Top 5 Podcasty pro domácí kupce

Nákup či prodej domů je vždy komplikované a pro první-time kupující nebo prodávající, může to být ještě více matoucí. Na internetu se zdá, že nikdy nekončící přísun informací na toto téma, ale to může být těžké odfiltrovat kvalitní poradenství od všech hluku. Níže jsou uvedeny některé vynikající podcasty, od špičkových odborníků, který vám pomůže orientovat se v realitní svět.

1 “Real Estate Today.”

Forbes to jako vrchní podcast naslouchat pro nákup nebo prodej domů, a to je snadné pochopit, proč. Gil Gross, ve spolupráci s Národní asociace realitních kanceláří, hostí podcast a diskutuje vše od koupě domů pro Millenials na nové závěrečných pravidel. Během speciálního segmentu s názvem “The Winter Market, že řeší problémy, které vznikají během zimy, které mohou mít vliv na prodej či koupi domů. Často prodejci budou mít své domovy z trhu na zimu, protože prázdnin nebo proto, že mají nízké očekávání, ale že nízká soupis domů na trhu je ve skutečnosti příležitost pro prodejce najít kupce kvůli menší konkurenci , Gross naznačují, prodejci uvidí v zimních měsících jako čas prodat svůj domov.

2 Cincinkyrealestate.com je Podcast

V epizodě 7 podcastu produkovaného Cincinkyrealestate.com, Paul Sian, realitní kanceláře na ni realitních kanceláří hovoří o významu inscenace a dekoraci při prodeji svého domova. Ten přináší v Jo Potvin, majitel firmy inscenační design do Market Home Staging, který hovoří trendy v designu a jak málo vylepšení může přilákat více kupujících. Ona radí, že něco jednoduchého a přehlédl, jako záclony, může negativně ovlivnit šance prodávající má na nalezení kupce. Předpokládá se, že představil domy s kvalitními závěsy a nábytek vypadat leštěné a dát prodávajícímu v lepší pozici při vyjednávání požadovanou cenu. Poslechněte si tento podcast slyšet poradenství v oblasti inscenování.

3 Komentář Podcast Konzumerismus

Konzumu Komentář Podcast je vynikající osobní finance podcast hostí bývalý Wall Street Journal podcaster Tom Dziubek a veterán podcaster Jay poleva. Pokrývají celou řadu témat z daně z příjmu k vyrovnávání rozpočtu. Podcast Episode 136 se zabývá konkrétně stává pronajímatel a je to dobrý poslech pro každého, kdo zvažuje koupi domu jako investice do nemovitosti k pronájmu. V epizodě 136, Tom rozhovory Paula Pant, zakladatel “dovolit cokoliv, který pojednává o tom, co přesně se zaměřit při nákupu těchto typů nemovitostí, problémy dávat pozor a co je třeba zvážit při pronájmu.

4 Zing! tím QuickenLoans

Mnozí znají QuickenLoans například online platformy žádat o hypotéky. Zing! je jejich podcast místo, které nabízí impozantní vzdělávací prostředky na hypotečním trhu. Epizoda 6 s názvem “o koupi domů, porozumění úrokové sazby hypoték a učení online” je komplexní výchozím bodem pro každého, kdo nemá žádné zkušenosti v obou směrech pro domácí nákupu nebo prodeji. Prvních dvacet minut podcastu uvádí běžné problémy při nákupu a prodeji domů a poradí, co dělat s domácími inspekce stejně.

5 větší Kapsy

Větší Kapsy podcast propaguje sama sebe jako nabízí “realitní investice znalosti pro investory ze strany investorů.” hostitelé přehlídky, Joshua Dorkin, tvůrce nemovitostí webových stránek biggerpockets.com a realitní investor Brandon Turner nabízejí krok za krokem návod k zakoupení své první realitní investici. Zatímco podcast je zaměřen na investory do nemovitostí, mohou-li poprvé doma kupující získat mnoho užitečných poznatků o tom, jak šetřit na domácí a kdy koupit vs. kdy prodat.