Top 8 firem zvýšení minimální mzdy (MCD, SBUX)

California, Washington a Minnesota mají nejvyšší minimální mzdu ve výši 10 $ za hodinu, od začátku roku 2016. New York, Oregon a Kalifornie mají v úmyslu oživit své minimální mzdové sazby do roku 2022. Do té doby, zabil společností se rovnou k věci a potěšilo své zaměstnance turistickými své vlastní mzdy entry-level. Zde je sedm firem zvyšování minimální mzdy pro své zaměstnance.

1 McDonald Corp

Rychle potravinářský gigant snažil se přilákat zákazníky tím, že zlepší 10% mzdy svých zaměstnanců na předpokladu, že šťastnější pracující učinit šťastnější zákazníky. McDonald Corp. (NYSE: MCD) zvýšila platy až 9,90 $ za hodinu v červenci 2015 a následně poznamenal, že míra fluktuace jsou dole a výsledky průzkumu zákazníků jsou vyšší. Mzdové obhájci byli nespokojení a stiskl hamburger řetěz s cílem zvýšit jeho minimální mzdy k $ 15 rychlostí.

2 Starbucks

V červenci 2016, svět je nejslavnější káva obchod léčit své 150.000 pracovníků entry-level s dlouhou očekávaným 15% zvýšení minimální mzdy s cílem udržet své obchody otevřené. Faktem bylo, že nejméně 8,5% jejích zaměstnanců již požadoval toto vyšší plat. Jeden den po zvýšení jeho minimální mzdy, Starbucks Corp. (NASDAQ: SBUX) zvýšila své ceny. Mluvčí Starbucks zmínil, že zvýšení mezd a růst cen nápojů byly dvě samostatné rozhodnutí. Oba byli zamýšlel dělat společnost více konkurenceschopné.

3 JPMorgan Chase & Co

JP Morgan Chase & Co. (NYSE: JPM) narazila jeho minimální mzda v červenci 2016, a 18,000 dělníci ocitli dvořil se zvýšením o 4,10 $ za hodinu. Minimální plat vzrostl z $ 10,15 na $ 16,50. Správce Bank Jamie Dimon řekl, že toto rozhodnutí byla správná věc dělat, ale kritici poukázal na to, že Dimon dělá třikrát tolik za hodinu, protože tyto špatně placených pracovníků, aby za rok. Jsou trval na tom, že výkonná moc jim platit více.

4 Wells Fargo & Co

Wells Fargo & Co. (NYSE: WFC) je již dlouho platí pro jeho pracovníky minimální mzdu ve výši $ 12 až $ 16,50 za hodinu, v době, kdy zaměstnanci entry-level většiny konkurenčních firem obdržel jednu třetinu tohoto platu. finanční ředitel společnosti, John Shrewsberry, řekl, že tato nová sazba dávno staly součástí jeho nákladů run-sazbou. Túra tlačil některé další banky, například JP Morgan, aby zvýšily své sazby, taky.

5 Aetna Inc.

Zdravotní pojišťovna nadaný své nejníže placené zaměstnance s nárůstem o 33% minimální mzdy v dubnu 2015. Téměř 6000 z jeho amerických dělníků bylo zaplaceno $ 12 za hodinu. Aetna Inc .. (NYSE: AET) zvýšila své mzdy do 16 $. Oznámení stimulovaná významný veřejný zájem, s LA Times poznamená, že Aetna ukázalo, že dobře placená pracovní síla je pro šťastnější a produktivnější obchodu s výhodami dlouhého doletu.

6 Wal-Mart Stores Inc

korporátní obří americká mělo nahoru a dolů milostný románek s procentem spotřebitelů, kteří mají rádi své nízké ceny, ale neradi její údajné lakoty. Walmart Stores Inc .. (NYSE: WMT), nucen očistit své jméno, dal její pracovníci entry-level výlet na nejméně $ 10 za hodinu v lednu 2016. To byl krok nahoru z jeho $ 9 mzdy prováděny předchozí dubna. Krátce poté, Walmart zavřeno 154 amerických obchodů a vystřelil 10.000 pracovníky, ale pro více než 1,1 milionu zaměstnanců v USA, kteří dostávali mzdové navýšení jejich pracovní výkon zlepšit jako výsledek.

7 IKEA

Ikea je minimální mzda raise byl tak úspěšný, že zvedne mzdy opět na téměř $ 12 za hodinu v lednu 2016, nárůst o 10,3% oproti předchozímu roku. Ikea pokles obratu o 5%, přilákal více kvalifikovaných kandidátů a oznámil, že společnost zachránil více peněz jako výsledek. Ikea používá MIT mzda Kalkulačka zvýšit plat, takže jeho minimální mzdy ve Washingtonu, DC byl 14,54 $, zatímco jeho nejnižší minimální mzdu, v Pittsburghu, byl 10 $.

Osm. Costco velkoobchod Corp

Costco velkoobchod Corp. (NASDAQ: COST) se připojil k dynamiku a prochodil její počáteční mzdu ve výši 11,50 $ za hodinu na $ 12 ve března 2016, a hodil do zdravotní výhody sponzorované firmou nastartovat. Společnost nastupuje na $ 7,25 v roce 2009 a oznámila, že její nový krok přichází s cílem zvýšit kvalitu své pracovní síly.

Ostatní společnosti

Jiné prominentní společnosti cítil přimělo, aby zvýšily své minimální mzdy, taky. Patří mezi ně Target Corp. (NYSE: TGT), TJ Maxx a Gap (NYSE: GPS). Všechny tyto firmy hlášeny lepší služby zákazníkům, šťastnější pracovníků, úspory a více profesionálních kandidátů se snaží pracovat pro ně.