Trump Kanály vaše děti DC Swamp

Donald Trump se ucházel o prezidenta útočí na vliv Wall Street, a to zejména Goldman Sachs, ve Washingtonu a zavázala se, “odčerpal bažinu.” Jako prezident zvolený on převést ji do chráněného mokřadu pro miliardářů.

Pro ministr financí, Trump si vybral Steven Mnuchin, 17-letý veterán Goldmana, který opustil s podílem v hodnotě 46.000.000 $.

Mnuchin byl mezi kupci IndyMac, v jižní Kalifornii banky hluboce zapojené do hypoték nepořádek, který před osmi lety havarované ekonomiku. Federální pojištění vkladů Corporation, federální agentura, prodal banku pro požární prodejní cenou $ 1,5 miliardy a přejmenoval to OneWest. Mnuchin se stal předsedou, působí to způsobem, který nakreslil formální obvinění z diskriminace v poskytování půjček, stejně jako agresivní akce proti dlužníkům, včetně stížností nesprávně zástavní právo na některých majitelů domů.

Mnuchin a jeho partneři zaplatili sami na dividendách více než 2 miliardy $ před prodejem OneWest o šest let později se ziskem ve výši téměř 2 miliardy $ víc.

Další bývalý Goldman Sachser, Steve Bannon, stane Trump hlavní stratég.

A tým Trump plaval zkušební balónek středu o dalším Goldman Sachser, což naznačuje, že Úřad pro řízení a rozpočet by mohl být provozován Gary Cohn, současný prezident Goldman.

K dispozici je miliardář investor Wilbur Ross. Specializuje se na udržení problémových firem jdou zatímco on recapitalizes jim vítězství potlesk za zachování pracovních míst, jen aby proplatit, jít dál a nechat firemní zdechliny zemřít, přičemž taková pracovní místa s nimi. Trump chce ho jako ministr obchodu.

Někdy to není jen práce, které zemřou. Ross získal kontrolu nad firmou, která vlastnila Sago důl v Západní Virginii. Bezpečnostní porušování stal na denním pořádku. Důl nasbíral 16 nejzávažnějších bezpečnostních porušení v roce 2005, co zákon nazývá “neopodstatněné selhání.” Příští rok výbuchu uhelného uvězněni 13 horníků, z nichž 12 zemřelo. Ross říká, že je vina-ridden přes tragédii, ale neměl navštěvovat vdovy a sirotky. A on neposkytoval žádné peníze, a to buď, dokud jiní darovány. Pak Ross řekl, že by odpovídala ty dárky.

Pak je tu Betsy DeVos, advokát za nižší mzdy a agresivního soupeře snahy uvalovat dohled na charterových škol, aby se ujistil, že hrát. DeVos a její manžel jsou miliardáři, jehož bohatství pochází z Amway, se nazývá přímý marketing společnosti, ale kritici již dlouho napadl jako druh pyramidy.

V Devoses darovat mnoho organizací politiky pravicových které obhajují politiky nepřátelské vůči zájmům továrních dělníků a jiní, kteří hlasovali pro Trumpa v marné nebo mylné víře, že bude jejich šampiónem. Ona je proti odborům, regulace škol a rozdíly ve výdajích mezi žáky i když náklady na bydlení se značně liší s geografií.

DeVos – kdo americká federace učitelů prezident Randi Weingarten volá “nejvíce ideologické, anti-vzdělávání veřejnosti kandidáta” vůbec – se prezentuje jako obhájce charterových škol, zatímco podpůrné organizace, jako Heartland Institute a aktin institutu, které jsou silně kritický vůči čemu říkají monopol veřejného vzdělávání běh školské rady. Ona pracovala s podniky, které provozují školy pro zisk.

DeVos je také fanoušek poukázek, je volně definovaný termín, který může znamenat cokoliv od dotaci pro rodiče na pokrytí nákladů náboženské školní výuky, aby dávat každý rodič v plné výši svých dětí školní strávit kdykoliv školy podle svého výběru.

Co DeVos chce, jsou školy bez standardů. Čtete správně – žádné normy. tvrdý Odstrčila v Michiganu, aby se zabránilo audity a další dohled nad charterových škol, včetně mnoha nevýkonné ty v Detroitu, kde jsou obchodní subjekty nedaří, aby se znovu školy skvělé.

Dal svou důvěru na trhu vychovávat děti a můžete si být jisti, že některé z těchto škol se spustí biblických literalists, který bude vštípit dětem nesmysly okolo Slunce točí kolem Země a zároveň učí, že učí, že lidé jako já, kteří volají ven takový nesmysl se snaží “pochybovat o pravdivosti Písma.”

DeVos a její manžel, miliardář Amway potomek Dick DeVos, jsou široce chválen organizacím, které chtějí neregulované škol a škol Snad žádný vůbec, s výjimkou těch, kteří je mohou dovolit. Je tu spousta peněz, které mají být provedeny v případě, že správa Trump uspořádá k trychtýři dolary daňových poplatníků k soukromým společnostem provozovat škol od mateřské školy přes střední školu.

Tolik pro odvodnění bažiny.

To, jak to vypadá teď, Wall Streetu, jehož bankovní zabývá potopila ekonomiku před osmi lety – a kdo financoval transfer továrních pracovních míst z Ameriky do Mexika, Číny a dalších zemí s nízkými mzdami – nebude vyprázdněna z Washingtonu, jako Trump slíbil , Místo toho, Trump je jim dává sílu utvářet hospodářství, obchodu a vzdělání, s více schůzek, které přijdou.

Odčerpal bažinu byl podvodník, a Trump, největší podvodník všech dob, zmást jen tolik voličů ve zpracovatelském průmyslu stavy, jako Pennsylvania, Michigan a Wisconsin pro přístup do Bílého domu přes volební vysoké škole. Místo toho plní své sliby na ty pracovníky, co můžeme vidět na Trump jmenování je jeho objetí super-bohaté řekl nám zmanipulované systému. Ukázalo se, že ano.

David Cay Johnstona nová kniha, The Making of Donald Trump, byla zveřejněna dne 2. srpna 2016. Jeho další z nich bude Prosperita daň: Nový Federální daňový řád pro 21. století hospodářství. Johnston je význačný hostující lektor na Syracuse University College Právo a Whitman School of Management, a také píše pro The Daily Beast a daňové Notes.

Tento esej nejprve běžel v The Daily Beast.