Top sociálního zabezpečení tipy pro státní zaměstnance

Když přijde na výpočetní sociálního zabezpečení výplaty, státní zaměstnanci mají některé speciální problémy se domnívat, že může často ovlivnit, jak by měli vzít své výhody. Existuje mnoho případů, kdy se vládní zaměstnanci neobdrží standardní plnou výplatu těchto dávek způsob, jakým pracovníci v soukromém sektoru dělat. Poradci, kteří pracují s vládními zaměstnanci musí být seznámeni s pravidly, které určují procento svých plných dávek sociálního zabezpečení, na něž mají nárok.

Offset vláda Pension

Vláda Pension Offset (GPO) je pravidlo, které se vztahuje na státních zaměstnanců a státních zaměstnanců, jako jsou policisté, hasiči a učitelů. Toto ustanovení omezuje sociálního zabezpečení manželské a pozůstalostní výhody vládního důchodu o dvě třetiny svých běžných množstvích. Samozřejmě, že normální manželské dávky sociálního zabezpečení může rovnat až do poloviny důchodce je nebo plné dávky zdravotně postiženým pracovníkem je, a pozůstalý přínos může rovnat kompletní penzijní požitek v některých případech. Ale GPO lze zcela eliminovat obě dávky v případech, kdy je důchod přijímaný pracovníka v důchodu je dostatečně velká ve srovnání s manželské sociálního zabezpečení nebo pozůstalostní dávku. (Pro více informací viz: Jak manželské páry mohou maximalizovat sociálního zabezpečení.)

Příklad: Doreen pracoval jako učitel celý život a teď dostává penzi ve výši 3600 $ za měsíc při odchodu do důchodu. Její manžel obdrží $ 5.000 případů na měsíc sociálních dávek. Za normálních okolností, Doreen by měla nárok na manželské prospěch až do výše $ 2.500 ze zisku svého manžela, kdyby rozhodne dostávat své obvyklé plnou dávku sociálního zabezpečení ve věku 66, ale ona bude přijímat pouze $ 100 za měsíc, protože její přínos sociálního zabezpečení je snížena dvě třetiny výše jejího důchodu ($ 2.500 – $ 2.400). Pokud ji její manžel predeceases, ona bude také dostávat pouze $ 1400 měsíčně na pozůstalostní dávku ($ 5.000 – $ 3.600).

Neočekávané Eliminace Zajištění

O mimořádných příjmech Eliminace Poskytování (WEP) se vztahuje na pracovníky, kteří jsou nárok na obě dávky sociálního zabezpečení a důchod, a jak to funguje, je to trochu složitější, než GPO. měsíční dávku sociálního zabezpečení pracovníka se vypočítá tím, že nejlépe placeným 35 let způsobilých zisku, pro které byly shromážděny sociálního zabezpečení. Vzorec používá metodu, indexování, která přináší dříve roky až do aktuálního času na základě růstu mezd, a pak se podíl rozdělen 35 a pak 12. Konečný kvocient je známý jako průměr indexovaných měsíčním výdělku (Aime). Druhá část vzorce se používá k výpočtu pracovníka primárního pojištění Částka (PIA). Tato část vzorci je progresivní a je zobrazen takto: (Pro více informací viz:. Nejlepší tipy pro maximalizaci sociálního zabezpečení)

Průměrná indexovaných měsíčním výdělku (AIME)

první

Komu

15% $ 4.265 a vyšší

Protože tento vzorec je progresivní, znamená to, že pracovníci s nižšími příjmy bude věnována větší procento svých příjmů ze sociálního zabezpečení v důchodu. Proto se pracovníci, kteří pracovali pouze několik let v profesích, kde sociálního zabezpečení byly převzaty z jejich platu mají více roků, během nichž se tyto příjmy rozdělit. Například pracovník pracuje jako policista za posledních 25 let a pak se rozhodne zahájit vlastní samostatnou praxi jako soukromý detektiv. Dělá to po dobu 15 let a pak odejde. Podle vzorce sociálního zabezpečení Aime, bude mu rozdělí své 15-leté příjmů ze své soukromé praxi více než 35 let, což mu dává relativně nízkou Aime. Jeho přínos proto bude skládat z vyššího podílu svých zisků ze své praxe, než někoho, kdo pracoval v soukromém sektoru veškerého svého života. WEP zasáhne v tomto bodě a snížení procenta, na které je první vrstva vyplaceny. (Pro více informací viz: Nejlepší tipy pro minimalizaci Daně o sociálním zabezpečení).

Příklad: Bob má Aime ve výši $ 2,000. Zde je návod, jak bude jeho výplata vypočítaná podle WEP oproti běžným způsobem.

90% z první $ 767: $ 690,30

32% z příjmů z $ 768 až $ 4264: 394,56 $

15% z příjmů z $ 4.265 a nahoru: $ 0

Celková dávka sociálního zabezpečení: $ 1,084.56

Pod WEP, Bob by mohl obdržet pouze 40% jeho AIME v první vrstvě. Tím by se snížila jeho výhody díky 345,15 $ za měsíc. Nicméně, WEP nelze redukovat výhodu pracovníka o více než 50%, a pracovníci s více než 30 letech služby v rámci systému sociálního zabezpečení jsou ovlivněny WEP. A pracovníci, kteří mají více než 20 let služby v systému sociálního zabezpečení může zvýšit svůj WEP podíl o 5% ročně za každý další odpracovaný rok.

Sečteno a podtrženo?

Ačkoli procento pracovníků, kteří jsou ovlivněny GPO a WEP je poměrně nízký, existují náznaky, že počet lidí, kteří jsou postiženi jsou vyšší než vláda odhadla. Plánovači, kteří pracují s klienty, kteří jsou postiženi těmito ustanoveními je třeba pochopit, jak fungují, aby mohly účinně poradit svým klientům. (Pro více informací viz: 5 sociálního zabezpečení Změny očekávat v roce 2016.)