Top 4 Nejčastější chyby důchodců

Pro mnoho lidí, budování pohodlné odchodu do důchodu je jedním z nejrozvláčnější a nejtěžších úspěchy budou dokončit v životě. A přesto, spousta investorů skončit zhoršuje skutečnost, že dosažení s jednoduchým chybný krok. Poté, co strávil desetiletí pracoval směrem k cíli, příliš mnoho lidí samy stanovily zpět s snadný-k-vyhnout omylem.

Jak se vyhnout nástrahám které zažívají tolik rádoby důchodců? Přečtěte si o to zjistit. (Pro více informací viz: Top 5 Kritická penzijním plánem chyb se vyvarovat.)

Pohybující se bez znalosti Place

Mnoho lidí přestěhovat do nového státu, jakmile odejdou do důchodu. Možná je to za nižší daňové sazby, lepší klima nebo být blíže k rodině. Bohužel, pohybující je drahé a někteří zjistit, tvrdě, že nejsou ve skutečnosti stejně jako jejich nový domov. Valerie Rind, autor zlatokopů a Deadbeat tatínky, doporučuje dávat nové místo zdlouhavý proces před spáchat sami.

“Jestli je to dovolená prostor, uvidíme, co to je jako v off-sezony, kdy jsou turisté pryč,” řekla. “Jakmile se rozhodnete přemístit, pronajmout místo po dobu nejméně jednoho roku. Získat dobrý pocit pro oblast předtím, než budete skákat dovnitř a koupit nemovitost v novém rodném městě. ” (Pro více informací viz: Nejlepší a nejhorší státy do důchodu v roce 2016.)

Nemít bezpečné odebrání Rate

Jedním ze způsobů, že důchodci propálit svých úspor příliš rychle, je tím, že věděl, kolik si mohou bezpečně utratit. Řešení? CFP Chris Teofilak indexu fondu bohatství Group, řekl byste měli jít přes vaše investice s důvěryhodným poradcem a zjistit, kolik budete moci vybrat každý rok, aniž by prostřednictvím svých úspor. Průměrná doporučení je 4%, ale vy se může lišit v závislosti na aktuálním hnízda vejce a životní styl.

Měli byste se také ujistit, že máte dostatek případ, že budete žít déle, než očekáváte. Dojdou peníze, když ve svých 90. letech rozhodně není to, co většina lidí si představit ve svém odchodu do důchodu.

Neví, jak trávit svůj čas

Vědět, jak budete muset utratit své peníze v důchodu je důležitá, ale je také důležité vědět, jak chcete trávit svůj čas. Pracovní může trvat až více než polovinu našich bdělém stavu, a mnozí lidé jsou překvapeni, zjistí, že nejste jisti, co chtějí dělat, jakmile hodiny se za poslední dobu.

Aby se zabránilo toto dilema, CFA Joseph Hogue mé práce z domova Peníze řekl, doporučuje přičemž čas před odchodem do důchodu najít hobby, nebo vedlejší práci, která vás baví. “Jednou z nejčastějších chyb odchodu do důchodu je prostě, že lidé předpokládat, že bude šťastnější v důchodu,” řekl. “Mnoho lidí tráví svůj pracovní život sní o odchodu do důchodu, pokud to není opravdu odchod do důchodu chtějí, ale práci si můžete vychutnat i větší kontrolu nad jejich práci.” (Pro více informací viz: Proč práce po odchodu do důchodu je dobré pro vaše zdraví.)

Chybějící Medicare Termíny

CFP Melissa Sotudeh z Halpern Financial uvedl, že některé důchodci potýkají s vyššími náklady na Medicare, protože jim chybí důležité termíny. “Je-li důchodce není dosud brát dávky sociálního zabezpečení z jakéhokoli důvodu, je na nich, aby kontaktovat Medicare tři měsíce před jejich 65. narozenin,” řekl Sotudeh.

To je jen jeden příklad z litanie potenciálně zapomenutelný termínů. Osob starších 65 s přístupem k Medicare, kteří stále pracují třeba zjistit, zda jejich jiná forma zdravotního pojištění bude jejich primární nebo sekundární forma pokrytí. “V opačném případě nemusí mít kvalifikaci pro zvláštní Enrollment období a bude muset platit pokuty jdou dopředu,” řekla.

Tyto otázky se může zdát matoucí, ale zjišťuje jim později vám může stát navíc penále. Můžete být dokonce popřel pokrytí Medigap za čekání příliš dlouhé. (Pro více informací viz: Co Důchodci potřebujete vědět o zdravotním pojištění).

Sečteno a podtrženo?

Existuje tolik způsobů, jak zkazit váš odchod do důchodu jako existují způsoby, jak ušetřit. Naštěstí mnoho chyb jsou malé a snadno se dostat z. Vyhnout se časté chyby uvedené výše, a šance jsou vaše zlaté roky budou hladké plachtění. (Pro další čtení, viz: děsivý Pravda o nákladech na zdravotní péči v důchodu).