Top 4 způsoby, jak Boomers se mohou připravit na odchod do důchodu

Baby Boomers vstoupili a žijí jejich roky do důchodu, což znamená, že mnohé z nich jsou v tlustý bolesti hlavy, které přicházejí s plánováním jak-to-pay-for-your-náklady-while-důchodu fázi.

Tam jsou obvykle tři způsoby, jak financovat svůj odchod do důchodu: útvar sociálního zabezpečení, důchodů a osobních úspor. První dva jsou jednodušší, aby se rozhodování o: Obvykle vyplníte nějaké papírování, předloží ji a začnete dostávat peníze. Když přijde na osobních úspor, i když existuje více rozhodnutí pro vás a váš poradce, aby s cílem zajistit co nejlepší využití peněz – přemýšlet o věcech, jako je alokace aktiv, daňové správy a plánování majetku pro začátečníky.

Ale je tu jedna oblast, která mnoho Boomers a jejich poradci přehlédnout: osobní rezidence, kterou mohou využít pro další financování v případě potřeby. Není si udělali čas, aby plány na to, co budete dělat s vaší domácnosti může způsobit spoustu stresu při odchodu do důchodu, zvláště když si uvědomíte, že podle amerického sčítání lidu Bureau, asi 70% aktiv boomers “jsou vázány na vlastním kapitálu osobní bydliště. To je velká část prostředků na neplánují pro.

S ohledem na tuto skutečnost, tam jsou čtyři věci, Baby Boomers lze považovat právě dělá s cílem zlepšit jejich šance na ne dojdou peníze a nebude muset prodat svůj domov v nevhodnou dobu. (Pro další čtení, viz: Proč boomers ‘Retirement Savings může být menší).

1. zvyšování úspor

Pokud nejsou dosud v důchodu, Baby Boomers může zvýšit, kolik peněz budou dávat stranou pro odchod do důchodu. Čím více peněz mají v penzijních účtů, nebo dokonce ve zdanitelné účtů, bude zapotřebí méně jejich osobní bydliště na financování základních životních nákladů při odchodu do důchodu.

2 Snížit náklady

To se může zdát jako zdravý rozum, ale to je rozhodující při spoření na důchod. Čím méně utratíte, tím méně budete muset šetřit na pokrytí vašich nákladů v důchodu. Čím více se vaše účty jsou, tím více je třeba si dát stranou, aby to přes. A zatímco budete šetřit více, pokud jste neustále odstranit zbytečné výdaje, pak dostanete ještě více výhod z vašich možností úspor.

3 Splatit dluh

Skvělé místo pro skutečně snížit své výdaje je eliminovat dluh. Čím více dluh máte, tím více vaše měsíční výdaje. Máte-li splatit své kreditní karty, půjčky na auta a dokonce i ten dům úvěr, pak když se dostanete do důchodu, je třeba méně peněz, aby si tím. (Pro více informací viz: Proč odchodu do důchodu boomers “se proto liší od svých rodičů a Boomers: Kroucení odchodu do důchodu myšlení.)

4 Nyní zmenšit

Pokud to vypadá, že budete muset přistupovat k vlastního domu pomoci financovat odchodu do důchodu, může být lepší provést tah teď uvažují o přesunu do menšího bydliště. Je to jednodušší, aby nárok na hypotéku na nové místo, zatímco vy stále pracuje, pokud je třeba vzít jeden ven. Bude možné, aby se zmenšily natolik, že si můžete zaplatit za nové místo a do kapsy nějaké peníze navíc, taky. Měla by také snížit své výdaje, jak vaše nástroje by měly být nižší o menší místě.

Kromě toho, budete v lepší fyzické zdraví, aby se pohnout, spíše než čekat pohybovat později v životě.

po odchodu do důchodu

Poté, co jste vlastně v důchodu, budete mít méně možností, které vám pomohou splnit vaše finanční potřeby pro odchod do důchodu. Vždy se můžete snížit náklady, ale pokud váš důchod a sociální zabezpečení jsou více než vaše náklady, je těžké ušetřit peníze.

S cílem získat přístup k vlastní kapitál ve vaší domácnosti pro financování, můžete udělat několik věcí: Prodej a přesunout ven, získat reverzní hypotéku, nebo prodávat do rodiny nebo přítele, a potom pronajmout svůj dům z nich. Plánovat, co chcete udělat, než se dostanete do důchodu je lepší volba, než aby na poslední chvíli rozhodnutí, pokud možno čelit finanční těžkosti. (Pro více informací viz: Top 10 investic pro Baby Boomers.)

Sečteno a podtrženo?

Zatímco to je skvělé mít vlastní kapitál ve vaší domácnosti, aby pákový efekt, kdy a pokud to budete potřebovat, je-li příliš velkou část svého čistého jmění je svázaná v rezidenci to může být obtížné platit za Váš odchod do důchodu. Je to klíč k začít plánovat dnes, jak můžete zvýšit úspory pomoci financovat dny po práci. (Související čtení, viz: Boomers pobývající v dluhu do důchodu v pohodlí.)