Vytvoření daňově uznatelné kanadský hypotéky

Způsobem, že hypotéky jsou zpracovány v kanadském daňových zákonech se mírně liší v jedné hlavní rozdíl v USA je, že zájem o hypotéky na hlavní soukromé rezidence v Kanadě není daňově uznatelné. Nicméně, žádné daně jsou splatné na jakékoliv kapitálové zisky upon prodejem domů. Ale co kdyby tam byl způsob, jak využít osvobození kapitálových zisků, a aby zájem daňově uznatelné? Čtěte dál zjistit, jak vytvořit svůj kanadské hypotéka daňově uznatelné.

Váš Net Worth a Cash Flow

Čistá hodnota jedince je jeho nebo její majetek po odečtení závazků. Chcete-li zvýšit své čisté jmění, je nutné buď zvýšit svůj majetek, sníží své závazky, nebo obojí.

volný cash flow jedince je množství hotovosti, která zbude poté, co byly provedeny veškeré výdaje a splátky dluhu. Chcete-li zvýšit své cash flow, musíte utratit méně, získat lepší placenou práci, nebo platit nižší daně. Pojďme se podívat na strategie, které vám pomohou zvýšit svůj majetek tím, že staví investičního portfolia, snížit své dluhy splácet hypotéku rychleji a zvýšit své cash flow tím, že platí nižší daně; účinně zvýšit svou čistou hodnotu a cash-flow současně. (Související čtení, viz Jaký je váš Net Worth řeknu vám?)

strategie

Pokaždé, když provedete platbu hypotéky, část platby se použije na úroky, zatímco zbytek je aplikován na jistiny. Tento princip placení přidává vlastní kapitál do domu a lze zapůjčit proti (často v nižších cenových hladinách). V případě, že vypůjčené prostředky jsou pak použity na nákup investice příjem vytvářejí, úroky z úvěru je daňově uznatelné, což činí efektivní úroková sazba z úvěru ještě lepší. (Chcete-li se dozvědět více o úroky na hypotéku, viz Pochopení Hypoteční struktura plateb).

Tato strategie požaduje, aby vlastník domu půjčit zpět hlavní část každé splátky hypotéky, a investovat jej v portfoliu příjmů-produkovat. Podle kanadského daňových zákonech, úroky z peněz půjčil získat příjem daňově uznatelné. Jak čas postupuje, váš celkový dluh zůstává stejná (jako princip placení je převzato zpět při každém provedení platby), ale větší část z ní stává daňově dluh (dobrý dluh), menší část zůstává jako starý non odpočitatelná dluh (špatný dluh).

Chcete-li to lépe vysvětlit, viz obrázek 1 níže, kde můžete vidět, že hypoteční platba 1106 $ za měsíc se skládá ze $ 612 jistiny a $ 494 v zájmu.

(Obrázek 1)

Jak můžete vidět, každá platba sníží dlužnou částku z úvěru od $ 612. Po každé platbě, na $ 612 vypůjčené zpět a investoval – to udržuje hladinu celkového dluhu na $ 100,000, ale část úvěru, která je daňově odečitatelné roste každou platbu. Můžete vidět na obrázku 1, který po jednom měsíci realizaci této strategie, $ 99388 je stále neuznatelné dluh, ale $ 612 Nyní daňově uznatelné.

Tato strategie může být o krok dále: Daňově odčitatelná část úroků zaplacených vytváří roční vrácení daně, která by pak mohla být použita na splácení hypotéku ještě víc. Tato splátky hypotéky by bylo 100% jistiny (protože se jedná o dodatečné platby), a mohl být vypůjčené zpět do rozsahu a investoval do stejného portfolia příjmů-produkovat.

Kroky v této strategie jsou opakovány měsíčně a ročně, dokud hypotéka je zcela daňově uznatelné. Jak můžete vidět z předchozího obrázku a na následujícím obrázku, hypoteční zůstává konstantní na $ 100,000, nicméně Daňově odčitatelná část zvyšuje každý měsíc. Investiční portfolio, na boku, roste i tím, že měsíčního příspěvku a příjmů a kapitálových zisků, které je produkují.

