Uzavření Oznámení Sample

Oznámení o uzavření je právní dokument z úvěrové firmy, která vlastnost by mohla být prodávána, vydražených nebo zabaveného v případě, že dlužník není schopen provést platby. V tomto článku jsme představili ukázku takového oznámení za pochopení.
Věřitele vydá oznámení uzavření trhu, také známý jako oznámení o prodlení, pokud to bylo 90 dní nebo více, protože dlužník vynechal platby a nebyl splacen. Většina věřitelů vydá několik “záměr vyloučit hospodářskou ‘dopisy, než ve skutečnosti vydáním tohoto právního oznámení. To je, aby dlužník vrátit na trať s ohledem na platby. Je to pouze tehdy, pokud neexistují žádné jiné možnosti, že tato podmínka bude vydán.

Podle státních zákonů, oznámení uzavření nemůže být poslán do dlužníkem bez zobrazení ji veřejně, v místních novinách nebo na veřejném místě. V současné době mnoho věřitelé dát ji na internetu stejně. Existuje několik dalších finanční důsledky této akce. Takže, pokud jste vynechal platby, zkuste kontaktovat svého věřitele a uvidíme, jestli se vám může pomoci. Další způsob, jak jít, je najít odbornou pomoc, ale být trochu opatrní, protože mnoho bezohledných lidí zaměřilo právě na tyto dlužníky, kteří jsou zoufalí, aby nedošlo ke ztrátě jejich domov. Dohoda, kterou podepsal přičemž vlastnost k zapůjčení určuje časový rámec, po jejímž uplynutí může být iniciována uzavření postup. Většina států umožní hypotéční zůstat v domě po dobu šesti měsíců až jeden rok (se mění s každým státem) poté, co byl v dražbě. Tento jev se nazývá období vykoupení. Během této fáze, dlužník může koupit zpět svůj dům tím, že zaplatí nejvyšší nabídku v aukci, cenu, za kterou si koupil dům.

Vzorek

Datum

Jméno

Adresa

Pan ABC,

Toto oznámení je, pokud jde o nezaplacení poplatků z vaší hypotéky. Můžete se nepodařilo provést žádnou platbu za posledních 90 dní. Je nutné provést platby nebo před ___________ (data) odesláním částky uvedené níže se __________ (název společnosti) ve formě poštovní poukázkou nebo ověřený šek.

Celková částka splatná ke dni _____ (datum) je USD ___________ včetně úroků USD _________.

Přinést svůj účet up-to-date, musíte rovněž uvést s výše platby, veškeré platby a úroky z prodlení, které jsou splatné během této lhůty 30 dnů. Přijetí nižší než celkové dlužné částky by se vzdát mimo tyto úroky z prodlení nebo jiné platby, pokud existuje. Přijetí nižší než celková splatná částka také nemá odradit naše právo prodat svůj majetek, v případě, že se vám nepodaří splatit zbývající částku později.

Pokud nejste schopni provést mimořádnou platbu v příštích 30 dní, pak budete muset zaplatit celkovou splatnou částku za podmínek naší dohody. Pokud se vám nepodaří zaplatit, pak ____________ (název společnosti) zahájí právní kroky k uzavření trhu na hypotéku, která bude mít za následek vlastnictví jejich uvedením do prodeje.

Máte právo, aby váš úvěr proud po zahájení soudního řízení. V souladu se svými právy, můžete rovněž zpochybňují naše tvrzení o uzavření v soudu, pokud máte pocit, že nemáte k nám dluží.

Ujišťujeme Vás všechny možné pomoc a podporu, aby svůj účet v dobrém stavu. Žádáme, abyste kontaktovali ___________ (name) at_____________ (telefonní číslo), který vám pomůže při řešení aktuální potíže.

S pozdravem

Podpis:_________________________________________

Pokud neodpovíte k tomuto oznámení, pak věřitel je právní nárok zahájit proces uzavření trhu podáním “oznámení o prodeji. Dokonce i tehdy, může být tento proces zastaven nebo odložen, pokud si přinést svůj úvěr proudu nebo poskytnout písemné ujištění platit až po uplynutí určité doby. Nejdůležitější věc k zapamatování je, že věřitel je nikdy zájem o prodej svého majetku. Důvodem pro to je ztrácí na zájmu, který by zaplatil, a prodeji nemovitosti vždy znehodnocuje jeho náklady. Tak být jisti, že pokud opravdu chcete zachránit svůj majetek, najdete pomoc. Ale to neznamená, že bychom měli využít této skutečnosti, protože pokud necháte věřitele s jinou možnost, bude určitě do dražby svůj majetek. Musíte zajistit, že jste plně spolupracuje tak, že vaše nemovitost je uložen před vyloučený.