Top Stocks oblasti cestovního ruchu v roce 2016 (DAL, Wyn)

společnosti související s cestováním mají své památky nastavit na Millenials a baby boomers; od roku 2016, tyto dvě generace vynaložit na cestování zhruba 320 miliard $ ročně. Millennials cení zážitky, uznání a úspory, zatímco silné populační ročníky, i když stále chtějí hodně, nejsou obvykle tak cenu vědomého jako Millenials; oni jsou více zajímají o zaškrtnutím kbelík-list dovolenou, která jim unikal ve svých mladších letech. Následující čtyři společnosti přizpůsobeny požadavkům těchto dvou cestovního hlad generace a jsou v dobré pozici, aby využily jejich přízeň.

Delta Air Lines Inc.

Delta Air Lines Inc. (NYSE: DAL) poskytuje leteckou dopravu pro cestující a náklad, a to jak ve Spojených státech a na celém světě. Společnost nabízí také služby údržby letadel pro třetí strany, prázdniny velkoobchodní operace a soukromých proudových služeb. Delta se zaměřuje na tisíciletou demografický pokusem vytvořit jedinečný zážitek pro zákazníka. Letecká společnost se stala uznaný pro jeho vtipný a nezvyklý bezpečnostních videa. Poskytuje také Catering, která rezonuje s touto generací, jako je slavný šéfkuchař menu. Delta uznává, že je důležité poskytnout nejnovější technologie za letu při získávání milénia. Mnoho letadel v jeho letadlovém parku, mají Wi-Fi připojení k internetu a elektrické zásuvky pro nabíjení mobilních zařízení. Navíc, nižší ceny ropy pravděpodobně pomohou Delta jako letecká společnost již zajišťuje své náklady na pohonné hmoty a vlastní svůj vlastní rafinerii.

Jak července 2016, Delta má tržní kapitalizaci 29,2 miliard $ a. Dividenda výnos 1,4%, což je více než v leteckém průmyslu v průměru o 0,9%, a 2015 rok-over-rok (YoY) meziroční tempo růstu dividend ve výši 50%, činí tato kolejová vozidla stojí za prozkoumání dále. Ačkoli Delta se vrátil -22.61% ročně do dnešního dne (od začátku roku) v roce 2016, její pětiletá návratnost je 37,7%, poskytuje investorům možnost získat akcie za nižší cenu.

Wyndham Worldwide Corporation

New Jersey na bázi Wyndham Worldwide Corporation (NYSE: Wyn) je pohostinství společnost, která poskytuje celou řadu pohostinských služeb a produktů prostřednictvím svých podniků. Jeho tři hlavní provozní segmenty jsou Hotel Group, místo určení sítě a prázdniny vlastnictví. Wyndham má dobrou pozici, aby splňovaly baby boomu a tisíciletých generací se svou globální sítí více než 678,000 hotelových pokojích a 220 středisek. Důraz byl kladen na obohacování zážitek hosta zavedením většího počtu míst společenském setkání v rámci svých hotelů, jako jsou kavárny, a poskytovat zlevněné vstupné do zábavních parků.

Wyndham je levné ve srovnání s jinými pohostinských podniků s vlečenou 12-month (TTM) price-to-zisku (P / E) poměr 15,4, což je hluboko pod průměr v oboru 24.3. Investoři jsou také láká 2,4% dividendový výnos, který je vyšší než průměr v oboru o 1,3%. Jak července 2016, to se vrátil 7.67% od začátku roku, v souladu s Standard & Poors (S & P) 500 Index. Wyndham má víčko na trhu ve výši 8,6 miliard $.

Carnival Corporation

Carnival Corporation (NYSE: CCL) nabízí odpočinek pro zákazníky. Je to v první řadě působí výletní lodě k předním prázdninových destinací, jako je Severní Americe, Velké Británii, Německu, jižní Evropě a Asii / Pacifiku. Carnival Cruise provozuje své značky přes geografické poloze se zhruba 100 výletních lodí. Baby boomers byli konkrétně cílené; Osm lodí ve své flotily jsou uváděny na trh jako pouze pro dospělé plavby zaměřené na klidu a míru. Tyto konkrétní plavby jsou k dispozici pouze pro cestující 21 a více let. Karneval lodě mají také širokou škálu dospělých orientovaných aktivit na palubě, jako jsou bary a kasina, takže její plavby přitažlivý jak pro millennial a baby boomu generace.

Karneval má atraktivní P / E a price-to-knihy (P / B) poměrem 15,9 a 1,5, respektive, které jsou hluboko pod průmyslovými průměrů. Její tržní kapitalizace je 35,3 miliard $. Ačkoli fond se vrátil -14.48% od začátku roku v roce 2016, investoři obdrží 2,7% dividendový si.

Expedia Inc.

Expedia Inc. (NASDAQ: EXPE) poskytuje online cestovní služby pro volný čas a firemní zákazníky. Služby a produkty lze zakoupit samostatně nebo jako balené řešení. Rezervace jsou k dispozici pro hotely / motely, letecké společnosti, pronájem aut a výletních lodí. V roce 2015, Expedia pokoušel se oslovit millennial zákazníky tím, že vypustí exkluzivní on-line reklamní kampaň, v níž dva stážisté odpovídat na dotazy z mladé cestovatele. Reklama pokračuje povzbudit cestující z této generace na používání sociálních médií, jako je Twitter Inc. (NYSE: TWTR), se spojil s společnosti. Tato kampaň demonstruje Expedia je odhodlána poklepáním na trh lukrativní milénia.

Jak července 2016, Expedia má víčko na trhu ve výši 17,4 miliard $. Ačkoli fond se vrátil -5.33% od začátku roku, to překonala průmyslu pro volný čas, který se vrátil -7.07% od začátku roku. Její P / E poměr 27.2 je mírně nižší než průměr v oboru.