Vše, co potřebujete vědět o odložené do důchodu Option plány (kapky)

Pokud se blíží důchodovému věku, ale ne zcela připraven ještě odchodu do důchodu za sebou, odložený možnost penzijním plánem (DROP), může být odpověď. Tyto plány se poprvé objevily v roce 1980 ze strany zaměstnavatele ve veřejném sektoru; dnes oni jsou nabízeny hasičů, policistů a dalších typů státních zaměstnanců. DROP plány nabízejí dvojí přínos pro zaměstnavatele a oprávněným zaměstnancům. Mějte se dozvíte více o jemnější body těchto plánů a proč mohou být dobrou volbou pro pracovníky, kteří mají zájem o postupném odchodu do důchodu.

Jak Odložený důchodců Option Plans práce

DROP plány mohou zdát komplex na první pohled, ale nejsou příliš složité. Způsob, jakým je plán funguje, je toto: Zaměstnanec, který by jinak byly způsobilé do důchodu a začít čerpání výhod od záměru zaměstnavatele pevně stanovenou konečnou dávkou udržuje pracovní místo. Spíše než mít ty další roky služby zahrnuté v budoucích výpočtů dávek, zaměstnavatel umístí paušální částku peněz na zvláštním účtu pro každý rok zaměstnanec zůstává v práci. Tento účet by úročeny tak dlouho, jak jste stále hlásí do práce. Poté, co vlastně do důchodu, peníze se konala v tomto účtu bude vyplacena na vás, včetně úroků, na vrcholu všechny peníze, které jste nahromaděné ve svém penzijním plánu v průběhu své kariéry. (Pro více, vidět základ na dávkově definované penzijní plány.)

Způsob, jakým jsou prostředky vypláceny na vás závisí na tom, jak je plán strukturován. Například způsobilé členy Floridy Retirement System (FRS) penzijního plánu mají možnost brát jejich výplaty jako paušální částka, převrácení do svého státu Florida odložených odměn účtu nebo kombinace paušální částky a převrácení. (Více viz penzijní plán rollovers: Tipy pro Doing It Right).

Je důležité si uvědomit, že pokles plány může uložit definované okno účasti ve kterém můžete zapsat a vydělat výhod, které může lišit v závislosti na programu. Státní zaměstnanci v Louisianě, například, mají 60-denní okno zapsat, jakmile dosáhnou své první způsobilých termín pro odchod do důchodu. Jakmile jsou v plánu, mohou účastnit po dobu maximálně 36 měsíců. Na Floridě, ve srovnání se zaměstnanci mohou zůstat v plánu po dobu až pěti let.

Výpočet kapku Výhody

Výše odškodnění jste schopni přijímat prostřednictvím odložené opčního odchod do důchodu plánu vychází z průměrného ročního platu, kolik let služby, který máte pod pás, na akruální sazby a délce doby se účastníte v plánu. Zde je příklad toho, jak vaše výhody lze přidat až.

Řekněme, že jste 55 let a byly učitelem za posledních 25 let a za průměrný roční plat ve výši $ 40,000. Váš důchodový systém stát nabízí DROP plán s roční sazbou akruální 0,025% a limit účasti čtyř let. Máte-li násobit, že $ 40,000 od 0,025% akruální míry, pak násobit, že do 25 let, měli byste získat $ 25.000. Pokud byste měli pracovat plné čtyři roky kolem svého odchodu do důchodu, to je 100.000 $ byste mít ve svém DROP plánu. (Více viz horní penzijní strategie pro učitele).

DROP plán Klady a zápory

Číslo jedna výhoda poklesu plány pro zaměstnavatele je to, že jim umožňuje udržet zaměstnance pracovat déle. V oblastech, jako je prosazování práva a vzdělání, jsou schopni udržet pracovní síly je stabilní jednoznačnou výhodou.

Existuje několik důvodů, proč může být DROP plány pohlížet příznivě pracovníků. Pokud se například, že jste již maximu své celoživotní přínos splatné z plánu definovaných přínosů, můžete pokračovat v přidávání do svého hnízda vejce přes pokles počtu zaměstnanců. Tempo přírůstku, že dostanete z odložené opčního plánu pro odchod do důchodu může být také lepší, než to, co Plán definovaných přínosů nabízí.

Jedna věc, na kterou pracovníci by měli věnovat pozornost je to, jak jsou tyto dávky vypláceny jednou jejich účast obdobím v plánu skončí. Užíváte-li paušální částku, například tyto dávky budou zdaněny jako běžný příjem, který by vás možná tlačit do vyššího daňového pásma. Válcování finanční prostředky na jinou kvalifikovanou plánu by vám umožní vyhnout větší daňový výměr, takže je třeba zvážit všechny možnosti před provedením tah.

Sečteno a podtrženo?

Odložené opční penzijní plány mohou být cenným zdrojem informací pro zaměstnance veřejného sektoru, kteří doufají, že k posílení své úspory před spaním. Pokud jste se mohou zúčastnit v jednom z těchto plánů, je nutné pečlivě přečíst podrobnosti, aby zajistily, že děláte co nejvíce z toho. Nejdůležitější je, plánovat dopředu, jak kapka paušální částku platby nebo převrácení by mohla mít vliv na vaše daňové situace.