Vzorové Rozhovor Otázky pro Během pohovoru

Jestliže jeden je nového v podnikovém světě, měl by si být vědomi z otázek, které mu bude požádána ve svém pohovoru, a co je důležitější, by měl také vědět, na otázky, které se mohou a měly by požádat tazatele. Tento článek se zaměřuje především na otázky klást při pohovoru.
Firemní rozhovory jsou velmi běžný scénář v dnešní době, jak více a více zaměstnanci se často mění svá pracovní místa. Ale pokud je čerstvější v obchodním světě, potřebuje mít významný vliv na znalosti o různých otázek a odpovědí rozhovor, který bude muset reagovat na ně a zeptat se. Ten musí být velmi opatrní při odpovědi na tyto otázky, ale i zároveň žádá pochybnosti na tazatele. Neexistuje žádný časový limit na přijímací pohovor. V případě, že tazatel najde vás být zajímavé mluvit a otázka, může se prodloužit čas k ještě hodinu.

Otázky tazatel kandidáta

Řekni mi něco o sobě.
To je nejčastější ta, která je položena ve většině rozhovorů. To může být požádán výhradně jen zkontrolovat kandidátů verbální komunikační dovednosti, zejména pro call centra pracovních míst.

Proč se zajímáte o spolupráci s touto společností?
To může dopadat být záludná otázka, protože by kandidát myslet silných stránek společnosti, kterou nemusí být myslel na dříve. Kandidát je povinen studovat více o organizaci, které je platné pro před pohovoru.

Řekni mi něco o vašich vzděláním.
Tato otázka může být požádán, aby zkontrolovat, zda kandidát je skutečně zaměřen na své vzdělávací a profesní cíle. Existuje několik případů, kde kandidát je z oblasti obchodu, a on žádá o pozici v mechanické oblasti.

Proč jste si vybrali tuto specifickou oblast?
Tato otázka také posuzuje úroveň kandidáti důrazem na jeho firemní ambicí. Kandidát může odpovědět šikovně, že potřebuje změnu kariéry, a proto si vybral tento konkrétní pole.

Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?
Poté, co dostal odpověď na tuto otázku, tazatel může určit, jaký kandidát je silná v. Může také odkazovat na předchozí zkušenosti kandidáta pro získání odpovědi na tuto otázku.

Kde vidíte sám čtyři roky ode dneška?
Tato otázka může být vyzván k určení úrovně kandidátů závazku vůči jeho kariérních cílů. Nicméně, zatímco odpovědi na tuto otázku, kandidát by neměla mít tazatel pocit, že se právě těší změnit zaměstnání, a dostat se do lepší pozice v jiné firmě.

Řekni mi víc o svých pracovních povinností ve svých minulých úkoly?
Tazatel může požádat tuto otázku posoudit, zda informace uvedené v kandidátů pokračovat je opravdový. Může požádat o některé technické termíny v životopisu, aby získali představu o pravosti. Kandidát má studovat svůj životopis před čelí rozhovor.

Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti pro mě?
To je považováno za konec rozhovoru, a to je lepší, když kandidát zeptá určité pochyby, zda existuje. Kandidát může vymazat své pochybnosti o jakýchkoliv otázkách, které byli požádáni dříve, a také požádat některé z otázek uvedených níže pro tazatele pro vysvětlení.

Otázky kandidátem pro tazatele

Jaké jsou povinnosti a odpovědnosti tuto pozici?
Pokud je tato otázka položená kandidáta, bude jistě být zajištěna tazatel, že kandidát je velký zájem v profilu.

Proč je tato pozice prázdná?
Tato otázka může být zodpovězena tazatel v závislosti na situaci. On může říci ten pravý důvod někoho skončení pracovního poměru, nebo jen zahájení nového procesu, který vyžaduje tuto pozici.

Jaké jsou s krátkým dosahem a dlouhým doletem cíle touto firmou?
Tato otázka je silný plusem pro své šance na absolvování pohovoru, jak byste ukázat své zájmy záměrů a cílů společnosti.

Jaké jsou hlavní výzvy či problémy, které tuto pozici?
Tato otázka může být požádán, pokud potřebují získat jasnější pochopení profilu práce, a jak každodenní práce bude.

Jaké hlavní aspekty této role byste raději vidět, popraven lepší?
Otázka takhle bude tazatel pocit, že jste opravdu zájem o znalosti hlavní odpovědnost. To může vést k informativní diskusi pro kandidáta.

Jaká je pracovní prostředí podobně?
Zeptáte-li se na tuto otázku, tazatel může myslet, že jste opravdu zájem o práci. I když tuto otázku odpovědět, může dokonce tvořit jeho mysl, aby vám vybrat pro tuto práci.

Jednalo se o některé otázky vzorku rozhovor. Nicméně, existuje mnoho dalších zaměstnavatel kandidátské otázky, které mohou být položeny během pohovoru, který může záviset na postoji a oblasti práce v pochybnost.