Top Royce fondy pro odchod do důchodu (RYFSX, RYSEX, RYTRX, RYIPX)

Tyto fondy Royce je seriózní rodina podílových fondů, které se zaměřuje na investice do malých tržní kapitalizace akcií. S více než 40 let důrazem na small-cap akcie a 18,5 miliard $ aktiv pod správou (AUM), The Royce fondů podílových fondů přinést spoustu zkušeností a odborných znalostí na institucionální a individuální investoři za rozumnou cenu. U malých cap akcie, které nabízejí silného růstu, investoři mají mnoho prostředků, aby zvážila diverzifikovat své portfolio pro odchod do důchodu.

Royce Global Financial Services Fund Service Class (RYFSX)

AUM: 46820000 $

Čistá Expense Ratio: 1,69%

Třída Service Royce Global Financial Services Fond investuje do tuzemských i zahraničních kmenových akcií finančních společností s tržní kapitalizací ve výši až 5 miliard $. To byl vytvořen s cílem využít dlouhodobých strukturálních změn se děje v globálním finančním sektoru s šířením netradičních věřitelů, profesionální správu majetku a finančních cenných papírů obchodovaných na burze. Tento fond má především malé velikosti bank, makléřských firem a bohatství správcovských společností se silnými rozvahami, malou nebo žádnou pákového efektu a konzistentní záznamy o příjmech a volných hotovostních toků.

Od svého vzniku v roce 2003 fond překonal svůj benchmark, index Russell 2000, v 68% všech měsíčních postupových období 10 let. Fond získal čtyřhvězdičkové celkové hodnocení z Morningstar ve finančním kategorii. Nemá žádné zatížení poplatky a vyžaduje, aby jeho investoři se budou podílet nejméně $ 2,000.

Royce Speciální Equity Fund Investiční Class (RYSEX)

AUM: 1450000000 $

Čistá Expense Ratio: 1,15%

Royce Zvláštní Akciový fond Investiční třída investuje do kmenových akcií společností s tržní velikostí písmen až do výše 3 miliard $, které vykazují znaky hodnoty. To vybere podniků pro svého portfolia se zaměřením na firmy s konzervativními managementů, licenčních operací a udržitelných výnosů z kapitálu. Fond má tendenci mít omezený počet podniků s Spotřební sektor a průmyslových zásob dominující své portfolio. V nejvyšším pět podniky tvoří asi 32%, s UniFirst Corporation, horní držení fondu, což představuje asi 10%. Fond obvykle používá přístup buy-and-hold ve svém investování s tím, že míra obratu portfolia obvykle stojí na zhruba 21%, což činí tento fond daň-efektivní. Se svým velmi zkušený řízení Charlie Dreifus, který byl s fondem pro více než 17 let Royce speciální Equity Fund Investiční třída získala čtyřhvězdičkové celkový rating a rating zlato analytik Morningstar v kategorii malých hodnot. Nemá žádné zatížení poplatky a vyžaduje minimální investice ve výši $ 2500.

Royce Total Return Fund Investiční Class (RYTRX)

AUM: 2810000000 $

Čistá Expense Ratio: 1,22%

Royce Total Return Fund Investiční třída investuje do společností s tržní velikostí písmen až 3 miliard $. Zaměřuje se na firmy, které platí dividendy a mají vysoké zisky a silné finanční postavení. Zásoby v odvětví finančních-Services má největší alokaci o 28%, zatímco akcie průmyslových podniků představují 22% portfolia fondu. Fond má extrémně koncentrovaného portfolia akcií, které může zvětšit zisky nebo ztráty. Morningstar ocenila Royce Total Return Fund investiční třídě s tříhvězdičkovém celkového hodnocení v kategorii malých prolnutí. Fond nemá žádné zatížení poplatky a je dodáván s minimální investiční požadavek ve výši $ 2500.

Třída Royce International Premier Fund Service (RYIPX)

AUM: 73000000 $

Čistá Expense Ratio: 1,44%

Třída Service Royce International Premier Fond investuje do omezeného počtu zahraničních nízkokapitalizovaných firem s tržními velikostí písmen až do výše 3 miliard $. Zaměřuje se na společnosti se silnou konkurenční výhody a ekonomické příkopy, které generují vysokou návratnost kapitálu. Zásoby průmyslových a technologických společností má dominantní postavení v portfoliu fondu s alokací přes 50%. S mnoha podnicích fondu v cizí měně, její výnosy jsou vystaveny měnovému riziku. Třída Service Royce International Premier fond získal tříhvězdičkové celkové hodnocení z Morningstar v cizím malé / střední kategorie růstu. Nemá žádné zatížení poplatků a přichází s minimálním příspěvkem ve výši $ 2.500.