Top 8 firem vlastněný Swatch (UHR.VX)

Swatch Group (UHR.VX) vznikl sloučením dvou švýcarských výrobců hodinek, ASUAG a SSIH, v roce 1983. Od té doby, Swatch se stala jedničkou v oblasti navrhování, výroby, distribuce a prodeje hodinek, hodinky a luxusní šperky. Na konci roku 2015 vykázala společnost má více než 36.000 zaměstnanců. Kromě toho, Swatch má řadu vedlejších subjektů, které pomohly to nahlásit téměř 9 miliard $ v USD v roce 2015.

Blancpain

Od roku 1992, Swatch byl vlastníkem Blancpain, hodinky výrobní společnost začala v roce 1735. Společnost byla založena Jehan-Jacques Blancpain ve švýcarské obci Villeret. V roce 1980, Blancpain přesunula své operace na vesnici Le Brassus, části obce Le Chenit. Konstruktér, výrobce, producent a distributor hodinek je jednou z nejstarších dochovaných hodinářského zařízeních a je známý pro vytvářet celou řadu průkopnických technologií.

Breguet

Swatch koupil Groupe Horloger Breguet v září 1999. Jeden z nejstarších výrobce hodinek na světě, Breguet byl založen v roce 1775 a vyrábí ručně sestavené mechanické hodinky. Investcorp předtím vlastnil Breguet, po získání společnosti v roce 1987. Po akvizici, Breguet byl udržován jako samostatná profit centrum a samostatné vnitřní organizaci.

Glashütter Uhrenbetrieb GmbH

Swatch koupil Glashütter Uhrenbetrieb GmbH na podzim roku 2000. V době dohody, Glashütter Uhrenbetrieb měl přes 150 zaměstnanců. Společnost zůstal v Glashütte po akvizici. Společnost byla založena v roce 1845 Ferdinandem A Lange, společnost získala řadu zlatých medailí na světových výstavách a mezinárodních soutěžích. Swatch přijal jeho 17. celosvětovou značku luxusní hodinky na dokončení akvizice.

Hamilton

Hamilton Watch Company byla založena v roce 1892. To se sídlem v Bienne ve Švýcarsku, a stal se součástí Swatch Group přes sloučení SSIH a ASUAG. Hamilton Watch bylo dříve vlastnil Omega a Tissot holdingová společnost během 1980. Společnost je průkopníkem v oblasti letectví, kino, elektrické časomíry a digitálních hodinek.

Harry Winston Inc.

V roce 2013 koupil Swatch Harry Winston Diamond Corporation za 750 milionů $. Kromě toho Swatch předpokládat, $ 250 milionů čistého dluhu společnosti. Harry Winston, nejvíce známý pro bytí luxusní klenotník a hodinky společnost také provozuje těžební diamant podnikání. Obě dolech společnosti jsou v Kanadě. Po akvizici, těžební společnost změnila svůj název na Dominion Diamond Corporation (NYSE: DDC). Značka byla pojmenována po zakladateli firmy, Harry Winston, který byl jedním z nejznámějších klenotníků na světě.

Omega

Swatch je mateřskou společností Omega, švýcarský hodinář luxusním sídlem v Bienne, Švýcarsko. Omega byla oficiální časoměřič na bojových jednotek během první světové války. Kromě toho Omega byla oficiální časomíra zařízení z olympijských her, protože her desáté olympiády v roce 1932. Omega byla založena v roce 1903 Louis Brandt, nabízí sedm modelů hodinek pro muže a šest modelů pro ženy.

Rado

Rado je stoprocentní dceřinou společností Swatch. Se sídlem ve Švýcarsku, společnost zaměstnává téměř 500 jedinců, kteří produkují téměř půl milionu hodinek ročně. distribuční síť vzorník ze dne hodinky Rado zahrnuje více než 150 zemích. Rado zahrnuje safíry, keramika a high-tech diamanty ve vývoji svých produktů. Společnost byla založena v roce 1957, společnost je považován za vůdce v horní části strany rozmezí náramkové hodinky trhu.

Tissot

Tissot byla založena v roce 1853 Charles-Félicien Tissot a jeho syn Charles-Emile Tissot, slouží více než 150 zemích. V roce 1999 Tissot představil technologii “T-Touch”, což nositeli umožňuje používat dotykovou safíry nastavit některé funkce chronometru. Tissot je oficiální časoměřič pro velké množství sportovních a atletických soutěží. Tyto soutěže patří Mezinárodní basketbalová federace (FIBA), Národní asociace pro zásobovací auto Auto Racing (NASCAR), australská fotbalová liga (AFL) a National Basketball Association (NBA). Tissot má téměř 70 modelů hodinek, nejméně však 20 těchto modelů jsou přerušeny.