Top 10 běžné účty pro zahraniční klienty v USA žijící v zahraničí (COF, schw)

U amerických občanů žijících v zahraničí, označované jako krajany, udržovat kontrolu a ostatní finanční účty ve Spojených státech má několik výhod, včetně pohodlí placení účtů nebo provádění plateb v zemi a snadnost přímých vkladů za účelem zaměstnání či platby sociálního zabezpečení. Nicméně, s použitím těchto účtů zatímco žije v cizí zemi může být nákladné a problematické, pokud transakční náklady jsou vysoké, on-line přístup je omezen nebo ATM poplatky jsou příliš vysoké. Níže jsou uvedeny deset nejlepších kontrolní účty pro expati.

Capital One

Expati lze použít Capital One 360 ​​úročený kontroly řešení, které nabízí Capital One Financial Corp. (NYSE: COF) bez placení údržbu, zahraniční transakce nebo poplatky za ATM. Majitelé účtů lze nastavit přímé vklady a propojit 360 kontrola na investiční účty u Capital One řídit svá portfolia online.

Charles Schwab Bank

Pro expati hledají low-cost běžný účet pro mezinárodní použití, Schwab Bank High Yield Investor běžného účtu nabízenou Charles Schwab Corp. (NYSE: schw) platí slevy na všech poplatků ATM, zpracovává transakce v cizích měnách bez poplatku a neúčtuje poplatky za služby. Účet platí úroky a může být propojen s účtem Schwab One makléřské, stejně jako Apple zaplatit.

Citibank

S 4000 místech ve více než 40 zemích, Citibank, dceřinou společností Citigroup Inc (NYSE: C), nabízí expati pohodlí manipulaci s jejich finanční záležitosti v kancelářích po celém světě, stejně jako on-line. S Citi International Personal Account balíčku a běžného účtu Citigold, z nichž oba vyžadují minimální zůstatek $ 50,000 mezi vklady a ostatními propojenými zůstatků v rámci banky, není tam žádný měsíční poplatek za údržbu a mezinárodní ATM a transakční poplatky jsou osvobozeny.

HSBC

Mezinárodní stopa HSBC Holdings PLC (NYSE: HSBC) poskytuje expati jedinečnou fyzickou přítomnost s přibližně 6000 kanceláří ve více než 70 zemích v Evropě, Asii, na Středním východě av severní Africe. HSBC Premier kontrola nabízí celou řadu funkcí, včetně žádném z bankomatů nebo transakční poplatky, žádné roční poplatky a nouzové hotovosti až do výše 10.000 $ v hotovosti nebo v případě karty zákazníků jsou ukradené. Chcete-li nárok na účet Premier, zákazníci musí udržovat minimální zůstatek 100.000 $ v propojených účtech u banky.

Alliant Credit Union

Vysoká úroková sazba běžný účet u Alliant Credit Union zaplatí roční procentní výnos (APY) 0,65% s žádným požadavkem minimálního zůstatku a bez měsíčních poplatků. Na rozdíl od mnoha bank, spořitelní a úvěrní družstva často projít poplatků zpracování na transakcí prostřednictvím zákazníkům bez připomínek. Výsledkem je, že poplatky účtované krajany na výběry z bankomatu cizí a nákupů debetními kartami jsou 1% z celkové transakce.

First Republic Bank

Přejímky účet ATM slevě nabízí prvorepublikové bankou (NYSE: FRB) nabízí bezplatné výběry na 800.000 bankomatů po celém světě, náhrady poplatků za výběry z bankomatů non-síťových a upustila od transakčních poplatků za používání debetní karty. Účet platí úroky, když minimálně $ 3.500 se udržuje v průběhu každého měsíčního výpisu cyklu.

Ally Bank

I když jen nabízí online bankovnictví, Ally Bank má robustní online rozhraní pro zahraniční rezidenty s volným účtu platební, žádné poplatky za údržbu a bez měsíčních minim údržby. Výběry z bankomatu a transakce debetní karty jsou zpoplatněny 1% z částky každé transakce.

CONNEXUS Credit Union

Checking účet Xtraordinary nabízí CONNEXUS Credit Union účtuje $ 2 plus 1% na mezinárodních ATM poplatků a 1% z transakcí debetními kartami. Nicméně, 1,75% APY platí se na peněžními prostředky na účtu až 25000 $ může kompenzovat tyto náklady. CONNEXUS nabízí přímé vklady, žádná údržba poplatků a bez minima na úroky.

Navy Federal Credit Union

Pro aktivní a vysloužilé příslušníků armády, kteří nespotřebovaného s Navy Federal Credit Union zatímco žije ve Státech, družstevní záložna také vytváří přidanou hodnotu pro členy žijící v zahraničí. Mezinárodní transakce debetní karty jsou bez poplatku 0,8%, a výběry z bankomatů jsou zpoplatněny $ 1 plus 0,8%. Družstevní záložna platí slevu až do výše $ 10 za měsíc na úhradu poplatků bankomatů pro přímé depozitních účtech. Checking účet Stěžejní platí odstupňovanou sazby dividend s maximální APY 0,45% na zůstatky nad $ 25000.

Fidelity Investments

Pro zahraniční rezidenty, kteří jsou držiteli investičních účtů s Fidelity Investments je debetní karta je součástí vedení účtu v hotovosti lze použít k výběru hotovosti z více než milion bankomatů po celém světě. Fidelity uhradí všechny ATM poplatků a dávek, 1% na poplatcích za transakce. Účet rovněž nabízí cestování a pomoc při mimořádných událostech, úrazové pojištění a poškodit výjimek pro autopůjčoven.