Wells Fargo Hypoteční Reviews: Co potřebujete vědět

Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) je bankovní holdingová společnost, která poskytuje diverzifikované finanční služby. domácí půjčování obchodní jednotka společnosti nabízí hypotéky a domácí kapitálové půjčky řešení pro zákazníky ve Spojených státech.

Kdo jsou oni

Wells Fargo byla založena v roce 1852 v New Yorku Henry Wells Fargo a William. Počáteční Cílem bylo poskytnout bankovnictví a expresní služby do západní průkopníků pomoci spojit východní a západní Spojené státy. Z tohoto důvodu banka je považován za průkopníka hraničního obchodu. Společnost nyní nabízí širokou škálu finančních služeb, které zahrnují bankovnictví, pojišťovnictví, bohatství a vedení investice, hypotéky, leasing, kreditní karty a spotřebitelské finance na jeden ze tří domácností ve Spojených státech. Wells Fargo mají tržní kapitalizaci 252760000000 $ si, jak 2. května 2016.

Hypoteční produkty Nabízené

Klíčové hypoteční produkty Wells Fargo patří úvěry s pevnou sazbou, nastavitelný-sazba hypotéky (ARMS), Federal Housing Administration (FHA) úvěry Veteran Affairs (VA) půjčky a jumbo půjček.

úroková sazba s pevnou úrokovou sazbou úvěru zůstává konstantní po celou dobu trvání úvěru. Tento typ úvěru je lákavá pro zákazníky, kteří chtějí konzistentní měsíční platby. To může být vhodné v zvyšující se úrokové sazby prostředí. Wells Fargo nabízí širokou škálu úvěrových podmínek pro tento produkt.

ARM nabízené Wells Fargo poskytují pevnou úrokovou sazbu pro tři, pět, sedm nebo 10 let. Na závěr stanoveném termínu, úroková sazba se mění každý rok na základě indexu úvěrového trhu. Klíčové vlastnosti produktu zahrnují obvykle nižší úrokové sazby než fixace a další flexibilitu pro zákazníky, kteří očekávají, že budoucí růst příjmů, plánují přemístit nebo bude chtít refinancovat v příštích dvou až pěti let.

Wells Fargo nabízí FHA půjčky, které jsou pojištěny u FHA a federální vládou. Vlastnosti produktu patří nízko platby a nákladů na uzavření. Úvěr je obvykle jednodušší kvalifikovat než konvenční hypotéku a je otevřena pro všechny úrovně příjmů.

Wells Fargo poskytuje VA úvěrové financování pro veterány, záložníků, aktivní personál ve službě a rodinami těchto skupin. Půjčky jsou nabízeny v různých variant s pevnou sazbou a nastavitelný sazeb. Jsou zaručeny odboru pro záležitosti veteránů a typicky mají minimální out-of-pocket náklady s přispěním prodejce.

Jumbo úvěry nabízené Wells Fargo jsou hypotéky šité na míru jednotlivého zákazníka. Mezi speciální funkce patří půjčit prostředky nad maximálním které vyhovují úvěrových limitů a dostupnost různých možností fixní sazba a nastavitelné sazeb.

Wells Fargo také poskytuje zákazníkům refinancování a domácí kapitálové zboží.

Hypoteční sazby

Jako 2. května 2016, Wells Fargo nabídl 30-leté pevně úročené sazbou úvěru se při úrokové sazbě 3,875% a roční procentní sazba nákladů (RPSN) o 3.904%. 15-leté pevně úroková sazba banky byla nabídnuta při úrokové sazbě 3,125% a RPSN o 3.176%.

30-rok FHA fixní úroková sazba činila úroková sazba 3,75%, s RPSN o 4.758%. 30-rok VA fixní úroková sazba činila úroková sazba 3,5% s APR o 3.786%.

7/1 ARM úvěru banky měly úrokovou sazbu 3,375%, s roční procentní sazbou 3,48%. Jeho 5/1 ARM úvěru činila úroková sazba na 3,125%, s RPSN o 3.417%. Wells Fargo nabízí 5/1 ARM VA úvěr s úrokovou sazbou 3,125% a RPSN z 2.835%.

RPSN zahrnuje úrokové sazby, body, makléř poplatků a jiných různé poplatky potřebná pro zajištění úvěru.

Co Spotřebitelé říkají

Půjčování Tree Inc. (NASDAQ: TREE), on-line výměna úvěrů, která spojuje spotřebitele s mnoha věřitelů, dává Wells Fargo dvě hvězdy z maximálního počtu pěti hvězdiček, odvozený z 59 recenzí spotřebitelů. K hodnocení mají téma špatné služby zákazníkům a nedostatek citlivosti. Kladná hodnocení zvýrazní konkurenční úrokové sazby a náklady.

Wells Fargo obdrží hodnocení jedna hvězdička z možných pět hvězdiček z webových stránek záležitosti spotřebitelů. Všeobecný souhlas od 151 hodnocení je, že firma by to mohlo zlepšit celkový zákaznický servis a proces komunikace se zákazníky.