Top 10 běžné účty pro seniory (JPM, WFC)

Vzhledem k tomu, konkurence mezi bankami, družstevními záložnami a dalšími finančními institucemi pro fondy vkladatelů nadále stupňuje, rostoucí počet výhod, bonusů a odměn jsou připojeny ke kontrole účtů. Pro seniory, tradiční propagace zahrnují bezplatné kontroly, slevy na bezpečnostních schránkách a upustit měsíční poplatky za udržování minimálních zůstatků účtů. V důsledku zvýšené konkurence napříč všemi demografickými skupinami však široká škála kontrolu účtů nabízejí tyto výhody, ale také nabízí další odměny.

Z tohoto důvodu, senioři by měli zvážit kontrolu účtů mimo finančních produktů zaměřených na jejich věkovou skupinu a hledat řešení, která jejich potřebám a životnímu stylu. Tyto roztoky mohou zahrnovat blízkost pobočky, vydělávat vyšší úrokové sazby, nebo vydělávat odměny v podobě leteckých mil. Níže jsou top 10 kontrola účtů pro seniory.

Chase Bank

Pro seniory, kteří hledají pohodlí, Chase celkem běžný účet od JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM) nabízí bezplatné kontroly, je k dispozici ve více než 5300 pobočkách a umožňuje vklady vyfotit kontroly a její předložení prostřednictvím své mobilní aplikace. Senioři mohou také nastavit kontroly sociálního zabezpečení pro přímý vklad, který opravňuje k sign-up bonus $ 200, když je účet otevřen.

US Bank

Prostřednictvím vyšších verzi svého kontrolu premium účet, US Bancorp (NYSE: USB) nabízí volné osobní šeky, žádné udržovací poplatky, pokud jeden vlastník účtu je starší 65 let a více než 3000 pobočkami po celé zemi. Účet kontrola pojistné platí úroky, ale v květnu 2016 činila pouze 0,01% na zůstatky pod $ 50,000.

BB & T Bank

S vrcholovým běžného účtu na BB & T Corporation (NYSE: BBT), majitelé účtů jsou povoleny jednu předčasnému odchodu z potvrzení o vkladu (CD) v držení bance za lékařskou pohotovost bez penalizace. Nadřízený běžný účet má měsíční udržovací poplatek $ 10, který může být upuštěno pro udržení průměrný zůstatek 1000 $ měsíčně nebo zřízení přímého vkladového účtu. Účet rovněž nabízí bezplatné kontroly, mobilní bankovnictví a upozornění nízkého zůstatku.

Northpointe Bank

Pro seniory, kteří se snaží zvýšit příjmy z hotovostních rezerv je UltimateAccount z Northpointe banky platí 5% roční procentní výnos (APY) na zůstatky až do výše $ 5,000 v volném běžný účet. Požadavky k získání maximální rychlost zahrnovat aktivity debetní karta alespoň 500 dolarů za měsíc, 15 transakcí za měsíc a jeden přímý vklad měsíčně.

Spotřebitelé Credit Union

S úrokovou sazbou 4,59% na zůstatky až do výše $ 20000, kontrola účtu na spotřebitele Credit Union poskytuje také high-výnos řešení úroková sazba pro seniory. Účet vyžaduje přihlášení k odběru elektronických výpisů, jeden login měsíčně u internetového bankovnictví portálu a přímých vkladů. Zákazníci musí provádět rovněž podepsány transakce v celkové výši nejméně $ 1,000 s debetní kartou spojené s účtem. Senioři mohou vstoupit do družstevní záložny s $ 5 daru pro spotřebitele družstvo.

Jeden americký Bank

Pro seniory, kteří hledají vysoké úrokové sazby bez měsíčních požadavku výdajů je běžný účet v bance Jeden americký Kasasa hotovosti zaplatí 3,5% APY bilancí až do výše 10.000 $ a. V tomto případě jsou v běžný účet zaplatil téměř dvojnásobek zájem 10leté státní pokladniční poukázky (T-poznámka) od května 2016. Zákazníci jsou povinni přihlásit do papírových výkazů, provádět transakce 12 debetních karet za měsíc a přihlásit do internetového bankovnictví portálu alespoň jednou měsíčně.

Lake Michigan Credit Union

Podobně jako jeden Američan banky, Max běžného účtu, které nabízí Lake Michigan Credit Union nemá požadavek útraty. Účet zaplatí APY ve výši 3% z bilancí méně než $ 15,000. Vydělávat maximální rychlost vyžaduje registraci do papírových výkazů, takže jeden přímý vklad měsíčně a minimálně čtyři přihlašovacími údaji za měsíc do internetového bankovnictví. Je také třeba, aby byl 10 transakcí debetními kartami za měsíc. Senioři se mohou stát členy družstevní záložny tím, že daruje $ 5 nadaci ALS.

Přiškrcený Federal Credit Union

Se svým vysokým výnosem běžný účet platební 2,5% ze zůstatků až do výše 10.000 $ se přiškrcený Federal Credit Union dodává také pevnou řešení příjmu pro seniory. Chcete-li získat maximální rychlost, musí zákazníci souhlasit s bezpapírovou fakturaci, provádět transakce 12 debetních karet měsíčně, a obdrží alespoň jeden přímý vklad nebo provést jednu platbu za měsíc pomocí placení účtů systému.

UFB Direct

Pro seniory, kteří cestují, jsou letecké Odměny běžný účet nabídnutý UFB Direct je skvělý způsob, jak hromadit letecké míle. Účet platí jedno American Airlines Group (NASDAQ: AAL) AAdvantage míle za každých $ 3 strávený na propojené debetní kartou za bod prodejních transakcí, až 120,000 mil za kalendářní rok. Jedinými požadavky jsou minimálně 100 $ otevření vklad a nastavení pro přímé vkladů.

BankDirect

Senioři mohou také dát dohromady letecké míle s BankDirect je tachometru Kontrola se zájmem účtu. Do šesti měsíců po otevření běžný účet, mohou zákazníci získat až 22.000 AAdvantage mil splňovalo požadavky pro přímé vklady, on-line bill platební transakce a debetních karet. Zákazníci také získat 100 mil AAdvantage za $ 1,000 na účtu měsíčně, a to až do výše $ 50,000.

Klíčové parametry:

Zvyšující se konkurence přinutila banky a družstevní záložny nabídnout vysoce výnosných účty a odměny přilákat nové zákazníky napříč všemi demografickými kategoriemi. Omezením možnosti běžného účtu na výrobky věku cílené, senioři mohou chybět příležitostí v různých oblastech, včetně vysoce úročených účtů a potenciál hromadit tisíce leteckých mil pro cestovní účely.