Top 5 Nejdražší Superyachts ve světě

Máte-li rezervní $ 500000 ležet, pak byste měli zvážit cestování otevřené vody v jednom ze světově exkluzivní superyachts za týden. Na rozdíl od standardních jachty, je Superyacht je profesionálně osazený, poháněným motorem a typicky v rozmezí od 80 do 200 stop na délku. Většina z nich je objednaný bohatými hosty, kteří hledají pro zvláštní dovolenou, zatímco jiní jsou na plný úvazek hřiště pro světové uber-bohatý. Pokud byste chtěli koupit jeden nebo mít jeden postavený, být připraven utratit více než $ 100 milionů. Nejdražší superyachts přiblížit $ 1 miliarda.

1 Ulicích Monaka

Zcela originální koncept, který má být oficiálně představena v roce 2017, neuvěřitelné ulicích Monaka vypadá spíš jako plovoucí Disney střediska nebo miniaturní město než jachty. Ulicích Monaka byl zvláštní projekt Yacht Island Design, který stavěl na horní palubu se podobat skutečné město Monaka, včetně známého kasina Monte Carlo, dráhy Grand Prix a Hotel de Paris.

Plovoucí ostrov neměl vlastníka k srpnu 2016, ale koho nákupy bude pravděpodobně potřebovat více než $ 1 miliarda zabezpečit ji. Překvapivé je, že loď má pouze prostor pro 16 hostů, ale všech 16 obdrží sadu s vlastním přijímací místnosti, šatna, ložnice a balkon. Budou také umožněn přístup k tenisových kurtů, kaváren, podvodním výhledem na oceán a několika menších soukromých lodí.

2 Zatmění

Ocenění pro rozsah Eclipse mezi $ 450 milionů a 800 milionů $. Až do nedávné doby. to bylo široce považován za nejdražší a extravagantní jachta na světě, se zaměstnanci v 70-person a přibližně 75 milionů $ v ročních nákladů na údržbu. Tento 557-noha superboat se může pochlubit třemi polštářky vrtulníků, dva bazény, taneční parket a noční klub, kinosál a dokonce i mini-ponorky.

Majitel Roman Abramovič, jeden z nejbohatších ruských občanů, pravidelně se plaví Eclipse v Karibiku a na pobřeží Monte Carlo. Říká se, že němečtí designéři pro Eclipse instalované obranný systém laserem naváděné střely, neprůstřelná skla a luxusního apartmá brnění-á jen v případě, že loď stále naráží na problémy na otevřeném moři.

3 dubaj

Dubaj, je 400 milionů $ Superyacht, je vhodně ve vlastnictví Sheikh Mohammed Al Maktoum, vládce emirátu Dubaj a předseda vlády Spojených arabských emirátů. Údajně možné sdílet prostor mezi 75 a 115 hosty vedle 40 až 50 podpůrného personálu je Dubaj je populárně označován jako plovoucí město. Existuje sedm doky uvnitř 530-noha jachty, z nichž jeden domech malou ponorku. Konstrukce pro Dubai podobá malé výletní loď se sedmi jasně definovaných paluby naskládaných na sebe a každý s různým vybavením.

4 Superyacht

Tato záležitost věcně pojmenovaný Superyacht vypadá jako stealth ponorky z filmu James Bond. Na 390 stop je Superyacht je kratší než mnoho z jeho současníků. Vyrovnává, že s hypermoderní design a 24.000 stop vnitřního prostoru, včetně 2500 metrů čtverečních luxusní ložnice. To byl vyroben německým designérským týmem Blohm + Voss v Hamburku a prodávány za říká, 323 milionů $ na ruský pár Andrey a Aleksandra Melnichenko v roce 2008.

5 Azzam

Nejdelší Superyacht na světě je motorová jachta Azzam. 590-noha Azzam byl odhalen v roce 2013 a navržený Lürssen, široce považován za přední loděnici pro luxusní jachty stavby. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit největší jachta na světě, aniž by byla ohrožena rychlost nebo schopnost orientovat mělkých vodách.

Podle konstrukčního týmu, Azzam může dosáhnout rychlosti více než 30 uzlů, což je zhruba ekvivalent až 35 mil za hodinu. To byl dekorován francouzským interiérový designér Christopher Leoni, který ji popsal jako sofistikované a luxusní v empírovém slohu turn-of-the-století. To bylo koupeno Sheikh Khalifa bin Zayed Al Nahyan za spekulovalo cenu mezi $ 300 milionů a 600 milionů $.