(Obrázek 1)

Jak je vidět na obrázku 2, plně daňově uznatelné hypotéku by nastalo poté, co poslední kousek jistiny je převzato zpět a investoval. Dluh dlužil je stále $ 100,000, ale 100% je to daňově uznatelné teď. V tomto okamžiku vrácení daně, které jsou přijímány mohlo být investováno stejně, pomoci zvýšit rychlost, kterou investiční portfolio roste.

stránku.

Cíle této strategie je zvýšit cash flow a majetku při současném snižování pasiva. To vytváří vyšší čisté jmění pro jednotlivce provádění strategie. Navíc, tato strategie má rovněž za cíl, aby vám pomohou stát hypotéky bez rychlejší, a začít budovat investičního portfolia rychleji, než byste mohli mít jinak.

Podívejme se na tyto trochu blíže: stát Hypoteční bez Rychlejší: Bod, ve kterém jsou technicky hypoteční zdarma, je-li vaše investiční portfolio dosáhne hodnotu svého nesplaceného dluhu. To by mělo být rychlejší než tradiční hypotéku, protože investiční portfolio by mělo být roste současně, jak si dělají hypoteční splátky. Přidané hypoteční splátky z daňových přiznání může zaplatit dolů hypotéku ještě rychleji.
Vybudovat investičního portfolia a současně věnovat svůj dům dole: To je skvělý způsob, jak začít šetřit. Pomáhá také bezplatné hotovost, které byste jinak nebyli schopni investovat před splácení své hypotéky.

Nyní se pojďme porovnat tradiční hypotéku se situací osoby používající tento daňově uznatelnou technikou.

Případové studie
Dick a Jane ‘s House – koupil tradiční způsob
Dick a Jane koupil $ 200,000 domů s $ 100,000 hypotéku umořován během 10 let ve výši 6% s měsíční platbou ve výši $ 1.106. Po hypotéky vyplatí, ale investovat $ 1106, které byly platit za příštích pět let s příjmem 8% ročně.
Po 15 letech, které vlastní svůj vlastní domov, a mít portfolio v hodnotě $ 81.156
Dick a Jane ‘s House – Koupil Použití odečitatelných strategii daně
Dick a Jane koupil $ 200,000 domů s $ 100,000 hypotéku umořován během 10 let ve výši 6% u měsíčních splátek ve výši $ 1.106. Každý měsíc, oni půjčit zpátky jistinu a investovat jej. Oni také použít roční daňové přiznání, kterou dostávají z daňového odčitatelná část jejich zájmu a splatit hypotéku jistinu. Oni pak vypůjčit jistinu zpět a investovat jej. Po 9,42 letech, bude hypoteční být 100% dobré dluhu, a začne produkovat roční daňový přeplatek ve výši $ 2340 za předpokladu, že marginální daňové sazby (MTR) ve výši 39%. Po 15 letech, které vlastní svůj vlastní domov, a mít portfolio v hodnotě $ 138.941 – nárůst o 71%.

Pozor

Tato strategie není pro každého. Výpůjční proti vaší domácnosti je z psychologického hlediska obtížné, a pokud se investice nemusí přinést očekávané výnosy, tato strategie může přinést negativní výsledky. Tím znovu půjčovat vlastní kapitál ve vaší domácnosti, jste také odebrání polštář bezpečnosti v případě, že nemovitost (nebo investice) trhy se zase k horšímu. Vytvořením portfolia příjmů-produkující v neregistrované účtu, mohou existovat i další daňové důsledky – tak se vždy poradit s profesionálním finančním poradcem k určení, zda je tato strategie pro vás, a pokud ano, mít to šitý na míru pro vás a osobní finanční situace vaší rodiny.

Pro další čtení, viz Domácí kapitálové půjčky: náklady a jak portfolio lenost se vyplatí (Kanada).