Toto zlepšení je výsledkem nižší výdaje, zdánlivý zpomalení nárůstu nákladů na zdravotní péči v posledních letech, nízké úrokové sazby snižují náklady dluhové služby a stabilní, pokud historicky utlumený, hospodářského růstu. To znamená, že americká ekonomika se zdá být v mnohem lepší formě, než tomu bylo při poslední kampaně před prezidentskými volbami roku 2012 a očekáváme, že fiskální politika, aby se stal menší ekonomická táhnout jít dopředu přes blízké budoucnosti.

Fiskální obrat US může být pomíjivé, nicméně. Pomalejší hospodářský růst jako stárnutí baby boomers ukončit pracovní síly a rostoucí promítaného zdravotní péči a sociální zabezpečení výdaje pravděpodobně povede k rostoucí rozpočtové schodky a úroveň dluhu k HDP v průběhu nadcházejících desetiletí za současné politiky, 2016 Kongresový rozpočtový úřad (CBO) projekce navrhnou.

Americký suverénní Rizikový profil má stále prostor pro zlepšení stejně. Každá země BSRI skóre a pořadí se vychází ze čtyř hlavních kategorií: fiskální prostor (40%), ochota platit (30%), External Finance pozice (20%) a finanční sektor zdraví (10%). Fiskální Space posuzuje, zda je země na fiskálně udržitelnou cestu, zatímco vnější finanční pozice zkoumá, jak zadlužené země by mohlo být makroekonomické obchodních a politických otřesů mimo jeho kontrolu. Finanční sektor zdravotních opatření, jak zdravý finanční sektor země znamená, a ochota platit měřidel, jak schopni a ochotni země je splatit svůj dluh.

USA v současné době řadí na 13. ze 50 zemí Sledujeme, celkové pořadí beze změny, protože ve stejném čtvrtletí před rokem. Podle naší nejnovější aktualizace čtvrtletní pořadí, v současné době dává nejvíce na ochotě platit a nejslabší ve vnějších financí.

Takže ve kterých zemích byly největšími stěhováci v naší nejnovější aktualizaci BSRI?

Irsko skočil šest míst v našem žebříčku na 17. místě-největší nárůst za čtvrtletí. Nižší hodnoty čistého zadlužení a lepší výhled vyčleněn rozpočet deficit zvýšila svůj fiskální prostor skóre do pozitivního teritoria poprvé od BSRI rok 2011 uvedení na trh. Indie vylezli čtyři místa, jako jeho ochota platit profil zlepšenou na pozadí reforem ze strany premiéra Narendra Modi vlády.

Spojené království sklouzl o dvě příčky na 20. místě, a to i přes mírně vyšší skóre. Jeho fiskální prostor skóre padla na zhoršující se vyhlídky rozpočtového deficitu. Ekonomická a politická nejistota jsou na vzestupu, protože dopad Brexit hlasování rozvine.

Jinde, Turecku klesl o tři stupně na 34. místě, jak se země potýkala se zvýšenou politickou nejistotou v důsledku pokusu o převrat a ve Španělsku utrpěl čtyři zářez fall-nejstrmější v našem indexu 50 zemí. Rostoucí míra zadlužení a výhled zhoršující se schodek rozpočtu narušily Španělska fiskální prostor skóre. To bylo mírně kompenzován zlepšenou ochota platit skóre, protože rezignaci socialistický vůdce opozice Pedro Sánchez nabídl naději na ukončení měsíce politické slepé uličky.

Přečtěte si více o suverénní rizikovým profilem USA ‘a na tom, jak jednotlivé země nahromadit v naší plné BSRI interaktivní grafiku, která obsahuje podrobnosti zemí a porovnávání jednotlivých zemí side-by-side.

Rozvíjející se trhy nejlepší pozici, aby vydržely Fed Výlet

3 věci byste měli vědět o faktor investování

Zajišťovací rostoucích úrokových sazeb

Investice zahrnuje rizika, včetně možné ztráty jistiny.