Top 10 nejdražších měst v USA

Lidé se stěhují pro obchod, nových pracovních míst nebo prostě plánují dovolenou mohou těžit z poznání, podrobnosti o nejdražších měst ve Spojených státech. Pochopení toho, jak moc to stojí žít ve městě, a proč, může zlomit, nebo rozhodnutí přemístit. Není divu, Kalifornie měst dominují seznamu amerických priciest měst.

1 New York City, New York

New York City vede balení jako nejdražší město ve Spojených státech; město, s populací přesahující 8,3 milionu, také topy seznamy světově nejdražších měst. Náklady na bydlení v New Yorku je neuvěřitelných 120% vyšší, než je celostátní průměr. Průměrná cena domů v New Yorku je asi $ 501000, v porovnání s celostátním průměrem cena, která se pohybuje kolem $ 181.000; Ceny domů se pohybují napříč pěti čtvrtích, se ceny domů na Manhattanu přesahující 1.000.000 $. Všechno je dražší v New Yorku, od potravin k veřejné dopravě. Na přibližně 4,4%, městská míra nezaměstnanosti je nižší než celostátní průměr 4,9%, dále povzbuzovat lidi na celém světě, aby připnout své naděje a sny na to, aby ji v New Yorku.

2 San Francisco, Kalifornie

Lidé dělají rozhodnutí opustit San Francisco každý den, zatímco město je překvapivě vysokým nákladům na bydlení a out-of-dosah ceny bytů bylo známo, že rozbít mnoho banku. Domy stojí v průměru $ 820.000 uvnitř města, jehož hlavní průmyslová odvětví patří turistika, IT a finanční služby. To trvá více než 119.000 $ žít dobře v San Francisku, ale nezaměstnanost zůstává nízká, asi 3,4%, vzhledem k velmi příznivým podmínkám nabízených podnikatele a jedna třetina všech amerických rizikového kapitálu, aby tyto up-and-nadcházející podniky přilákat.

3 Honolulu, Hawaii

Honolulu obyvatelé platit hodně peněz za skoro všechno. Potraviny sama stála 55% více než kdekoliv jinde ve Spojených státech; utility stálo 71% více než je celostátní průměr. U $ 58397, průměrný příjem domácností nemá daleko vyšší než průměrný příjem dalších drahých měst v zemi. Nicméně, lidé v Honolulu lze očekávat, že zaplatí 87% více než průměrný Američan zaplatí za jeden tucet vajec. Honolulu má výjimečně nízkou míru nezaměstnanosti ve výši 3,6%, což znamená, že když už nic jiného, ​​lidé s pracovních míst v tomto tichomořském ostrově si mohou dovolit jíst omelety.

4 Boston, Massachusetts

Potraviny a zdravotní péče stojí spoustu peněz v Bostonu, přesahující průměrnou celostátní náklady o více než 20%. Město má robustní vyššího vzdělávání životní prostředí, vzkvétající tech scénu, která soupeří Silicon Valley a historických památek se datuje do 13 originálních kolonií, která je jedním z předních národních turistických destinací dělá. Všechny tyto přidat až potápějící se mírou nezaměstnanosti ve výši 3,5%, ale obyvatelé měst vyklopit velké peníze žít v Bostonu; Průměrná domácí hodnota se pohybuje kolem 374.000 $, medián příjmů domácností v průměru o $ 53.163, a trvá přibližně 84.000 $ žít dobře.

5 Washington DC

Být sídlem na světě nejmocnější národ představuje washingtonské vysokým nákladům na bydlení. Vládní a soukromého sektoru pracovní místa oplývají ve městě, a to díky četným federálních agentur, think tanků, lobbistické firmy a sektor robustní cestovního ruchu. Průměrné hodnoty domů v okrese stát na přibližně 443.000 $, a průměrný příjem domácnosti je asi 64.267 $. Podobně jako v Bostonu, to trvá asi 83.000 $ žít dobře ve Washingtonu, DC

6 Oakland, Kalifornie

Jsou umístěny na opačném konci Bay Bridge by mohl dělat bydlení v Oaklandu levnější alternativu k San Francisku, ale město je stále dražší místo k životu než většina měst ve Spojených státech. Pro 1673 $ za měsíc pronájem bytu v Oaklandu stojí dvojnásobnou cenu pronájmu v dalších amerických městech; Průměrná domácí hodnota pobíhá kolem 449.800 $.

7 San Jose, Kalifornie

Každý, kdo hledá uniknout vysoké ceny v Bay Area mohou zamířit na jih do San Jose, který se nachází ve vzdálenosti dojíždění San Francisco a Oakland. Přítomnost Silicon Valley je všechno v San Jose drahé, včetně bydlení, které v průměru o $ 575.000. Střední příjem domácnosti se pohybuje kolem 81.000 $. Početné tech průmysl zaměstnavatelé v centru účet za nižší než průměrná míra nezaměstnanosti 3,4%.

9 San Diego, Kalifornie

Silná přítomnost ministerstvo obrany a vojenských smluvní firmy, jako je například Northrop Grumman Corporation (NYSE: NOC) a Science Applications International Corporation (NYSE: SAIC), aby Kalifornie je nejjižnější město jedním z priciest v Americe. Náklady na bydlení v tomto městě ve výši přibližně 1,3 milionu je o 30% vyšší než průměrné náklady na bydlení ve Spojených státech. Střední příjem pro domácnost San Diego pohybuje okolo 63.990 $, což znamená, že mnozí obyvatelé mohou vychutnat luxus, jako high-end restaurací, jachtařských klubů a jiných drahých forem zábavy. Průměrná domácí hodnota činí přibližně 477.800 $. Míra nezaměstnanosti San Diego 4,2% hran v blízkosti celostátním průměrem.

Osm. Los Angeles, Kalifornie

Los Angeles připomíná bohatý, okouzlující filmové hvězdy, ale filmový průmysl hraje malou roli ve městě je vzkvétající ekonomiku. Město je lodní průmysl také hraje roli, protože Port of Los Angeles je jedním z nejrušnějších přístavů na světě. Uspěchané výrobní sektor a pozoruhodné Start-up scény přispívá k městskému vysokým nákladům na bydlení. Některé poštovní směrovací čísla, jako je tolik ballyhooed 90210, zvyšovat náklady na bydlení; Průměrná domácí hodnota v Los Angeles je 470.000 $. Střední příjem domácnosti se pohybuje kolem 49.745 $. To trvá přibližně 74.371 $ ročně dobře žít v Los Angeles, a více než 20% obyvatel města žije v chudobě.

1 Miami, Florida

Miami je pouze jižní US žebříčku město na top 10 nejdražších seznamu. Vysoký počet obyvatel bohatých cizinců, přítomnost mnoha mezinárodních finančních institucí a nejrušnější přístav výletních lodí na světě, dát život v Miami vysokou cenovku. průměrný příjem domácností městská stojí na asi 48.100 $, a míra nezaměstnanosti o 4,6%, se blíží národnímu průměru. To trvá asi 77.000 $ žít dobře v tomto stylovém města, plného nově budovaných obytných a komerčních budovách.