Vzrušující a náročná Jobs ropné plošiny entry-level

Ropné plošiny zaměstnání entry-level nabízejí dobrý plat spolu s možností práce v náročném pracovním prostředí. Offshore ropné plošiny pracovní místa vyžadují kandidáta být pracovitý a schopný přizpůsobit se různým typům pracovního prostředí. V současné době existuje celá řada volných pracovních míst na ropných plošinách na trhu k dispozici.
K dispozici jsou na entry-level pro práci na ropné plošině mnoho pracovních míst. Oleje soupravy může být buď na moři nebo na pevnině. Jeden by měl pracovat v pobřežní ropné plošiny, alespoň na začátku, aby získal relevantní zkušenosti. Offshore pracovních míst jsou trochu tvrdá než ty na pevnině vzhledem k množství cestování zapojen a čas strávený daleko od břehu. To zahrnuje také čelí nebezpečným situacím zahrnující hrozba hurikánů. Nicméně, to je vzrušující práce, kde člověk dostane hodně naučit. Plat nebo odměna není docela problém pro práce na ropných plošinách, protože dokonce i myčky získat hezký plat 700 $ za týden v samotném začátku.

Těžní věž Pracovních míst pro začátečníky

Jeden může žádat o tyto místa k přistání ropné plošině práci. Dnes je sektor zaměstnání ropné plošiny je bzučení s pracovními místy, jako je nárůst počtu lidí, kteří jsou přijati. Zde je několik užitečných informací o různých typů pracovních míst jsou k dispozici v této oblasti.

Dělník
Hlavním úkolem je dělník je vést jeřáby, které se pohybují zatížení po palubě. Poskytování posádku na palubě s potřebným zařízením a provádění čištění a údržby jsou sekundární odpovědnost za dělník. Asistence Roughnecks na vrtnou patře je také jedním z míst jednoho dělník. Roční plat dělník se pohybuje kolem 54.000 $.

Údržba dělník
Ramena odpovědnost Údržba dělník čištění palubu obecnou údržbu a malování. On může vydělat okolo 47.000 $ jako ročního platu.

Svářeč
Svářeči jsou trvale založeny na plošinu se starat o opravy a budování železárnách. Velké množství svářečů jsou najímáni případě, že firma zajišťuje velký projekt. Svářeči, mnohdy jsou povinni cestovat do různých místech po ukončení dané smlouvy. Dostanou roční plat, který se točí kolem 62.000 $.

Radio Operátoři
Je důležitá práce však považován za o něco méně náročné a hektické. Osoba odpovědná za tuto práci musí starat o rádiovým vysílačem a podobná zařízení; by mohl vydělat až 62.000 $ ročně.

lešenáři
Tyto lešenáři nejsou vázány na určité místo ropné plošiny. Mají cestovat do různých místech, aby mohly provádět nezbytná instalace. Lešenáři může vydělat plat 57.000 $ ročně.

Rig Safety and Training koordinátor (RSTC)
Tato úloha zahrnuje mnoho povinností a proto RSTCs jsou dobře placeni, to znamená, že vydělat okolo 80.000 $ ročně. Kandidát by měl mít nejen znalosti týkající se firemní politiky a bezpečnostní zákony, ale musí být také dobrý manažer a komunikátor.

storeman
Storeman by měl být počítačově gramotní jako on je zodpovědný za správu a údržbu obchody. Průměrný plat storeman se pohybuje kolem 59.000 $ ročně.

Medic
Zdravotníci nejsou nutně lékaři, ale vyškolení specialisté, většinou bývalé zdravotní sestry. Je třeba, aby vydávat léky, stejně jako lékárník dělá pro ošetření. Udržování lékařské záznamy pro členy posádky je také jednou z povinností bedrech Medici. Dá se očekávat, že plat kolem 69.000 $ ročně medika jeho práci.

Mud Engineer
Bahenní Technici by mělo mít dokončené promoci v chemii. Starají se tekutin, které jsou používány v ropných plošinách. Tito odborníci jsou placeni plat kolem 72.500 $ ročně.

Malíř
Malíř potřebuje k práci ve výškách pomocí bezpečnostního postroje lešení. Oni jsou zodpovědní za provádění lakýrnické práce na plošinách. Malíř dostane kolem $ 57.000 jako jeho ročního platu.

Způsobilost a požadavky na ropné plošině Jobs
Chcete-li získat do ropné plošiny práci, je třeba mít pevné zdraví. Je povinné projít lékařskou prohlídkou, včetně “Spinal X-ray” a “Drug screeningový test”. Minimální věk jako kandidáta entry-level pro tuto práci by měla být 18 let. Průměrný věk pracovníků zaměstnaných na ropných plošinách je kolem 27 roků. Formální vzdělání nezáleží moc na pozicích entry-level. Osoba, která se ucházejí o dostat se do zaměstnání v ropné plošině musí rychle učit, přizpůsobit se různým situacím a měl by mít schopnost pracovat dlouhé hodiny. Práce vykonaná na ropných plošinách je velmi team-orientovaný. Jeden může dokonce přijít o svou práci, jen pro nezobrazuje. Proto účast má velký význam v této oblasti.

Ropné plošiny pracovní místa jsou považovány mezi nejvyšší placených pracovních míst, které rovněž poskytují náročné pracovní prostředí pro zaměstnance. To dělá tuto práci jedním z nejvyhledávanějších.