Uspět na Facebooku: 3 jednoduché kroky pro finanční poradce

Jako finanční poradce se snaží propagovat své podnikání na internetu, je důležité zaměřit se na své diferenciační faktory. Před zahájením jakékoliv nové marketingové úsilí (včetně sociálních médií), jako krok 1, měli byste odpovědět na následující otázky (ne jen náhlý vaše odpovědi, oficiálně je zapsat a vytvořit marketing “Playbook”, které můžete vrátit do a reference v budoucnu).
Co je můj jedinečná hodnotová propozice ?: Jak je můj praxe liší od ostatních finančních poradců v mém okolí?
Jaká je moje největší síla ?: Je to moje služby? Můj proces? Můj přístup?
Co mám dělat, co mám dělat? Chci vzdělávat ostatní? Pomáhat lidem investovat? Dostat z dluhů? Jak mohu komunikovat moje “proč” potenciálním klientům?
Jaké typy klientů mohu nejlépe sloužit? Mám nika?

Vaše odpovědi budou sloužit jako vodítko při budování svého profilu na Facebooku. Pokud začnete divit, v určitém okamžiku – “Měl jsem tento post?” – Můžete se vrátit zpět ke svým odpovědi na tyto otázky, zda je obsah je v souladu s vašimi cíli.

Například, pokud jste finanční poradce se snaží přilákat nové klienty, kteří jsou 5-10 let od odchodu do důchodu, pak se vaše online marketing přístup by měl být při tvorbě obsahu specificky zaměřenou na tuto skupinu. Například, můžete sdílet Facebook příspěvky s obsahem, o tématech, jako jsou: sociální zabezpečení
daně v důchodu
převrácení vs. proplacení ven 401 (k) ů,
možnosti zdravotní péče v důchodu
Získá se Korečkové seznamu cestovní dobrodružství

Čím více lákavé a zajímavé obsah sdílíte, tím více kliknutí, “rád”, komentáře a akcie si můžete potenciálně získat.

Krok 2: Vytvoření stránky

Že jste právě stanovena svůj přístup. Nejdůležitější a počáteční směr, který bude nyní vás provede zbytkem vaší cesty je kompletní. Dále můžete vytvořit stránku na Facebooku pro vaše podnikání.

1): Před vytvořením stránky společnosti Facebook, je třeba, aby se ujistil, že již máte osobní účet. V procesu vytváření firemní stránku na Facebooku, budete připojovat tuto stránku do svého osobního účtu. Váš osobní účet se stává správce, aby vaši obchodní stránku, kde budete mít možnost zveřejnit prostřednictvím vaší společnosti stránky, sledovat úspěch, atd

2): Na domovské stránce vašeho osobního profilu, přímé myši na v pravém horním rohu a klepnutím na šipku směřující dolů. Dále klikněte na “Vytvořit stránku” – to se pak vás nasměruje k vytvoření stránky společnosti.

3): Nyní jste na “Vytvořit stránku ‘krok. Kliknutím na typu podnikání máte podporu. Postupujte podle zbývajících kroků, které zahrnují: výběr kategorie pro daný typ činnosti (tedy to, co průmysl vaše podnikání týká? V tomto případě vzít v úvahu: Finance)

4): Pokračujte vyplněním dalších kroků, které zahrnují: “O” (krátký popis vaší praxe, která by měla zahrnovat přímý odkaz na své webové stránky stránky. Hlavním cílem sociálních médií je propojit ji zpět na své webové stránky, která obsahuje další obsah a informace pro klienty, aby skutečně poznat svého podnikání. Na oplátku tyto potenciální klienti mohou sjednat schůzku s vámi, finanční poradce), upravte zbývající obsah vaší stránky na Facebooku (doplnění profilový obrázek – toto typicky bude vaše logo pro vaši praxi. Také přidat titulní fotografii, který reprezentuje vaši firmu přesným způsobem).

Při rozhodování o vašich snímků zvážit následující: Jak chceš být zobrazen na první pohled ze strany potenciálních klientů?

Podívejte se na toto video pro Pokyny k vytvoření firemní stránku na Facebooku.

Krok 3: Vytváření výsledků

Vy jste se sídlem vaše cíle a jste nastavili vaši stránku. Nyní je čas pro implementaci opatření. To je, když je třeba zvážit zřízení systematické sociální mediální plán, který zahrnuje typy pracovních míst, které chcete odeslat (od vlastního obsahu), podíl (ze stran druhé společnosti), odpovězte na (na stránkách jiné společnosti), etc . Chcete-li opravdu držet krok s vaší přítomnosti na Facebooku, naplánovat, co chcete poslat předem za celý měsíc. Podívejte se na vzorku redakční kalendář, který obsahuje typické funkce on-line marketing akce:

To je velmi užitečné pro všechny typy podnikání. Do sledování vaší akci, můžete nahrávat a zjistit, jaké typy pracovních míst jsou funguje a co nefunguje. Pro Facebook vyslání, zvážit vyslání během následujících časech pro dosažení optimální expozice: ve všední dny od 11 do 1: 30 hodin, nebo 4 hod – 05:30 hod

Aktivita na vaší stránce na Facebooku by neměla být účinná, aniž by zaznamenávání vašich úspěchů. Po měsíci vysílání a sdílení, je třeba analyzovat aktivitu. Tím, můžete podniknout příslušné kroky pro vaši příští účtování plánu.

Na své firemní stránky, na kartě nahoře klikněte na “nahlédnutí” – to vás přesměruje na následující stránku:

Odtud můžete analyzovat a zobrazit vaše ‘rád’ ‘angažovanost “” příspěvky “a” REACH “vše v určitém časovém horizontu. S grafy, jste schopni vidět své Peek body a klesne, a odtud podniknout příslušné kroky pro vaši příští Facebook Sociální Media Marketing plánu. Například, jako finanční poradce, pokud jste sdíleli třetí strany článek týkající se vysoké školy úspor v 11 hodin v pondělí, ale nedostal velkou angažovanost, zvážit vyslání tentýž článek v jinou dobu a den. Sociální média je nikdy přesné, ale vždy je důležité, aby se přístup do pokusu a omylu způsobem. Práce ho a zjistit, co vaši uživatelé se zabývají a co jsou v konečném důsledku zájem o prohlížení.

Se správným přístupem a odpovídající akční plán, Facebook může pomoci rozvíjet vaše finanční služby pro obchodníky. Tyto kroky ilustrují základní osnovu kurzu, že vy, jako finanční poradce, může trvat při vývoji váš společenský přítomnost médií přes Facebook.

Tento článek se poprvé objevil na dvacet více než deset.