Top 5 Zábava Zásoby 2016 (DIS, NFLX)

Spotřebitelé budou mít pravděpodobně více uvážení příjmy v roce 2016, a to díky rekordně nízké úrokové sazby, nízkým cenám plynu a zlepšujícím se trhu práce. Vyšší hladiny volného příjmu dobrým znamením pro zábavní průmysl, jsou lidé mají více peněz na činnosti, které baví.

Následujících pět zábavních zásoby jsou stanoveny hráče v zábavním průmyslu a je pravděpodobné, že i nadále poskytovat zákazníkům své oblíbené filmy, televizní pořady a kasino středisek v roce 2016 a dále.

Walt Disney

Walt Disney Co. (DIS), která byla založena v roce 1923, je zábavní společnost, která provozuje mediální sítě, studiové zábavy, zábavní parky a rekreace, spotřební zboží a interaktivních médií. Jeho filmová studia patří Pixar, Marvel a Lucasfilm. Disney má talent pro převzetí kasovním trhákem filmy produkované to, jako Star Wars a vytvoření představení, jízdy a další atrakce na svých zábavních parků. Obsah je distribuován prostřednictvím svých kabelových sítí, které poskytují dodatečnou stupnice. Vzhledem k tomu, že Disney vydává nové filmy v pravidelných intervalech, značka je stále pod napětím a svěží. Jako ze dne 26. července 2016, Disney měl solidní tříletou růst průměrný výnos ve výši 7,5%, výrazně překonal 2,1% Průmysl průměrem roku. Výrazný nárůst prodeje umožňuje Disney, aby produkovat kvalitní obsah, který je často nákladný produkovat. Má atraktivně nízké dluhu k vlastnímu kapitálu (D / E) poměr 0,3. DIS se vrátil -7.31% ročně-to-data (od začátku roku) v roce 2016 a platí dividendový výnos 1,47%. Její tržní kapitalizace je 156,9 miliard $.

Netflix

Netflix Inc. (NFLX) poskytuje spotřebitelům televizních pořadů a filmů přes internet předplacené služby. V prvním čtvrtletí roku 2016, to mělo zhruba 46 milionů amerických předplatitelů, což je přibližně polovina z trhu kabelového USA. Celosvětově má ​​77 milionů předplatitelů. Několik jeho hit ukazuje, že diváci přinuceni k odběru jsou House of Cards, Orange je New Black and Jessica Jones. Netflix měl čepici na trhu ve výši 39,2 miliard $ as ze dne 26. července 2016. Má silný tříletou růst tržeb o 23,4%, což je podstatně lepší než pay-televizního průmyslu v průměru o 7,7%. Netflix používá menší dluh než u jeho konkurentů, s poměrem D / E 1, ve srovnání s průměrem odvětví 2. NFLX obchoduje za $ 91,41, směrem ke spodní hranici své 52-týdenní rozmezí $ 79,95 na $ 133,27, poskytuje investorům příležitost získat akcie za nižší ceny. To se vrátil -20,8% od začátku roku v roce 2016.

Comcast Corporation

Comcast Corp. (CMCSA) poskytuje mediální a televizní služby. Je majitelem různé kabelové kanály a hlavní vysílací sítě NBC. Comcast je největším poskytovatelem služeb kabelové a internetové připojení ve Spojených státech. Jeho nedávný nákup DreamWorks Animation rozšiřuje nabídku produktů z příjmu právnických osob je s právy k Shrek a Kung Fu Panda. Comcast je levnější než mnoho jejích vrstevníků, s odtokovou 12 měsíců (TTM), cena-zisku (P / E) poměr 20,4; průmysl průměr je 33,9. Zisk za druhé čtvrtletí roku 2016 přišlo lepší, než se očekávalo, přičemž zisk na akcii (EPS) 83 centů, což překonalo odhady pouliční o 2 centy. Výnosy také překvapil směrem nahoru: 19300000000 $ ve srovnání s prognózami 19 miliard $. Comcast provedl silně YTD, které poskytují investorům výnos o 20,47%.

Las Vegas Sands Corporation

Las Vegas Sand Corporation (LVS) vlastní a provozuje kasina středisek a konferenční centra. Asi 49% ze zisku společnosti pochází z jejích operací Macau. Ačkoli kasina v tomto regionu bojovali jako čínská ekonomika ochladí, vzestup čínského střední třídy lze těžit akcie v dlouhodobém horizontu. Las Vegas Sands má lákavou dividendový výnos 5,41% sílu než Standard & Poor (S & P) 500 v průměru o 2,7%. Výkon byl silný v roce 2016, s návratem od začátku roku o 18,75%. LVS má víčko na trhu ve výši 40,2 miliard $.

Time Warner

Time Warner Inc. (TWX) je mediální a zábavní společnost, která působí prostřednictvím tří segmentů: sítí, filmové a televizní zábavy a publikování. Je hlášeno povzbudivé zisk v prvním čtvrtletí roku 2016 v důsledku rostoucích odběrů ve své jednotce Turner Broadcasting a populární kabelový kanál, Home Box Office (HBO), která je domovem fantasy drama televizní seriál Hra o trůny. Jako ze dne 26. července 2016, Time Warner poskytla investorům s působivým od začátku roku návratnosti 22,27%, výrazně překonal diverzifikované mediální průmysl průměrný výnos 1,79%. TWX má víčko na trhu ve výši 61,6 miliard $ a 1,92% dividendový výnos. Její P / E poměr 15,8 dělá to levnější, než mnoho z jeho konkurentů.