Top 10 Kontrola Účty pro neziskové organizace (EVER, WFC)

Nejlepší běžný účet pro neziskové organizace je nejčastěji účet, který poskytuje největší užitečnost a řešení, které řeší potřeby organizace. V rámci této kategorie, možnosti kontrola zahrnuje účty, které obstarávají organizací s minimální aktivitou a malých zůstatků na komerční bankovní vztahy, které jsou podobné velké podniky. Níže jsou uvedeny 10 nejlepších kontrolní účty pro neziskové organizace.

PNC Bank

Pro relativně neaktivní neziskové organizace s nízkými zůstatků účtů na běžném účtu, které nabízí PNC Financial Services Group Inc. (NYSE: PNC) eliminuje náklady, bez požadavků na minimální zůstatek a bez měsíčních poplatků za údržbu. Účet také přichází s debetní kartou, on-line bankovnictví, výkazů bezpapírových a placení účtů bez poplatku.

EverBank

Větší neziskovky, které udržují rovnováhu vysoký běžný účet by mohl vydělat úrokové sazby 0,36% na zůstatky nad $ 25.000 a 0,46% na zůstatky přesahující $ 50,000 od května 2016. EverBank Financial Services Inc. (NYSE: EVER) také nabízí výběr z různých online bankovních platforem, aby vyhovovala specifickým potřebám držitelů účtů.

Home Savings Bank

Pro neziskové organizace, které přijímají velké množství hotovosti, Home Savings Bank nabízí neomezené měnách ve výši bez poplatků. Zachování minimální zůstatek 100 $ upouští od poplatků za služby a účty mohou být přístupné prostřednictvím internetového bankovnictví.

Community Credit Union

Neziskové organizace, které přijímají velké množství mincí účastí na veletrzích, karnevaly a jiné akce mohou být účtovány při ukládání těchto mincí. Community Credit Union nabízí mince vklady bez poplatku, což může vést ke značným úsporám. Družstevní záložna také vyplácí dividendy z bilancí více než $ 600. To družstevní záložna vyžaduje $ 5 platbu členství a minimální zůstatek $ 5, aby se připojil.

United Community Bank

Pro neziskové organizace se snaží sjednotit služby s jediným poskytovatelem je běžný účet u Spojených Společenství Bank nabízí celou řadu řešení, včetně mzdových a obchodních služeb. Banka také nabízí neomezenou minci a vklady v zahraničních měnách a žádné měsíční poplatky za údržbu.

Wells Fargo

Pro velké organizace s placenými zaměstnanci a vysoké úrovně měsíčního činnosti charge karta, Simple Business běžný účet u Wells Fargo & Company (burzovní index NYSE: MS) mohou být spojeny s obchodní služby banky a mzdové služby pro automatické vklady a platby. Organizace mohou také otevřít 403 (b) plány odchodu do důchodu pro zaměstnance, a tyto plány jsou speciálně navrženy pro neziskové organizace.

americká banka

Pro neziskové organizace, které chtějí poskytovat debetní karty na konkrétních pracovníků, účet kontrolovat obchodní pro neziskové organizace z Bank of America Corporation (NYSE: BAC) poskytuje další karty, které mohou být nahrány s výdaji a abstinenčních limitů. Účet se zříká udržovacích poplatků s minimální zůstatek 5.000 $, který také spouští úrokové platby na účet.

BB & T Bank

Low-aktivita neziskovky s nízkými průměrnými zůstatky může udržet více svých prostředků na účtu se běžný účet Společenství nabízené BB & T Corporation (NYSE: BBT). Účet nemá požadavek minimálního zůstatku a nemá udržovacích poplatků. Mince a vklady měny jsou také zdarma.

M & T Bank

Bez omezení na měnách, na běžném účtu z M & T Bank Corporation (NYSE: MTB) se postará o organizace, které přijímají velké peněžní příspěvky. Poplatky za služby jsou osvobozeny, pokud průměrný zůstatek na účtu nad každou fakturačního cyklu překročí $ 500 mm. Účet rovněž nabízí online bankovnictví přístup a program k placení účtů.

Místní komunitě Bank

Otevření neziskové běžný účet u menší banky bude pravděpodobně zahrnovat mnoho stejných vlastností jako národní banky, ale domácí bankou s komunitními vazbami může být více ochotni se zapojit do vaší organizace. Tento typ zapojení může zahrnovat sponzorovat události, sdílení informací o vaší neziskové organizace nebo dělat charitativní příspěvky. V průběhu doby, partnerství s místní bankou může přinést významné výhody, které nejsou zahrnuty v jednotném účtech.