Top 8 států pro zahájení podnikání v důchodu

Pro některé, odchod do důchodu znamená, že tráví více času s rodinou, nebo cestuje po světě, ale pro ostatní, je to ideální příležitost pustit na novou kariéru jako majitel malé firmy. Průzkum Encore zjistil, že 39% z penzijního věku Američanů by měl být otevřen myšlence převzetí podnikatelského roli v pozdějším věku. Ve skutečnosti starší podnikání je rostoucí trend: Podle Kauffman Index spuštění aktivity, 25,8% všech nových podniků v roce 2014 byla zahájena lidé ve věku 55 až 64 let, oproti pouhým 14,8% v roce 1996.

Jedním z nejdůležitějších hledisek pro důchodce, kteří chtějí začít podnikat, je umístění. Některé státy jsou daňově přívětivé pro malé podniky a seniory. (Tam, kde žijete, vaše příjmy z podnikání bude nadále podléhat federální daně z příjmu, samozřejmě). Minimalizace vaše osobní daňovou povinnost je důležitá, protože určuje, jak daleko vaše úspory půjde. Ve stejné době, vysoké daně ze by mohla zmenšit svoji ziskovou marži. Následující státy nabízejí nejlepší příležitosti pro důchodce, kteří chtějí být svým vlastním šéfem.

1:24,2 Texas

Lone Star stát nabízí příjemné prostředí pro nákladově-vědomé důchodců. Je to zařadil 10th v národě celkově nadací dani jako daňově přívětivé pro podnikatele a 18hodinová městech jako Austin a metro Dallas / Fort Worth nabízejí nízké náklady na bydlení, spolu s velkým množstvím městských vybavenosti. Texas nemá žádné nemovitosti nebo dědické daně, a neexistuje žádný individuální daň z příjmu a to buď. To znamená, že senioři by platit žádné statetaxes z příjmů pro odchod do důchodu nebo služební příjem, pokud působí jako výhradní vlastnictví.

1:24,2 New Hampshire

New Hampshire může být malý, ale skrývá velký úder pro obchodní smýšlející důchodců. Tam je sazba daně z příjmů ve výši 5% potýkat s, ale to platí pouze pro úrokové a dividendové výnosy, a tam žádná daň z prodeje. Stejně jako v Texasu, nejsou tam žádné nemovitosti nebo dědické daně, což je výhodné, pokud máte obavy o zachování své bohatství. Stav divize hospodářský rozvoj poskytuje pomoc živnostníky s věcmi, jako je získání povolení, najít granty, které pomáhají nábor a zaškolení zaměstnanců a zajištění státní zakázky.

1:24,2 Jižní Dakota

Jižní Dakota je možná nejlépe známý pro své drsné krajiny, ale tam je víc, než se na první pohled, kde se dotyčný rozvoj podnikání. Mount Rushmore stát na druhém místě v zemi celkově za to, že nejpříznivější malé zdanění podniků, se žádná daň z příjmů právnických osob nebo individuální. To znamená, že neexistuje žádný daňový sousto vyřazeno z vašich dávek sociálního zabezpečení nebo důchod, alespoň na státní úrovni. Majitelé firem jsou však stále zodpovědný za placení daně z prodeje do Jižní Dakota ministerstva výnosu.

1:24,2 Tennessee

Města jako Nashville se staly stále populární mezi důchodců a Dobrovolnické stát jako celek je vhodný pro seniory, kteří chtějí zahájit podnikání. Sazba daně z příjmu je stanovena na 6%, což platí úroků a dividend a daňovým poplatníkům ve věku 65 let a starší mohou mít nárok na výjimky, pokud jejich příjem klesne pod určitou mez. Sazba daně z příjmu právnických osob je o něco vyšší, 6,5%, což je něco, co byste měli mít na paměti, jak jste výběru podnikatelské struktury.

1:24,2 Nevada

Nevada neukládá žádné individuální daň z příjmu nebo korporační daň, která osvobozuje některé finanční zátěže pro důchodce, kteří jsou stále podnikání mimo zemi. Zemská vláda udělala v poslední době přesunout zavést daň z hrubého příjmu pro malé a střední podniky; Nicméně, až do výše 50% z těchto plateb může být odečtena od jsou modifikovaného živnostenské daně podnikatelé očekávat, že zaplatí. Senioři mohou získat pomoc při jejich podnikání z Nevada Small Business Development Center, a tam jsou speciální programy, které obstarávají ženy, menšiny a veteránů.

6 Wyoming

Wyoming je jiný stát, který hodnotí žádnou daň při odchodu do důchodu, sociálního zabezpečení nebo důchodového příjmu. Daně z prodeje sazba je poměrně nízká, na úrovni 4% a senioři kladeny žádné nemovitosti nebo dědické daně při plánování, jak předat své bohatství. Podnikatelská rada Wyoming sponzoruje několik úvěrových a grantových programů zaměřených na pomoc důchodci a další podnikatelé získat jejich podnikatelských aktivit ze země. Jedna věc, která stojí za zmínku, je, že daně z nemovitostí v průměru 2173 $ na osobu tak, že je o čem přemýšlet, pokud se snažíte snížit své náklady na bydlení v důchodu.

1:24,2 Florida

The Sunshine stát dlouhou dobu odchodu do důchodu útočiště, a na rozdíl od teplé počasí, je to také skvělé klima, ve kterém začít podnikat. Florida nemá žádnou daň z příjmu pro fyzické osoby, což znamená, že vaše dávky sociálního zabezpečení a výběry penzijní nebude snížena. Sazba daně z příjmu právnických osob je 5,5%, ale to nemusí být problém, pokud se rozhodnete začlenit vaše podnikání. Florida Small Business Development Center Network je tam pomáhat seniorům s prací v síti fundraising a plánování.

Osm. Washington

Velkou stát Washington je domovem velkých společností, jako je Microsoft a Amazon, ale existuje více než několik prosperujících malých podniků nacházejících se i zde. Obyvatelé platit žádnou daň z příjmu vůbec, takže vaše důchodové dávky jsou v bezpečí. Korporace zaplatit hrubé daně z příjmů v namísto daně z příjmu právnických osob. Jedním z možných zádrhel senioři by měli dávat pozor, je daň z nemovitosti. Celkově lze říci, Washington má nejvyšší maximální Realitní daňové sazby na 20%. (Pro více informací o zamezení této daně, viz: 4 způsoby, jak minimalizovat daň z odkazu).

Sečteno a podtrženo?

Zahájení podnikání v důchodu je hlavní tah, který vyžaduje předvídavost, aby se ujistili, že jste to správně. Váš výběr místa může ovlivnit jak výnosné vaše firma skončí být v dlouhodobém horizontu. Stavy zde profilované mají daňové prostředí, které jsou navrženy tak, aby vrcholovým majitelům malých firem uspět.

Svědění začít? Viz 4 kroky k vytvoření hvězdného podnikatelského záměru.