Vezměme si tyto Klady a zápory před nákupem starého domu

Člověk musí být vědomi faktorů se zaměřit při koupi starého domu, protože to může mít za následek ztrátové tvrzení. Zde je několik výhody a nevýhody nákupu starý dům.
Věděl jsi?

Můžete být vystaveny vyšším vlastnických poplatcích pokud kupujete starý dům.

Staré domy opustit kupujících super-dojem své kouzlo, půvab a charakter. Také výlučnost připojen k starších domech, je jedna vlastnost, která láká mnoho potenciálním kupcům. Nicméně, tam jsou některé výhody a nevýhody nákupu starý dům. Vzhledem k tomu, komunita, ve kterém je starý dům se nachází již byla zřízena, nemusí být žádné nové změny zónování. Také se starými domy, máte výhodu, že se stanou součástí sevřenými a dobře zavedené sousedství, které nové komunity mohly postrádat.

Může však vzniknout značné náklady na opravy a rekonstrukce. Také mohou existovat určité obavy zdraví a bezpečnost, které mohou potřebovat vaši okamžitou pozornost. Jeden může také zjistit, že tam je málo nebo žádný prostor pro rekonstrukci ve starém domě. Zde je několik výhody a nevýhody nákupu starý dům.

Pro (důvod)

architektonické detaily

Uvědomte si, že staré domy často mají složitou práci ze dřeva, který byl vytvořený nebo vybojoval tesaři ručně, protože žádné novodobé tesařské nástroje byly k dispozici. Proto, architektonické detaily v takových domech je často jedinečný a nenahraditelný. Žádné dva domovy budou podobné v jejich vzhled a styl, na rozdíl od nového věku domovů. Pokud máte někoho, kdo důkladně se těší estetiku a architektury, pak staré domy jsou definitivně určeny pro vás.

Nákladově efektivní

Staré domy jsou poměrně efektivní z hlediska nákladů. Důvodem je, že můžete získat více rozlohy plochy po omezenou cenu, než byste si ve stejné výši nový domov. To je často pozorováno, že staré domy jsou větší než ty nové, a jeden může nakonec dostat lepší obchod. Můžete také získat větší dvorek, než nový domov.

Návratnost investic

Staré domy se vždy těší dobré poptávku na trhu realitní. Vzhledem k tomu, oblast je stále více a stavební robustní, mnoho lidí vlastně raději investovat do starých domů. To také vede k vynikajícím růstem kapitálu. Budete překvapeni vidět, jak se cena za starých domů oceňuje s časem. Dokonce i když si dal dům na trhu, po několika letech, stále budete mít možnost získat vynikající návratnost investic vzhledem k vzácnosti kvocientu.

Central Location

V dnešní době, nové domy mohou být umístěny daleko od školy, nemocnice nebo supermarkety. Z tohoto důvodu, budete muset projet nárazník-k-nárazník provozu dosáhnout svého domu v centru. Nicméně, mnoho starých domů se nachází v centru města a jsou v docházkové vzdálenosti od těchto životně důležitých místech. Z tohoto důvodu koupi starý dům, je to moudré rozhodnutí, pokud máte dětí školního děje nebo zrálo lidi ve vaší rodině, kteří mohou vyžadovat náhlé lékařskou pomoc.

Bohatá historie

Pokud jste si koupili gruzínskou nebo viktoriánské domů, bude mít svou vlastní historii vyprávět. Atmosféra bude jednoduše opustit své hosty omráčený. Kdo ví, možná budete mít zajímavý příběh podělit o domě. Nejen to, ale bohaté dědictví vám také pomůže získat lepší ceny, když se rozhodnete prodat dům.

velké Yards

Staré domy mají často větší yardů. Můžete využít tento dodatečný prostor pro mít altán nebo bazénu. Netřeba dodávat, že pokud máte v úmyslu podniknout nějaké kreativní terénní úpravy, budete mít dostatek prostoru k experimentování. Také, pokud máte domácí zvířata, mohou mít dostatek prostoru pohybovat.

Zápory

Náklady na opravy a renovaci

Se vší pravděpodobností v případě, že dům není řádně udržovány starým majitelem, bude to znamenat, že budete muset vysolit víc peněz pro opravy a rekonstrukce. Zvláště, pokud váš dům se nachází v pobřežní oblasti, to může vést k rezivění potrubí a instalatérství. Možná se budete muset také zkontrolovat střechu těsnost. Kromě toho, peeling barva, nepracující zařízení a systémy, etc., přidáme na výdaje.

Omezení modifikační

V novém domě, jeden může zdobit interiér jak na jeho / její chuť. Nicméně, nemáte tuto uměleckou svobodu, pokud jde o starý dům jako skříně, okna, koberce, terénní úpravy, etc., jsou všichni přítomní již. Jste-li provádět žádné drastické změny nebo provádět rekonstrukci, budete muset nést dodatečné náklady.

Zdraví a bezpečnost Obavy

Pokud kupujete starý domov, můžete si být pro některé opravdu nepříjemných překvapení. Neexistuje žádný způsob, jak zjistit, zda dům je zamořený hlodavců a škůdců. Také nelze určit s jistotou, jestli je dům olova / azbest / bez obsahu rtuti. Také může to mít požár nebo poplašné zařízení, a budete muset nainstalovat samostatně. Také se může stát, že tak, elektrické vedení a izolace může být ve věku a již není funkční. Všechny tyto situace může představovat zdravotní a bezpečnostní riziko.

Kořenová příčina problému

Se vší pravděpodobností, starší nájemníci mohou být vysázeny stromy k vytvoření krajiny. Kořeny starších stromů často rostou dál pod půdě a bránit instalatérské a založení domu. Možná už nikdy být schopen detekovat tyto problémy tím, že při pohledu na dům, je to pouze tehdy, když skutečně začít tam žijí, že tyto otázky povrchu. To bude nejen znamenat díru v základech starého domu, ale také kapse.

skladovací problémy

S rostoucím konzumu a zvýšení zisku, jsme se stali sériové hoarders nebo PACK-krysy. Máme tendenci pověsit na oblečení, které se nám nevejdou už, posilovny zařízení, které jsme již používají, cestovní tašky jsou vlevo sedá prach, atd To vše vyžaduje obrovský úložný prostor, který není nalezen ve starých domech. Mnohokrát, tyto domy mají šikmé střechy, které způsobují problémy skladování v podkroví, a možná budete muset získat nové přizpůsobené možnosti ukládání. A pokud vlastníte tři auta, je zbytečné kupovat starý dům, který nabízí jednu garáž.

Příliš malé, příliš brzy

I přesto, že staré domy byly postaveny pro velké rodiny, nemají uspokojit potřeby novodobé rodiny. Možná zjistíte, že vaše 60s domov je příliš malá i pro rodinu 4, a to zejména poté, co děti vyrostou. S rostoucí potřebou odděleným obývacím pokojem, pracovna, ložnice, host-pokoje, kuchyň, atd., Starý dům se může zdát, že to je příliš stísněné a postrádá prostor.

Provedla inspekci dům před nákupem, takže budete mít představu o požadovaných oprav. Na rozdíl od nového domova, nebude existovat záruka stavitele. Nicméně, pak můžete požádat majitele, aby buď získat opravách nebo platit za výdaje. Staré domy mají vytrvale stál ve zkoušce času, aniž by se ke změnám v počasí nebo klimatickými podmínkami. Nyní, když víte o výhodách a nevýhodách koupi starého domu, doufám, že budete dělat správné rozhodnutí.