Top 5 Potraviny Zásoby 2016 (KR, WFM)

Potravinami zásoby často létat pod radarem investorů v důsledku silné konkurence, nízké marže a stagnující míry růstu. Diskontních prodejců, jako je Wal-Mart Stores Inc. (NYSE: WMT) a Costco Velkoobchod Corporation (NASDAQ: COST) neustále umístit cenový tlak na tradiční potravinové společnosti. Nicméně, jak s potravinami zásoby jsou kontraproduktivní cyklické, investoři mohou zvážit přidání vystavení tohoto odvětví jako obranné řadě při stavbě vyvážené portfolio v roce 2016.

Následujících pět potravinami zásoby jsou lídry v průmyslu a prokázaly odhodlání k růstu prostřednictvím akvizic, otevírání nových prodejen, které nabízejí nižší ceny a zobrazování obezřetné řízení underperforming obchodů.

Kroger Company

Kroger Company (burzovní index NYSE: KR) provozuje supermarkety a výhodné obchody. Je největším provozovatelem supermarketů ve Spojených státech podle počtu obchodu. Získala Roundy je Inc. v roce 2015, aby získali větší podíl na trhu na trhu s potravinami Milwaukee; Vyvstává závazek společnosti k dalšímu růstu. Kroger je o něco levnější než některé z jeho konkurentů s cenou-zisku (P / E) poměrem 16,1; obchodu s potravinami průmysl průměr je 17,6. Jak 16. srpna 2016, akcie se vrátil -23% ročně-to-data (od začátku roku). Nicméně, Kroger vykázala mírně lepší než očekávaný zisk v prvním čtvrtletí roku 2016 hlásí zisk na akcii (EPS) 70 centů, což překonalo odhady analytiků 69 centů. 2016 slabost představuje příležitost ke koupi kvalitní potravinami akcie za zvýhodněnou cenu. Akcie má tržní kapitalizaci 30 miliard $ a.

Whole Foods Market

Whole Foods Market Inc. (NASDAQ: WFM) vlastní a provozuje přírodní a organické potraviny supermarkety. Společnost Austin-based představil koncept prodeje biopotravin ve velkém měřítku. Přestože marže Whole Foods byly vypočteny vymačkané kvůli rostoucí konkurenci, jsou stále zhruba o 10% vyšší než průměr v oboru. Jako ze dne 28. července 2016, Whole Foods měl silnou tříletou růst průměrné tržby o 9,6% a atraktivně nízké dluhu k vlastnímu kapitálu (D / E) poměr 0,3. Pevný růst příjmů dává finanční polstrování společnost, která spustila svůj nový 365 Whole Foods obchodech, které jsou menší a více technologicky zdatní, poskytovat spotřebitelům nižší ceny; Tyto obchody jsou zahájeny konkurovat menším butiku konkurentů. Ačkoli akciové vrátila zklamáním -8,5% od začátku roku v roce 2016, to překonala průměrný výnos obchody s potravinami průmyslu o 1,85% a zaplatí 1,8% dividendový výnos. Whole Foods má 9,8 miliardy dolarů tržní kapitalizace.

Supervalu

Supervalu Inc. (NYSE: SVU) měl čepici na trhu ve výši 1,4 miliard $ ke dni 16. srpna 2016. To provozuje supermarkety a lékárnách, jakož i poskytování velkoobchodní distribuční služby nezávislým maloobchodní zákazníky. Supervalu se pokusil zlepšit provozní efektivitu tím, že prodává off a zavření nedostatečně výkonné obchody. Akcie má atraktivní P poměr 8,2 / E, mnohem nižší, než je průměr ze dne 17.. Přiznání k začátku roku -20,8% v roce 2016 poskytuje investorům příležitost získat přiměřeně v hodnotě akcie v silně zvýhodněnou cenu. Jak je z 16. srpna 2016, Supervalu bylo obchodování na $ 5,50, směrem k spodnímu konci jeho 52-týdenní obchodování rozmezí od $ 3,94 na $ 9,37.

Klíčky Farmers Market

Klíčky Farmers Market Inc. (NASDAQ: SFM) provozuje řetězec maloobchodních potravinářských obchodů, které nabízejí přírodní a biopotraviny, soutěžit přímo s Whole Foods Market Inc. potravinami společnost měla 217 prodejen působí v 13 státech od ledna 2016, a 27 nových prodejen zahájen provoz ve fiskálním roce 2015 , což demonstruje závazek společnosti k růstu. Klíčky Farmářský trh má působivý tříletou růst průměrné tržby o 26%, výrazně překonal průmyslu v průměru o pouhých 3,2%. Supermarket používá minimální dluh financovat svá aktiva s nízkým poměrem D / E 0,3. Klíčky Farmářský trh má 3,5 miliardy dolarů tržní kapitalizace. Měl návrat YTD o -14.2% ke dni 16. srpna 2016.

Weis Markets

Společnost byla založena v roce 1912, Weis Markets Inc. (NYSE: WMK) se zabývá trhy s potravinami pro maloodběratele v Pensylvánii, New York, New Jersey, Maryland, Virginie a Západní Virginie, působí přibližně 160 maloobchodních prodejen potravin. Společnost má víčko na trhu ve výši 1,4 miliard $. V roce 2016 Weis oznámila plány na získání pěti Mars Super Markets obchody s potravinami, zhruba zdvojnásobila svoji expozici v Baltimore County, Maryland. To ukazuje závazek supermarketu vůči expandovat do regionů, které se domnívá, že mají dobrý růstový potenciál. Weis poskytl investorům s působivým 15,35% návratnost od začátku roku v roce 2016, zastiňovat obchod s potravinami průmyslu průměrný výnos o 28,2%. To bylo obchodování na 51,72 $ za akcii ke dni 16. srpna 2016, tpward vyšším konci jeho rozsahu 52 týdnů. Společnost věnuje výnos 2,3% a má výplatní poměr pouze 56,3%, což odpovídá Weis dostatečný prostor pro zvýšení své dividendy.