Top 3 Zdravotní Možnosti pojištění, pokud jste odejít do předčasného důchodu

Dobrovolně odchází z produktivní kariéru představuje předčasné důchodce s řadou závažných úvah. Zdravotní pojištění vyčnívá jako potenciálně tíživé přesto nezbytné náklady pro jednotlivce, kteří odejdou do důchodu před věkem 65, kdy začíná Medicare způsobilosti. Až do sociálního programu kopy, důchodci muset prozkoumat alternativní možnosti zdravotního pojištění za účelem pokrytí lékařské a předpis náklady drog.

Zdravotní pojistné může rozkousat značný kus příjmů po odchodu do důchodu. V důsledku toho důchodců mladší 65 let musí přezkoumat všechny přiměřené odbytišť pro pokrytí vyrovnání nákladů s výhodami, poskytovatele sítě a plán designu.

Skupina Důchodce Pokrytí

S ohledem na zdravotní pojištění, optimální situace, že důchodce může setkat zahrnuje pokračování pokrytí nabízené zaměstnavatelem, s nímž jedinec byl naposledy zaměstnán. Zatímco vzácný, mnoho soukromých zaměstnavatelů a vládní subjekty nabízejí možnosti zdravotních pojišťoven časných důchodců. V podstatě jsou v důchodu jednotlivé zbytky seskupeny se aktivně zaměstnané populace. Běžnou praxí zahrnuje nabídku pojištění na individuální důchodců na dobu určitou dobu nebo dokud bývalý zaměstnanec stane Medicare způsobilé.

Náklady na pojištění vystupuje jako primární výhodu. Mnozí zaměstnavatelé v soukromém i veřejném sektoru silně dotovat přilákat a udržet si klíčové zaměstnance plateb pojistného nebo sazeb pojistného rovnocenné. V rámci vyjednávacího nebo kolektivně vyjednávali důchodového balíčku, pre-65 důchodce pokrytí obvykle pokračuje stejné úrovně příspěvků na něž byla zaměstnanci zvyklí. Proto skupina důchodce zdravotní pojištění může smluvně zůstat v blízkosti prostých předdůchodovém úrovni nebo v některých případech přítomny žádné náklady vůbec.

Manželé, pre-65 důchodce je často poskytnuta možnost zůstat na zdravotní plán zaměstnavatel sponzorované pracovního manžela. Zatímco manželské pokrytí není federálně nařízený, většina soukromých firem udržet manželské možnosti s rozumnou cenu úrovně příspěvků. Časný důchodce, který se přidává jako závislý na politice zaměstnaná manžela mohou požívat stejných levná ustanovení nákladově sdílet rozšířené během daného jedince mzdových-vydělávat let.

Federální Výměny

V roce 2010 zákon o cenově dostupnou péči vytvořil zdravotního pojištění tržiště. Představující možnosti zdravotního pojištění, které poskytují základ pro minimální hodnoty a cenové dostupnosti úrovní vázaných na příjmu, federální vláda nařizuje, že všichni američtí občané nesou zdravotní pojištění. Zatímco období 2017 zápis výměn zdravotní péče probíhá od 1. listopadu 2016 do 31. ledna 2017, odchod do důchodu, a následné ztrátě pokrytí, je kvalifikační životní událost, která spouští zvláštní období pro zápis. Důchodce se mohou přihlásit na krytí prostřednictvím určených enrollees nebo vládních internetových stránkách 60 dní před nebo 60 dní po, datum účinnosti odchodu do důchodu.

Možnosti výměnného projektu být více dostupné prostředky k pokrytí než získání samostatně hodnocené politiku, která byla dříve předmětem stávající podmínky a omezenou životnost maxima. A 55-letý non-tabáku pomocí male vydělávat $ 50,000 na rok v důchodu a žije ve Philadelphii, Pennsylvania, mohl očekávat, že zaplatí kolem 482 $ za měsíc pro politiky prostřednictvím Independence Blue Cross. Podíl člen cena zahrnuje $ 1,500 spoluúčast a A $ 30 na primární péči lékaře (PCP) návštěvu úřadu spoluúčast zaplatit. Příjem $ 50,000 vylučuje důchodce z příjmu federální daňové dotace poskytované jednotlivcům s nižšími příjmy.

KOBRA

Obecně platí, že nejméně vhodnější zdravotního pojištění volbou pro důchodce je nabídka výhoda vyplývající ze zákona o konsolidované Omnibus smíření (COBRA). COBRA požaduje, aby zaměstnavatelé nabízejí pokrytí totožný s plány požitků, ve kterém byl ukončen zaměstnanec zapsáni před oddělením servisu. Zatímco pokrytí zůstává stejný, zaměstnavatelé málokdy dotovat COBRA pojistného, ​​což může rovnat plné pojistné placené zaměstnavatelem pojištění dopravce. Samoplátců zaměstnavatelé mohou účtovat pojistné matematice zavedenou pojistná sazba rovnocenné, plus správní poplatek 2%. Spolu s tím, příliš drahé, ustanovení COBRA trvat jen 18 měsíců ve většině případů. Krátkodobá řešení vyžaduje, aby časný důchodce více než 1,5 let od 65 let hledat jiné krytí, jakmile jsou COBRA výhody vyčerpány.