Vzorové dopisy věřitelům

Proces komunikace mezi věřiteli a jejich dlužníků může být komplikované, a musí být řešena s velkou opatrností. Za tímto účelem v tomto článku, narazíte na několik vzorových dopisů věřitelům, které vám pomohou navrhnout jednu pro sebe.
Věřitelé jsou definovány jako osoby nebo organizace, kterým vděčíme za peníze. Mohou být jakákoliv osoba či organizace, na které jsme něco dlužíme. Většinu času, jsou věřitelé, stejně jako bankovních organizací, jednotlivých věřitelů nebo společnosti vydávající kreditní karty. V případě podniku, by mohly být také od našich dodavatelů, které jsme dosud nezaplatili. Mnoho lidí cítí velmi trapně a styděl psát dopisy na ně, ohlásila opožděným platbám. Nicméně není nic, co se za co stydět, protože jsme jim věnovat zvláštní zájem, nebo pozdní poplatek stejně. Ve skutečnosti, mnozí lidé mají tendenci, aby se zabránilo aspekt psaní na ně v důsledku rozpaky. Je však vhodné mít velmi zdvořilý, pravidelnou komunikaci s nimi, protože to má nějaké skutečné výhody a dokáže být velmi efektivní se dostat z finančních potíží. Také nám to pomáhá mít rozumné ceny zájmů a pokuty za opožděnou platbu. V takovém případě, podívejte se na vzorových dopisů věřitelů uvedeným v následujících odstavcích.

Výhody Komunikace Komunikace s věřiteli udržuje je aktualizován na vaší finanční situaci. Pokud jste ve finančních potížích a udržovat pravidelné komunikace s nimi, pak můžete také získat některé druhy tipů a rad, nebo dokonce poradit od nich zdarma.
Komunikace hraje velmi efektivní roli při zvyšování svůj vztah s věřiteli, jako víra a důvěra o vás začne budovat v jejich myslích. To se ukázalo být příznivý v mnoha drastických finančních podmínek.
Neustálá komunikace také zastaví věřitele přijmout jakékoli nelítostnou akci, například vyloučení nebo velmi těžkých úrokové sazby nebo zpožděné platby pokut.
Můžete také mnoho dalších věcí, jako je vaše aktuální finanční situaci nebo informace o splatné příjmy, které se chystáte přijmout.
V případech, kdy potřebujete finanční pomoc, jako půjčky nebo prodloužení doby trvání úvěru, svým věřitelům (s nimiž jste zůstal v kontaktu s) vám poskytují finanční pomoc. Budou také nikdy odepřít úvěrové prostředky, pokud je budete blížit později.
Sdělení rovněž nemá vliv na vaše úvěrová historie v negativním způsobem.
Vzorové dopisy věřitelům

Níže jsou uvedeny některé z příkladů, které lze použít jako šablony, aby se komunikovat se svými věřiteli. Jedním z nejdůležitějších aspektů je udržet tón, který je zdvořilý a zajištění.

{0}4{/0} {1} {/1} {2}MOŽNOSTI{/2} {2} {/2} {2}7{/2}

Tento typ lze zapsat, aby ho informoval o zaplacení, které nelze provést v tuto chvíli, ale jistotu, že se za pár dní čas.

Vážený pane,

Jsem jeden ze svých dlužníků (název zmínka), s číslem účtu (název číslo účtu, pokud je banka nebo finanční instituce). Dne 22. srpna, byl jsem očekával provést platbu jako zařízení pro auto úvěr, který jsem měl vypůjčené (uveďte schéma nebo kód úvěru pokud existuje). Nicméně, já jsem najít sám sebe v obtížné finanční situaci. V příštím měsíci na 7., jsem dostávat svůj měsíční plat. Já vám předá platbu, která by sestávala ze splátek výši, zájem a také z prodlení pokutu, jakmile budu mít plat. Žádám vás nést vzniklé situace. Ujišťuji vás, že tento druh problémů by se stane v budoucnosti.

Poděkováním,

S pozdravem,
(Název doprovázeno některými osobními údaji jako je číslo účtu)

{0}4{/0} {1} {/1} {2}MOŽNOSTI{/2} {2} {/2} {2}7{/2}

Tento typ je často psán podnikatelé, když se zabývají jejich dodavateli a věřiteli.

Vážený pane,

Minulý měsíc na 10. července, jsme vstoupili do smluvního ujednání, když vytáhl bankovku proti mně (podrobnosti zmiňovat a kód účtu) na nákup zboží (uveďte číslo zásilky) na úvěrové bázi. Byl jsem čekal, že vám zaplatí částku (uveďte částku), nejpozději do 1. září. Nicméně, vzhledem k některým osobním ztrátám, ocitám v takové finanční situaci, kde jsem si nemohou dovolit platit částku. V příštím měsíci, jsem k přijetí platby, který je splatný v 5.. I ti neprodleně předá výši a musí rovněž obsahovat zájem a pozdní pokutu, jak bylo dohodnuto v směnky. Doufám, že chápete situaci.

Děkuji za tolerování nepříjemnosti,

S pozdravem,
Jméno*

Jak bylo uvedeno výše, dopis, musí být vhodně formulovány, být zdvořilý a zajistit určitou platbu. Zmínku zajištěna příjem na váš účet vždy hodně pomáhá.