obecný trend v poradním podnikání mnoha poradců pracovat déle, nebo ne opouštět vůbec. Ale jak věku konečně dohoní, proces odchodu do důchodu může dít ve fázích, kdy poradce pomalu Přechody z pracovního plný úvazek nebo na přesčas, aby part-time roli se, předání více a více odpovědnosti firmy s ostatními spolupracovníky. Poradci, kteří přecházejí do tohoto druhu životního stylu praxe, kde pracují méně by měly zvážit následující faktory: růst byznysu. Pokud obchodní poradce je stále roste, že bude dělat to cennější potenciální kupce. Ale většina poradci dosáhne bodu, kdy mají potíže najít nové klienty a jejich aktuální kniha podnikání může být posunuta do distribuční fázi svých finančních plánů. To může být obtížné nahradit klienty, kteří uhynulo nebo se přesunul k jiným poradcům, neboť mnozí klienti hledají poradce, kteří budou žít déle, než budou. Starší poradci tedy může být v nevýhodě v tomto ohledu. V případě, že firma dosáhne svého bodu zvratu z hlediska počtu klientů i spravovaného majetku, pak to může být čas, aby podnik prodat a jít dál. (Související čtení, viz: Tipy pro poradců, kteří odcházejí do důchodu a prodávat své praxe).
Zůstat proud. Dnes více než kdy jindy, finanční poradenské firmy potřebují držet krok s nejnovějšími regulačních aktualizace a technologických změn. Nový důvěrník pravidlo, které bylo vyneseno ministerstvem práce na začátku tohoto roku půjde v platnost v dubnu roku 2017 a poradců je třeba, aby se ujistil, že jsou v souladu s novými předpisy před termínem. Firmy, které nemají silnou přítomnost na sociální média a digitální nástroje pro klienty používat ocitnou ve značné nevýhodě, pokud jde o odlišení se od konkurence.
Business plán přechodu. Poradci musí mít písemný plán nástupnictví na místě svých postupech, aby se zajistil hladký přechod k žádným novým vlastníkům nebo partnerů, a to i v případě, že firma dosud nebyla prodána. Bohužel, existuje mnoho poradců, kteří nemají písemný plán jakéhokoli druhu, která může výrazně zkomplikovat převod vlastnických práv a nebo řízení podniku, když přijde čas.

Sečteno a podtrženo?

Stejně jako mnoho z jejich klientů, poradci mohou učinit volbu o způsobu, jakým omezily nebo přestat pracovat. Některé faktory budou určovat nejlepší cestu pro poradce, aby se, pokud jde o předání otěže své praxi. Některé firmy budou lépe prodejné než ostatní, založené na vlastnostech, jako jsou příjmy a majetek pod správou. V ostatních případech, poradci chtít odejít do důchodu v několika fázích, aby bylo zajištěno, že jejich praktiky jsou ponechány v dobrých rukou. (Související čtení, viz: plánování důchodu pro 115-leté délka života).