Top 10 států do vlastních velkém domě (Tax-Wise)

S náklady na nájemné neustále na vzestupu, mnoho rodin v těchto dnech hledají koupit nebo postavit domov. Ale to není levná jeden, a mnozí jsou nuceni spokojit s odfláknutý příbytku v nepříliš vhodné části města jen vlastnit půdu žijí dál.

Přesto, že je možné žít na velkém pozemku, aniž by se do finanční nebezpečí. Musíte jen vědět, kde hledat. Jsme sestavili seznam nejlepších států šíří sami ven a vlastní domov v hodnotě chlubí. Čtěte dál a zjistit, která místa se v seznamu. (Související čtení, viz: Tipy pro začínající domácí kupující).

Alabama

S jedním z nejnižších nákladů na bydlení a nejnižších daňových majetku ceny, stát Roll Tide je ideální pro každého, kdo chce postavit velký dům. Alabama má střední Daň z nemovitosti sazba 3,33 a průměrná domov je v hodnotě $ 123.000.

Louisiana

Pokud vaše představa dobrého jídla je jambalaya a chcete vlastnit velký dům, Louisiana je ideální stav. Dole v zátoce najdete medián daň z nemovitosti sazba 0,46 a střední domácí hodnotu $ 140300.

Arkansas

Domovským státem Billa Clintona a Wal-Mart je také známý pro své nízké náklady na bydlení. Ve stavu Razorback, medián daň z nemovitosti částka je pouze 674 $, zatímco průměrná hodnota domů se pohybuje kolem 110.000 $. (Související čtení, viz: 6 Co si myslíte, přidat hodnotu do svého domova, ale opravdu nemají).

Nové Mexiko

V případě, že Southwest je vaše rychlost, může New Mexico být vaše nejlepší volba. To zařadí 40th v zemi pro daňové majetkových hodnot na 0,73% a má střední domácí hodnotu $ 166.400.

západní Virginie

Dokonce i dcera horníka mohl najít dům v Západní Virginii. Průměrná cena domu je jen 96.000 $ a efektivní daň z nemovitosti sazba je 0,48, což je jeden z nejlepších obchodů v zemi.

Jižní Karolína

Známý pro krásné pláže a vrcholem jižní kultury, Jižní Karolína je skvělé místo, aby se domov. S mediánem daně z nemovitostí sazbou 1,38% a mediánem domácí hodnotě $ 137100, domov Citadela je dobré místo pro potenciální majitele domů. (Související čtení, viz: 4 Alternativy k tradičnímu hypotéky).

Mississippi

Další stav z hlubokého jihu zaujímá první místo na seznamu znovu: střední domácí hodnota mississipská je jen 115.400 $, ale nenechte se zmást zcela těmito nízkými cenami. Daňová sazba je o něco vyšší na 1,44%, ale stále zdaleka nedosahuje většině států.

Oklahoma

Dříve národ je ideální pro rodiny, kteří chtějí rozložit. Průměrná domácí hodnota Oklahoma je jen 126.000 $ a stále roste kolem 2% ročně, zatímco medián daň z nemovitosti sazba je 0,87.

Kentucky

Bluegrass stát je ještě známý pro tabákové farmy, Churchill Downs a KFC, ale je to také skvělý stav ke koupi domu. Kentucky má Vražedná kombinace nízkých domů values- ceny $ 129440-and low majetkových daní, které postihly medián 0,82%. (Související čtení, viz: 10 nejdražších poštovních směrovacích čísel v Los Angeles).

Kansas

Jedním z důvodů Dorothy chce tak špatně k návratu do Kansasu? Nízké náklady na vlastnictví. Zatímco daň z nemovitosti sazby nejsou tak nízké jako ostatní na tomto seznamu na 1,4%, medián cena domu je jen 123.000 $. Není si jistý, jestli Toto je dodáván s touto cenou.

Sečteno a podtrženo?

Kterýkoli z těchto stavů by dobře fungovat pro rodinu Při pohledu na některé místnosti dýchat. Na vrcholu daní nízkých vlastnictví a průměrné náklady na bydlení, to vše mají tendenci být státy s velkým přírodních krás a pozemky v hodnotě stavět dál. Prostě nemají příliš nadšeni, pokud hledáte žít v rušné metropole. Všechny údaje uvedené jsou v průměru pro stát, tak města jako Louisville nebo Kansas City jsou přirozeně bude dražší. (Související čtení, viz: 10 nejdražších poštovních směrovacích čísel v Kalifornii).